Pages:
Author

Topic: Bitcoin 50k olursa altcoinler ne olur ? - page 5. (Read 1071 times)

full member
Activity: 630
Merit: 102
Şuan bitcoin 50k olsa bile yatırdığım paraya geri ulaşıyor cüzdanım  Grin ne kadar batmışız durum vahim. Şaka bir yana btc 50k olursa ve eğer ani bir pump sonucu değilse eth de 5k civarlarında takılıyor olacaktır.
member
Activity: 196
Merit: 29
W12 – Smart contract technology for business for b
Bu yıl bu  fiyatı bekleyenler var nedense ben pek ihtimal veremiyorum BTC nin o fiyata geleceğine (kısa vadede) daha zamanı var.
jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Sakin bir cıkısla 50k$ olması demek bazı altcoinlerin 100x olması demek artık market 2trilyon$ felan olur
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
btci fiyatının aşırı hızlı büyümesi halinde altcoinlerden hacim para btc pazarına gider. btc 50k olsun ama istikararlı ve sakin çıkış şeklinde olsun. altcoin market hacminin büyümesine daha fazla önem veriyorum.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
BTC 50k olduğunda elimizdeki tokenler 10 sat olursa bu hiç hoş olmaz, ne yazık ki btc artışlarında dünya yanmış gibi hep bu tarafa kayıyor para.
full member
Activity: 448
Merit: 124
Artış şekline bağlı olarak altcoinler bitcoin karşısında etkileniyor. Yani bitcoin konusunda büyük artış beklentisi varsa ve hızlı hamle yapıyorsa alt coinlerdeki paralar genelde bitcoin e akıyor.
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
bitcoin 50k olursa altcoinler arkadan bitcoin yükselişini sert bir şekilde takip eder ve piyasaya milyarlarca dolar yeni para girişi olur. kripto para birimleri tüm dünyanın ilgisini çeker ve yatırımcı sayısı 5 katına çıkar.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Her yan bayram yeri olur yeşil olur tabii ki btc o fiyata çıkarda altcoinlerin hepsinin btc ederi yükselmesede dolar ederi yükselir.

BTC bayram yeri olur da altlarda olanlar yine kan ağlayacak gibi görünüyor, Allah yardım etsin, düştükçe düşüyor.
member
Activity: 462
Merit: 10
Her yan bayram yeri olur yeşil olur tabii ki btc o fiyata çıkarda altcoinlerin hepsinin btc ederi yükselmesede dolar ederi yükselir.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
Bitcoin 50 bin dolar olursa eğer yüksek bir hacim oluşmuş demektir piyasada ve altcoinler de artacaktır ister istemez. Kimisi bitcoine oranla daha çok artar ama çoğu daha az oranla artar.
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Bitcoin 50k olursa market değeri min 4 trilyon dolar olur. Bu da altlara yarar altlar da coşar tabi ki sağlam olanlar.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
bende yazan birçok kişiye katılıyorum satoshi bazında ersiek bile bu usd olarak hepimizin karına olacaktır arkadaşlar.zaten öyle bir yükseliş trendine girsek önce btc ve eth arar daha sonra altlara gelir o sıra örneğini çok defa gördük.fakat o yükseliş ne zaman gelir kimse bilmiyor umutlar tükenme noktasına geldi nerdeyse.millet o kadar istiyorki boğayı anlık yükselişte bile forumda tonlarca başlık türüyor
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Bitcoin yükseldiğinde altcoinleri ucuza satıp topluca bitcoine geçenler olacak değil herhalde, altcoinler de bir zaman sonra bitcoini takip edecek ve katlanacaktır.
member
Activity: 268
Merit: 12
Bitcoin eğer 50k dolar civarına gelirse bu neredeyse 7-8x demek altlarıda dolar bazında en az 5x katlamak lazım btc bazında hiç katlamasa bile.
aynen öyle dostum. bu da demek oluyor ki elinde altcoin tutanlar hold yaparlar bekledikleri vurgunu yapmış olacaklar Smiley
full member
Activity: 686
Merit: 101
Bitcoin eğer 50k dolar civarına gelirse bu neredeyse 7-8x demek altlarıda dolar bazında en az 5x katlamak lazım btc bazında hiç katlamasa bile.
full member
Activity: 518
Merit: 100
Pİyasanın kanunu btc den  cıkanlar dedıklerı gıbı altcoınlere yonelcekler sonra bazı coınler çöp olaıblır ama hepsı ıcın gecerlı  degıl.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
tamam bitcoin yükselince altcoinler de yükseliyor ama bitcoindeki ani bir çıkış diğer kripto paraları olumsuz da etkileyebilir. bitcoinin hızlı yükselişini gören insanlar altcoinleri elden çıkarıp bitcoine yönelebilirler. olan hodl takılanlara olur. yt değildir.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Ya zaten her geçen gün madenciliğinin zorlaşması mutlaka değerinin artacağını gösteriyor. Fakat 50k yı 3 ayda mı görür 3yılda mı görür bilemeyiz. 50k olsa bile btc bazında x9'e yakın bir kar demek oluyor bu. Bir çok kişi kazanacaktır
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Bitcoin 19k gördükten sonra düşüşte bile ocak-şubat civarı sanırım 24 $ olan bir coin şu an 1 $ göremiyor. Biraz böyle bakmak lazım. Sıcak para girişi çok önemli artışta, hacim artarsa insanlar btc sayılarını arttırmak için altcoinlere geçecektir. Bu hep böyle olmuştur olmayı da sürdürecektir.
member
Activity: 490
Merit: 10
Geçen sene en dandik coinler bile 10x yaptı neredeyse. Böyle bir artış anlık olurda kısa bir boğa sezonu yaşarsak altcoinler dahada sıkıntıya girebilir. Ancak geçen seneki gibi görece uzun bir sezonda ciddi kar bırakır altcoinler. Ben elime para geçtikçe bazı altcoinleri topluyorum. Ancak garanti olmayan coinleri toplamıyorum.
Pages:
Jump to: