Pages:
Author

Topic: Bitcoin 50k olursa altcoinler ne olur ? - page 6. (Read 1071 times)

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
bıtcoın 50k olabılmesı ıcın öncelıkle altcoınlerın su ankı fıyatlarından 3-5x daha yukarı cıkması lazım, şu an altcoınlere dıp yaptırılarak ona hazırlanıyorlar gıbı gelıyor bana, yıl sonu btc 30-40k gorursek sasırmayalım, ama btc yı dump pump coınıne cevırdıler son aylarda adamlarda nasıl para varsa artık btc 300 dolarken boyle salak hareketler yapmıyordu
newbie
Activity: 85
Merit: 0
Bitcoinin 50k olmasına gerek yok ki , yükselmeye başladığı an buralar bayram yeri olucaktır. Cheesy
newbie
Activity: 53
ne olacak hocam satoshi olarak kendi fiyatlarını bile korusalar yine de değerlenmiş olur düşünsene 1 sat fiyat direk değişiyor.
full member
Activity: 322
Merit: 102
bitcoin eğer o rakamı görürse altcoinlerde de inanılmaz bir yükseliş olur. hiç beklenilmeyenler bile 4x-5x yapabilirler diye düşünüyorum.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Yukselis hizi ve sekanslara bagli olarak degisir.  Eger 3 aylik donemde duzenli bir yukselis olursa altcoinlerde buna ayak uydurur.  Eger hizli yukselis arkasindan dusus sonra tekrar hizli yukselis ve dusus seklinde gerceklesirse altcoinler her iki dalga hareketinden de olumsuz etkilenir.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
bunun bariz ornegini gecen yil yasadik. altcoinlere yatirim yaparken btc bazinda bakarsak buyuk bir kayip yasadigimizi farkederiz. altlar btc yukselirken fiat olarak yukseliyor gorunur fakat btc bazinda deger kaybeder.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Btc'nin 50k Dolara giden serüveninde altcoinler değer kaybetmeye başlar. Btc yükselişi sona erip düşmeye başladığında ise altcoinler yükselmeye başlar. Bu durumu daha önce görmüştük. Ben yine aynı durumun yaşanacağını düşünüyorum. Bu süre zarfında piyasayı iyi takip edip tepe ve dip noktaları başarılı tahmin edenler kripto para milyoneri olacaklar. Büyük oyun yine bu şekilde oynanacak.
full member
Activity: 490
Merit: 105
bu sefer altcoinleri kendisiyle aynı oranda yükseltmeyecek benim tahminimce çünkü zaten diplerde gezindiriyor şuanda yükseliş zamanında btc daha fark atar.
newbie
Activity: 111
Piyasa hala ve hala çökmeye devam ediyor sanki Bitcoinin yukarı yönlü diğerlerinin aşagıda kalacağı o döneme gelmiş olabilir miyiz bilemedim.
member
Activity: 378
Merit: 11
Bitcoin 50k olmayacağına göre boşuna konuşmanın anlamı yok baksanıza azcık kafa kaldırdı bir ton fud haber geldi yok o milyarder demiş bitcoin yok olacak yok fed başkanı diyor gerçek değil yalan yatırım yapılmaz vb. sürekli fud fud
member
Activity: 294
Merit: 10
World’s First Decentralized ICO Platform
Önümüzde daha 10 bin hedefi var, bu yüzden 50 bin çok ama çok uzak gözüküyor ha olur mu bu piyasada çok şeyin olduğunu gördük ama tabii hep zaman meselesi. Bir yıl iki yıl sonra kim bilir hangi seviyelerde olacak. Umarım tabii bu artışları görürüz gün yüzüyle, yoksa zararda olan çok sayıda insan var ve bu zararlar öyle kolay kolay kapanacak cinsden de değil.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
bitcoinin hızlı yükselmesi ani düşmesi gibi konularda altcoinler zaten kan ağlar bu klasik bir şeydir ama bitcoin 50k$ seviyelerine gelirse bence piyasa hiç beklemediğimiz bir hal alabilir.
full member
Activity: 980
Merit: 207
altcoinler fırlar o zaman hocam, ama gene de ilk yükselişte bir çok düşen altcoin olur
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bitcoin 50k olur mu onu sormak lazım Smiley Olursa eğer bitconin kazandıracağı kadar altcoinler kazandıramayacak malesef.
newbie
Activity: 84
Her projenin kendine gore yukselmesi azalmasi vardir. Projeler kendi aralarinda yarisabilirler bitcoin 50k oldugunu varsayarsak eger altcoinler bu sefer tamamen capraz olarak degisim yapicaktir. Yukselmeye baslayacaktir
 Dengeyi saglayacaktir.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Bitcoinin 50 k olmasıyla birlikte alt koinler de ona paralel bir yükseliş göstereceklerdir. Geçmişte bunun örneklerini gördük, bitcoin yükselmeden diğerleri yükselemiyor maalesef.
full member
Activity: 630
Merit: 104
direkt bi çıkış gerçekleştiirirse bırak altcoini blockchain kalmaz Cheesy ama böyle olduğu gibi aheste aheste giderse altcoinlerede yarayacaktır bence ytd.
member
Activity: 112
Bitcoin 50k olsa piyasa şahlanır, elimizdeki altlar btc bazında değer kaybedebilir ama en azından dolar ve tl bazında paramız değelenir, yükselip oralarda kalırsa tadından yenmez Smiley yükselsin yeter ki, ,BTC yükselmeden piyasa rahat etmeyecek. 50k olmasa bile en azından son ATH'a yakın bir yerlerde dursa o bile rahat nefes aldıracak. bu 1 gecede zengin olmak isteyenler yüzünden piyasa toparlanmıyo zaten. batan kurtarıyım çıkayım derdinde, azcık sabırlı olup bekleseler piyasa güzelleşecek.
member
Activity: 194
Keşke olsada görsek. Ama bitcoin tekrar büyük yükselişe girdiğinde bazı projeler çöp kalıp yok olacak sanırım. İnşallah tuttuklarımıza denk gelmez
jr. member
Activity: 236
Merit: 1
Efsane olur çok zengin olacağız. Sürekli hodl artık bıktık bu piyasaya güveniyorum ve inanıyorum hayatımiza mutlaka etki edecektir.  Altcoinler de hareketlenir şöför koltuğun da Bitcoin var o hareket ederse altcoinler de roket vaziyeti alır 
Pages:
Jump to: