Pages:
Author

Topic: Bitcoin İlk 100 Zengin Listesi - Kimdir Bunlar? - page 5. (Read 10674 times)

full member
Activity: 336
Merit: 100
Kim acaba bu kişiler diye kafanızı yormayın bence, sistemin temeli ve insanlara güzel gelen tarafı anonim olması zaten  Wink
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Biz anca imzaya girip 2-3 kuruş kazanmak için uğraşırız . Ama onada şükür .
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Bu listede adımız olacak kadar eskiyiz aslında, elde avuçta ne kaldı deseniz. hiç... Vur dağlara taşlara kafayı...
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış . Zamanında almış zengin olmuşlar şans işi.

İlk 100'de Türk var mı bilmiyorum ama Bitcoin zengini 10 kişi sayarım kafadan. Tabi hepsi anonim takılıyor. Wink

Mesela siz zengin olabilirsiniz . Legendery siniz ve imzanız yok . Cheesy
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
İlk 100'de Türk var mı bilmiyorum ama Bitcoin zengini 10 kişi sayarım kafadan. Tabi hepsi anonim takılıyor. Wink
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Bitcoin'de Türk zengini olmadığını kim söyledi arkadaşlar? Smiley

Listeki milyonerlerden biri de bir Türk, hemde Türkiyede.

Akademisyen olarak görev yapıyor Cheesy
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖
Yakında Türk' de olur bunların arasında.
Türk bitcoinciler ilerliyor.Yaysınlar şu işi Türkiyede millet zengin olsun.

Bitcoin değil ama altcoini zengini olan çok olur . Wave olsun , ETH olsun nerelerden nerelere geldiler.
newbie
Activity: 31
Merit: 0
Yakında Türk' de olur bunların arasında.
Türk bitcoinciler ilerliyor.Yaysınlar şu işi Türkiyede millet zengin olsun.
sr. member
Activity: 340
Merit: 278
Bir belgeselde bitcoin 1 USD seviyelerindeyken 30-40 bin tane (tam rakamları hatırlamıyorum) alan bir adam vardı, benim yaşlarda, henüz genç. O zamanki fiyatlarla çoktan dolar milyoneri olmuştu bile. Şimdi o serveti beşe ona katladı.

Onun gibi kim bilir kaç tane var... O değil de bu Ethereum'un son 4 ayına baktıkça içim gidiyor.

Edit: Ahaha... Listeye baktım, "onun" gibi 111 tane varmış.
sr. member
Activity: 686
Btcnin büyük bir kısmı unutulmuş şekilde yatıyor.Yıllar önce alanlar cüzdan şifrelerini bulabilirlerse btc fiyatı ciddi oranda düşecektir tabi bulurlarsa Smiley
sr. member
Activity: 448
birisi bu sitenin sorumlusu theymos sanırım
newbie
Activity: 3
Merit: 0
birisi erol egemendir

kim bu erol egemen !!
full member
Activity: 378
Merit: 100
1 den alıp kenarda unutanlar anca haberlerde görünce aa benimde böyle bişiyim olmuştu deyip girip bakmıştır piyango vurmuştur Smiley nasip kısmet
full member
Activity: 195
Merit: 111
Zamanında 1 dolardan bile alsalar en düşüğüne 2000 dolar yatırım yapmak lazımdı . Ama ozamanlar ben yapabilirmiydim " Çok zor " .

hocam zamanında 1 dolardan alanlar zaten 3 dolardan sattı, üçten alanlar beşten beşten alanlar 10'dan yüzde 80 bu şekildedir. Smiley
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Zamanında 1 dolardan bile alsalar en düşüğüne 2000 dolar yatırım yapmak lazımdı . Ama ozamanlar ben yapabilirmiydim " Çok zor " .
full member
Activity: 195
Merit: 111
İlla kendimizi ifşa mı edelim? Şaka bir yana inceleyebilesiniz işlemleri ben bir kaç tanesine baktım Smiley
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak
https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html

Buradaki walletlar kime ait tahmin edeniniz var mı?

Early investorlar ve FBI walletları olabilir içinde başka kimlerdir? Zombie olanları var mıdır?
Pages:
Jump to: