Pages:
Author

Topic: Bitcoin 50k olursa altcoinler ne olur ? - page 8. (Read 1071 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
bitcoin 50k. olurmu olmaz mı diye önce bnu tartışmak lazım bunun için. bence olmaz. hatta imkansız diyorum. artık btc nin öyle muazzam rakamlara çıkması pek olanaklı görünmüyor. ha belki 50 yıl geçer üstünden bu konuşmaların işler değişir. ona bir şey diyemem. ama böyle yakın tarihlerde astronomik rakamlar beklelemek lazım. gelelim altlara. btc değer kaznıyorsa e haliyle altlarda değer kazanacaktır dolar bazında. bunlar arasında hem btc hem dolar bazında değer kazanan azınlık kesimde olacaktır. bunlar da genelde ortada ürünü olan işleyen coinler olur.  öngörüler bazen insanı yanıltabiliyor ayrıca. en iyisi geleceğe değil şimdi cebimize atabileceğimiz paraya odaklanalım derim.

Bence yanlış düşünüyorsun, imkansız demen çok daha yanlış Smiley Bundan 4 sene önce bile bitcoin çok düşük seviyelerdeyken bir anda 20bin$'ı göreceğini kimse hayal bile etmiyordu.
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
Postlara bakayım dedim biri long short diyor, başka birileri önce bir 10k’yı görelim de gerisine bakarız diyor valla kafalar karışık Grin Bence de önce btc adam gibi bir yükselmeye başlasın da sonra dengesiz hareketler olmazsa altlar da orantılı yükselme şansına sahip oluyor. Yine de kestirmek mümkün değil hiç belli olmaz Smiley
full member
Activity: 742
Merit: 112
her alt öyle mükemmel yükseliş yapamayacak. onları uçuracak olan balina ama balina haricinde diğer yatırımcıları çekemedikten sonra kendi de para kazanamaz. ilk 100'deki coinlerin bu rallideki yükseliş ivmesini yakalama ihtimali daha yüksek ihtimal. 50k olmasını konuşmak için erken, sene sonunda bu rakamı görmesi bile bence çok zor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Btc birak 50k yi tekrar 10k ve ustune dogru bir atilim yaptiginda ilk once altlar btc ile birlikte hareket etmeye baslar. Sonra ister istemez altlar cakilmaya baslayacaktir. Ama bu btc den paralar eninde sonunda bir kismi altcoinlere kayarak aralikta oldugu gibi tum alt piyasasinda astronomik artislara neden olurlar..
full member
Activity: 378
Merit: 102
Btc 50k olsun da altlar ne olursa olsun, ekim kasımda en azından dolar bazında düşmüyorduk hem btc hem altlar düşünce hem btc miktarı azalıyor hem dolar bazında büyük zararlar oluyor, btc çıksa bari daha iyiydi.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
bitcoin 50 k olursa bence altcoinler fırlar diye düşünüyorum, bence çok daha iyi yerlere gelmeliler ama işte ne yaparsın kaderimiz böyle imiş,
newbie
Activity: 196
Hepsi birlikte yükselebilir fakat belli bir noktadan sonra bitcoin yine ezici üstünlüğü eline alır altcoinlerin çoğu ortadan kalkıyor zaten o zaman da aynı şey yaşanır gibi
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Bitcoinin yükselişi esnasında soluklandığı her yerde alcoinler hızla değer kazanır, çok an yükselişlerde düşer.
member
Activity: 280
Merit: 10
hocam 50k dan kasıt 50 bin dolarsa, altcoinlerin bir çoğunun ilerleyeceğini düşünüyorum ben, bana kalırsa iyi yerlere gelirler
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
bitcoin 50k olursa altcoinler en az 10 kat yapar o kadarını söyliyim ve olacak çok yakında buna çok eminim o yüzden altcoin yatırımlarıma devam ediyorum korkmadan
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Hızlı yukselırse btc bazında deger kaybetseler de dolar bazında cok etkılenmezler ama agır agır cıkarsa cok tatlı olur hem btc fıyatları hem dolar fıyatları ucar, fakat 50k dolar en azından 1 yıl vadede anca goruruz gıbıme gelıyor.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
bit coindeki uzun soluku bir yükseliş ki 50 bin baya baya uzun soluklu bir yükseliş altcoinler ne düşmesi uçar. çünkü piyasadaki değişmez algı bitcoin=tüm kripto para piyasası. hatta 50k değil 10k ya bile bir yükseliş altcoin leri çok olumlu etkileyecektir.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Bir dönem bitcoin yükseldikçe altcoinler düşüyor, bitcoin düşünce altcoinler yükseliyordu. Daha sonra eş yönlü hareket etmeye başladılar. Yani aslında bir kesinlik yok, her iki yönlü de olabilir Smiley
member
Activity: 182
Merit: 10
Bitcoin 50k yıl degil eski zirvesi 20k yı bile görse altlar değerlendir. Yalnız faz farkıyla. Çünkü önce para BTC ye akar, sonra zirve yaptıktan sonra altlar gecer
full member
Activity: 392
Merit: 107
bitcoin 50k. olurmu olmaz mı diye önce bnu tartışmak lazım bunun için. bence olmaz. hatta imkansız diyorum. artık btc nin öyle muazzam rakamlara çıkması pek olanaklı görünmüyor. ha belki 50 yıl geçer üstünden bu konuşmaların işler değişir. ona bir şey diyemem. ama böyle yakın tarihlerde astronomik rakamlar beklelemek lazım. gelelim altlara. btc değer kaznıyorsa e haliyle altlarda değer kazanacaktır dolar bazında. bunlar arasında hem btc hem dolar bazında değer kazanan azınlık kesimde olacaktır. bunlar da genelde ortada ürünü olan işleyen coinler olur.  öngörüler bazen insanı yanıltabiliyor ayrıca. en iyisi geleceğe değil şimdi cebimize atabileceğimiz paraya odaklanalım derim.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Market capte Bitcoini 50K gören altcoinler bize de bize de demeye başlar er geç fiyatlar yükselir, elimizdekiler değerlenir, alt parti olur takılırız.
newbie
Activity: 28
yine dipleri görür başka ne olacak ki
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Bitcoin yükselir ve yükseldiği seviyelerde bir müddet kalıcı olabilirse altcoinleri kimse ucuza satmayacaktır. Bitcoin 20.000 USD'ye vurduğunda altcoinlerden epey para kazandım.
newbie
Activity: 39
Merhabalar,

Hocam bitcoinin sert çıkışlarında veya sert düşüşlerinde altlar her zaman düşer genel olarak bu böyledir. Bitcoin ne zaman stabil bir grafik çizmeye başlar gün içerisindeki dalgalanması +- 200-300 dolar civarında olur, altlar artmaya başlar. Şu an 6700 dolar civarında 2 ay içerisinde 8500 dolar olursa ve bu çıkış çok ani bir şekilde olmazsa yavaş yavaş düzgün bir şekilde artarsa altlar gerçekten artış gösterir. Ama bir gün içerisinde 2000 dolar fırlarsa altların btc yi takip etmesi bir miktar zaman alacaktır. Fakat btc o seviyelere tutunursa ve orada kalırsa 1 hafta içerisinde altlarda %20 %40 artışlar görülebilir. YTD.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Son zamanlarda altcoinleri takip ettiğim kadarıyla, bu altcoinleri hiç bir zaman tamamen bitirmeyecekler çünkü bu balina adı ile tabir edilen kişiler, bu altcoinlerin peşinide bırakmayacaktır.  En basiti geçenklerde Worldcore da gördüm bir anda yüzde 120 arttı ve sonrasında aynı seviyeye düştü, tabiki bu insnalar bitcoindede oyun yapıyor ama bitcoinin fiyatı birde 12000 dolara çıkamayacağına göre altcoinlerde daha fazla kazanıyorlar.. Bundanadolayı altcoinlerin tamamenbbiteeceğini düşünmüyorum.
Pages:
Jump to: