Pages:
Author

Topic: Bitcoin İlk 100 Zengin Listesi - Kimdir Bunlar? - page 4. (Read 10674 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 1000
Arada şifreleri unutulan hesap çok heralde, adamlar kafayı yiyordur kesin nasıl unuttuk diye o yüzden tüm adreslerin 2 3 tane yedeğini alıyorum
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
100,000 - 1,000,000   1   0% (0%)   120,870 BTC   509,484,846 USD   0.73% (0.73%)

şu en altta tek olan benim gerisini bilmem.. Grin Grin Grin

şunu diyende olacaktır.
509. milyon USD paran var burda ne işin var diyen olursa.Renkler ve zevkler tartışılmaz diyorum. Wink Grin Cheesy Smiley

zerrin egelilerle performansından, yeşilçamdan aldığı parayı BTC'ye yatıran ünlü aktör, inanırım hocam.
newbie
Activity: 14
Merit: 0
10.000 btc ne olan bazısı 2015-2016 dan sonra görünen girmemiş kesin bunlardan ahirete gidende olmuştur.
az para değil 42 milyon usd orda öylece yatıyor sanırım kalacak öyle.. Huh
newbie
Activity: 14
100,000 - 1,000,000   1   0% (0%)   120,870 BTC   509,484,846 USD   0.73% (0.73%)

şu en altta tek olan benim gerisini bilmem.. Grin Grin Grin

şunu diyende olacaktır.
509. milyon USD paran var burda ne işin var diyen olursa.Renkler ve zevkler tartışılmaz diyorum. Wink Grin Cheesy Smiley
full member
Activity: 182
Merit: 100
eHarvestHub
Biri bana ait ahahahha😂
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
benim bildigim facebookun fikir babasi 2 tane ikiz vardi, mark bunlara yuklu miktarda para odemek zorunda kalmislardi, onlarda bitcoin isine girdiler, eminim hala ilk 5tedirler, ama bizde buyuk yatirimci yoktur

biryerde okumuştum o ikizler dünyadaki tüm BTC'nin %1ine sahiplermiş. ve BTC'nin facebooku değer olarak geçiceğini düşünüyolarmış.
hero member
Activity: 1400
Merit: 536
benim bildigim facebookun fikir babasi 2 tane ikiz vardi, mark bunlara yuklu miktarda para odemek zorunda kalmislardi, onlarda bitcoin isine girdiler, eminim hala ilk 5tedirler, ama bizde buyuk yatirimci yoktur
full member
Activity: 406
Merit: 121
Hayalim bir gün o listeye girebilmek Smiley
sr. member
Activity: 340
Merit: 278
Bir belgeselde bitcoin 1 USD seviyelerindeyken 30-40 bin tane (tam rakamları hatırlamıyorum) alan bir adam vardı, benim yaşlarda, henüz genç. O zamanki fiyatlarla çoktan dolar milyoneri olmuştu bile. Şimdi o serveti beşe ona katladı.

Onun gibi kim bilir kaç tane var... O değil de bu Ethereum'un son 4 ayına baktıkça içim gidiyor.

Edit: Ahaha... Listeye baktım, "onun" gibi 111 tane varmış.

Bahsettiginiz kisi unlu Bitcoin zengini Roger Ver, kendisi bitcoin tanrisi(Bitcoin Jesus) olarak taniniyor. Gercekten zeki bir genc. Amerikan hukumeti ile yasadigi sorunlar nedeniyle de Japonya`ya irtica etmek zorunda kaldi. Halen Tokyo`da yasamakta. Bahsettiginiz belgeselin adi da "Bitcoin Gospel". Ingilizcesi olan arkadaslara mutlaka izlemesini tavsiye ederim. Buraya belgeselin linkini birakiyorum. http://www.bitcointime.site/documentary.html

Tam üstüne bastınız, işte o! Japonya'da takılıyordu. Ben de tekrar izleyeyim, teşekkür ederim.
jr. member
Activity: 123
Merit: 5
Bir belgeselde bitcoin 1 USD seviyelerindeyken 30-40 bin tane (tam rakamları hatırlamıyorum) alan bir adam vardı, benim yaşlarda, henüz genç. O zamanki fiyatlarla çoktan dolar milyoneri olmuştu bile. Şimdi o serveti beşe ona katladı.

Onun gibi kim bilir kaç tane var... O değil de bu Ethereum'un son 4 ayına baktıkça içim gidiyor.

Bahsettiginiz kisi unlu Bitcoin zengini Roger Ver, kendisi bitcoin tanrisi(Bitcoin Jesus) olarak taniniyor. Gercekten zeki bir genc. Amerikan hukumeti ile yasadigi sorunlar nedeniyle de Japonya`ya irtica etmek zorunda kaldi. Halen Tokyo`da yasamakta. Bahsettiginiz belgeselin adi da "Bitcoin Gospel". Ingilizcesi olan arkadaslara mutlaka izlemesini tavsiye ederim. Buraya belgeselin linkini birakiyorum. http://www.bitcointime.site/documentary.html

Teşekkürler güzel bir çalışma olmuş
newbie
Activity: 29
acaba ölen zenginlerin durumu nasil oluyor Smiley  yani vasiyet de etmeden keyleri,  yok olup gidiyor herhalde.  Smiley 
legendary
Activity: 1568
Merit: 1268

sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Dolaşımda olmayan veya unutulan kaç adet BTC var acaba? Veya faal dolaşımda kaç BTC var. Merak ettim işin doğrusu.
full member
Activity: 128
Uzman Veteriner Hekim
Uzun süredir giriş yapılmayan hesaplar çoktan unutulmuş yada hesap bilgileri kaybolmuş hesaplar da olabilir. Belli bir süre kullanılmayan bitcoinlerin sisteme geri entegre edilmesi gibi bir durum var mı acaba  Huh

Öyle bir durum yok. Adamın cüzdanı adamın varlığı. Seni beni ilgilendirmez. Kaybetmişse kendine yansın. Tekrar sisteme dahil olmaz. Bu aynı şey demek gibi; annenin veya teyzenin vs alıp yastık altına attığı altınların orada dururken tekrar sisteme dahil olmasını sormak gibi. O varlıklar orada duruyor ve duracak. Sahibi istemedikçe dolaşıma tekrar girmez
full member
Activity: 350
Merit: 110
Uzun süredir giriş yapılmayan hesaplar çoktan unutulmuş yada hesap bilgileri kaybolmuş hesaplar da olabilir. Belli bir süre kullanılmayan bitcoinlerin sisteme geri entegre edilmesi gibi bir durum var mı acaba  Huh
full member
Activity: 367
Hesapların yarısından fazlasına bir senedir hiç dokunulmamış. Yani zaten o kadar zenginler ki bu varlıklarını hala ileride daha da değerlenir düşüncesiyle saklıyorlar.
newbie
Activity: 19
hani uzun süredir giymediğin pantalonun cebinden para çıkar ya bu anonim arkadaşlar da böyle olmasın sakın  Cheesy
sr. member
İlerde şöyle bahsedilecek.
''Benim dedeme 100 BTC teklif etmişler kabul etmemiş. Beylikdüzünden tarla almış.''  Grin

Ya da:

Dedem gençliğinde Football Coin imza kampayasından bugünün parasıyla 80 milyon dolar değerinde bounty kazanmış ama şifreyi bize söyleyemeden trafik kazasında öldü. Grin

Şu an bizim farkında dahi olmadığımız milyonlarca fırsat olduğuna eminim.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
İlerde şöyle bahsedilecek.
''Benim dedeme 100 BTC teklif etmişler kabul etmemiş. Beylikdüzünden tarla almış.''  Grin
sr. member
Kim acaba bu kişiler diye kafanızı yormayın bence, sistemin temeli ve insanlara güzel gelen tarafı anonim olması zaten  Wink

Zaten isimleri ortaya çıkarsa birkaç yüz milyon insan onları durduk yerde kıskanacak. Bir çoğu gizli kalmayı tercih edecektir.  Grin Cool
Pages:
Jump to: