Pages:
Author

Topic: Bitcoin Büyük Bir Harekete Hazırlanıyor! - page 6. (Read 13864 times)

jr. member
Activity: 364
Merit: 1
Bekle bekle bir cacık yok bitcoinden hep sıçrama yapacak yukarı yönlü harekete başlayacak denilip arkasından tam tersi hareket yapıp aşağıya düşüyor fiyat.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Her söylenene inanmamak konusunda haklısınız ama hepimizin birer inanacağı düşünceye ihtiyacının olduğu zamandayız. Çıkarımızın peşinde kendimize belirlediğimiz taktikleri uyguluyor ve ona göre süreçler belirliyoruz. Belirsizliğin dibindeyken hemde.. Zamanı yaklaşıyor bence artık zirveye koşma zamanı
newbie
Activity: 238
Herkes kafasına göre yada birilerinin güdümü ile açıklama yapıyor milleti piyasada tutmak için ama sonuç aynı değişmiyor ,fiyatı çıkacak dedikleri bitcoin inadına düşüyor .
newbie
Activity: 84
ben o hareketin temmuz sonuna kadar geleceğini düüşünüyorum ya 3 bine doğru yol alacağız ya da boğaların sırtına bineceğiz.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Dolarda ki yukselis 2023 yilina kadar yükseleceği kesin.  Tipki gectigimiz 16 yilda yukseldigi gibi.  Duble yol adi altinda rant yatirimini kesip fabrikaya yani uretime yatirim yapilmadigi surece dolar yukselir.  Ispatlanmis gercektir bunun uzerine tartisma yapilmasi sacmadir.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
piyasalar genel olarak kırılıyor. bitcoin bazen kafasını kaldırmaya çalışsada borsalar patlayınca geri eski yerine dönüyor. sonbahardan önce bence ümitlenmemek gerekir.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Bitcoin buyuk hareketini yine Aralık ayına doğru yapabilir resmen altların suyu sıkıldı hatta öyle sıkıldı ki kimse analayamadı doğru duzgün ılık ılık yaptılar.
newbie
Activity: 182
önünü net göremiyorsan tüm paranı yatırmayacaksın. 10 bin dolarım olsa 1000 dolarını şurada bitcoine yatırabilirim. kalan sonraki durumlara göre şekillenecek şekilde saklanacak. büyük hareket elbette gelecek bu kaçınılmaz ama sınırlı mermilerimiz var.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
beklemeye devam bir yerde kırılma olacak kaçarı yok. ya vezir ya rezil edecek bizi ama gönlümden yükseliş geçiyor. sene sonuna kadar bu işe bitecek az kaldı sabredin.
member
Activity: 364
Merit: 10
Umarım bu büyük hareket yukarı yönlü olarak gerçekleşir. Ancak ben bir anda büyük bir yükseliş yaşanacağını düşünmüyorum. Umarım küçük adımlarla da olsa yükseliş sürer.
newbie
Activity: 252
Benim tahminine göre bitcoin temmuz ayında iyi bir yükseliş gösterecek görüştüğüm bazı arkadaşlar ellerindeki paralar bu ay içinde bitcoine yatırmak istiyorlar ve ayrıca bitcoinin bu kadar alt seviyelere düşmesi yatırımcıların iştahını kabartır oldu.
newbie
Activity: 168
Bitcoinin bu sene için çok büyük bir hareketi olmayacağına inanıyorum. önümüzdeki seneye kadar bu seviyelerde dolaşacaktır kripto para piyasası.
member
Activity: 350
Merit: 11
Bitcoin fiyatının yükselişi için uzun bir döneme ihtiyacı var ,yakın zaman içinde bitcoin yukarı yönlü çok büyük sıçrama yapmasını beklemiyorum ,bitcoinin yukarı yönlü sıçraması 2019 yılını ortasından itibaren olacaktır.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Para piyasalarında uzman olmak diye bir durum yok bunu anlamalıyız, kısa vadede aşağı yukarı gidiş bantlarını hemen herkes tahmin edebiliyor ama bir haber uçar her şey tersine döner. Pozisyon alırken temkinli olmak bütün para ile dalmamak püf noktası yedek yakıt bırakmalı.
jr. member
Umarım o büyük hareket yukarı yani yeşil renklidir aslında aşağı yönlüde olsa sonunda artacaktır
Aynen öyle 2-3 k sınırına dayanma ihtimali çok yüksek ondan sonra söylentilere göre 65k olabilir
Bu söylentileri yapan büyük uzmanlardır bu uzmanlara çok güvenmemek lazım kendi analizleri üzerine gitmeli insan:)
Haklısın bütün uzmanları okuyup dinledikten sonra kendi anlizimizi yapmak en faydalı olandır
Aynen öyle iyi kazanmalar  Smiley
Böyle birbirimize destekleyerek  bu teknolojiyi hak ettiği yere getirebiliriz
member
Activity: 448
Umarım o büyük hareket yukarı yani yeşil renklidir aslında aşağı yönlüde olsa sonunda artacaktır
Aynen öyle 2-3 k sınırına dayanma ihtimali çok yüksek ondan sonra söylentilere göre 65k olabilir
Bu söylentileri yapan büyük uzmanlardır bu uzmanlara çok güvenmemek lazım kendi analizleri üzerine gitmeli insan:)
Haklısın bütün uzmanları okuyup dinledikten sonra kendi anlizimizi yapmak en faydalı olandır
Aynen öyle iyi kazanmalar  Smiley
jr. member
member
jr. member
member
Pages:
Jump to: