Pages:
Author

Topic: Bitcoin Büyük Bir Harekete Hazırlanıyor! - page 5. (Read 13864 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
büyük hareketin yönünü sec tayin edecek ve çok az bir zaman kaldı artık. balinalar sonucu biliyor ve piyasayı manipüle ediyor olabilir %80 red %20 kabul edilir diyorum
newbie
Activity: 70
Merit: 0
Hareketin ilk sinyalerini son 1 hafta itibari ile hepimiz almaya başladık, büyük bir patlama mı geliyor ? Yoksa aheste aheste bir yükselişe mi şahitlik edeceğiz ? Açıkçası merak konusu olan tek şey yükselmesi değil, nasıl yükseleceği de birçok durumu etkiliyor.
newbie
Activity: 152
ben normalde bu söylemlerin oturduğu yerden sallamak gibi yapıldığını düşünüyorum ama bu sefer ben de büyük yükseliş gelebileceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Kurban olayım artık ne hareket yapıyorsa yapsın vallahi sıkıntı geldi düşecek mi çıkacak mı, yine elimize mi verecekler derken üç gram aklımız vardı onu da yitirdik. Artık herkes güzel bir yükselişi hakediyor bence, boğa gelecekse gelsin.
newbie
Peter'in yorum tutacak gibi bakalım ancak hızlı olmazsa tutmaz anlamına geliyor şu an için boğaya doğru koşuyoruz , daha girmedik henüz , girdikten sonra dediği ivmeyi görürsek iyi.
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
Bu tip adamların sözleri beni pek ilgilendirmiyor. Ben gereksiz yere insanların aklını karıştırmaya çalıştıklarını düşünüyorum. Ve olursa da ben demiştim deyip prim kasmaya çalışacaklar.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Çok büyük bir hareketten ziyade daha normal bir hareket yaparsa bence daha iyi olur evet tepeden girenler çok zararda ancak daha sağlıklı yukselişler lazım.
jr. member
Activity: 134
Merit: 1
adam bu işin tekniğini çözmüş yükselicek diyor yükseliyor düşecek diyor düşüyor bu adama güveniyorum ben onun yolunda gidecegim yatırım yapacagım yani.
member
Activity: 322
Merit: 16
bitcoin devamlı büyük hareketler yapıyor zaten. Ya diklemeye yukarıya ya da diklemeye aşağıya. Şimdide bir yükseliş yaptı arkasından düzeltmeye girdi.
jr. member
Activity: 38
hızlı bir şekilde düşüp panik satışı ve ardından hızlı bir çıkış olabilir
full member
Activity: 420
Merit: 100
Evet yükseliş başlar başlamaz ilk düşündüğüm şey bu oldu, son zamanların modası bir şekilde x bir borsadan gelen hack haberi ve bitcoinin düşmeye başlaması paranoyak ettiler sonunda.
full member
Activity: 386
Merit: 178
büyük hareket yıl sonuna doğru gelir ve bitcoin fiyatı 15k dolar noktasına ulaşır.
jr. member
Activity: 420
bu aralar güzel bir atak geliştirdi. umarım borsa falan patlamaz.
full member
Activity: 518
Merit: 100
Insallah gene yanıltmaz bızı de bu sefer 2-3 ay boğa sezonu görelim be yeterr ayıdan bıkdık her zaman neden ayı daha fazlaa oluyor aq Cheesy
newbie
Yükselecek olması herkesin çiçeklerini yeşertiryor Cheesy Bakıyorum forumdaki birçok konu birçok teori hep bunun üzerine yazılmış kimisi sohbet edasında bunu anlatırken sen gibileri de grafik ile özene bözene hazırlıyor buda iştahımız kabartıyor. Göreceğiz ne olacak şuan net yükseliyor Smiley
jr. member
Activity: 182
dediğiniz gibi çıkışını beklemek ve ummak daha mantıklı ama bütün parayı yatırıp bu ihtimali düşünemeyiz hâlâ çok sert düşme ihtimali var bence Cheesy
member
Activity: 614
Merit: 11
BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.
Biz kalbimizi bozmayalım ve çıkışa geçeceği olasılığını değerlendirelim derim olası bir düşüş yaşarsa herkesi soğutur çünkü hala piyasada tutunmak istediğini düşünüyorum ve çıkış kaçınılmaz diyorum....
jr. member
Activity: 364
Üstad peter o açıklamayı yaptıktan sonra hepimizde bitcoin kırılmayı yukarı yapacağı yönündeydi ,ama maalesef beklenin aksine fiyat aşağı düştü.Bu yıl 10 bin dolara çıkarsa büyük mucize olur .
newbie
Activity: 252
Bitcoinin bu günlerdeki yükselişi beklenen büyük bir yükselişin habercisi diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 252
Bitcoin 2018 yılında şu ana kadar ciddi bir yükseliş yaşamadı ama bu günlerde yükselmeye başladı buda bitcoinin yakın zamanda hızlı bir yükselme yaşıyacağını düşünüyorum.
Pages:
Jump to: