Pages:
Author

Topic: Bitcoin İlk 100 Zengin Listesi - Kimdir Bunlar? - page 2. (Read 10674 times)

newbie
Activity: 21
Merit: 0
gerçekten ilgi çekici bir liste hareketleri takip etmek fayda sağlayabilir.
newbie
Activity: 77
Hala geç değil, bitcoin'in gittikçe değerlenecek yatırım için motivasyon olan listedir.
member
Activity: 87
Merit: 10
Belki biz yokuz o listede ama olacağız Smiley))
member
Activity: 61
Adamların bu kadar parası var hala coin derdindeler. Bu nasıl bir aç gözlülüktür abi. Git ye çatır çatır... Zaten ha deyince bitmez o para.
newbie
Activity: 8
Tabiki para babaları. Ünlü İsrail aileleri rakefeller vs. Başka kim olacaktı? Adamlar herzaman değirmenin başında elinde kova ile bekliyor. Biz de onlardan ne artar diye bakıyoz.
https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html

Buradaki walletlar kime ait tahmin edeniniz var mı?

Early investorlar ve FBI walletları olabilir içinde başka kimlerdir? Zombie olanları var mıdır?
sr. member
Activity: 303
Merit: 250
Çoğu wallette unutulmuşa benziyor, çok uzun zamnadır giriş yapılmamış içinde milyonerlik hesaplarda var. Bunu nasıl unutmuş insanlar anlam veremiyorum.
newbie
Activity: 42
Keşke ben olsam
full member
Activity: 139
Merit: 100
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Listede şu an ki kur itibariyle Bitcoin milyarderi gözükmemesi ne kadar garip, en fazla parası olan Bitcoin milyoneri olarak gözüküyor. Bitcoin'in milyarderlerini yakında görebilecek miyiz acaba  Huh
full member
Activity: 126
Merit: 100
Hepimiz satoshiyiz Smiley
full member
Activity: 336
Merit: 111
Hayalimiz bu listede olmak, hedef 2019.
full member
Activity: 238
Merit: 104
Alaattin
Umarım ben de bir gün bu listeye girebilirim.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Satoshi ne zaman çıkacak acaba "bunlar benim adreslerim" diye
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Ilk 100 listesinin cogu borsalarin hesaplarindan olusuyor. gercek kisiler degilde binlerce kisinin hesabindaki bitcoinler tek bir hesapta bulunuyor. Aralarinda gercek kisilerde illaki vardir bunlardan bilinen benimde bildigim tek gercek kisi roger ver.
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış, bizimki de o hesap. adamlar geleceği görüp yatırımlarını yapmışlar şimdi güzel güzel paralarının yiyip keyiflerine bakıyorlardır çoğu.

bizde 3-5 kuruş kazanacağız diye bir taraflarımızı yırtalım.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Wallet adresleri haricindeki adresler yani tek bir kişinin sahip olduğu epey bitcoin var içlerinde ama harcanmayan para ne işe yarar ki bu adrslere dokunulmaması bile tek başına bitcoin'in yükseleceğinin işaretidir. Daha önce öyleydi seneler karışmamışlar piyasaya yön vermişlerdir daha sonra ne olur bilinmez canları sıkılır bozdurmak isterler bir anda bozdurmaya karar verirlerle bitcoin işiyle uğraşanların veya küçük yatırımcıların canını çok yakarlar.
full member
Activity: 366
Merit: 101
Milyon btc hesaplarda yatıyo desenize, girince bi imrendim aslında. Biz 0,05 lerle uğraşalım adamların hesaplara bak Cheesy
member
Activity: 132
"One Token to Move Anything Anywhere"
zaten öncedende zengin olan adamlar kardeşim bu lanet para öğle bişeyki bikere girdimi hayatına bidaha kolaykolay gitmez biz garibnlarda anca forumda yorum yapalım zaten oadamlar sayesinde kuruldu bu sektör o adamların parası sayeseinde
member
Activity: 207
...Our goal is being human in the world...
Gelsin ICO'lar, gelsin Whitepaper'lar, Çeviriler.... vs. sigara paramız çıksın yeter. ne diyeyim?
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bitcoin olmasa da bir sürü altcoin ileri de zengin edecektir.monetha'da bunlardan biri olabilir Cheesy
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
O listede gördükleriniz sadece 1 kişiye ait değil, binlerce kişiye ait.
Bir çoğu borsaların cold wallet adresleri.

Akıllı yatırımcı tek adreste toplamaz birikimini, dağıtır...
Pages:
Jump to: