Pages:
Author

Topic: Bitneks.com - Dijital Varlık Yönetimi ve Kripto Para Borsası - page 3. (Read 1579 times)

sr. member
Activity: 421
Merit: 263
Daha ne yapmasi gerekiyor bir borsanin Turkiye'de hacim kazanabilmesi icin?

Altıncı madde ile ilgili olarak uyarmak isterim. Unutmayın tek akıllı siz olmadığınız gibi diğer borsalar da salak salak beklemeyecektir ve bu hamlenize karşı top tüfek denizaltı hücum bot ne varsa size dalmaktan çekinmeyeceklerdir. 2018 yılı içinde buna yeltenen bazı girişimciler oldu ve hala adli kovuşturma devam ediyor bilginize.

* Twitter Certificated Cryptocurrency Expert

Akbank beni arayip "Paribu, BTCTurk, Koinim, Koineks hep bizim musterimiz. Size para yolluyorlar, sizi de Akbankli yapalim" diye telefon aciyor. Kimse birsey yapamiyor. Bu bankalar var ya.. Dedim once hesabimi zorla kapattirdiniz simdi gel diyorsunuz karar verin  Grin

Bilemiyorum ya. Biraz kıymet bilmez bir yapımız var gibime gelmeye başladı benim.
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517

Yeni bir borsanın bu piyasada hacim çekebilmesi için,

1. Bitcointalk da adam gibi bir imza kampanyası yapması lazım.

2. Bir kaç TCCE* arkadaşa ulaşıp kendinden bahsettirmesi lazım.

3. Nasıl bitcointalk da bir hesabı ve ana konusu varsa r10,  donanımhaber, wmaraci gibi forumlarında da aynı şekilde konu açması ve takip etmesi lazım.

Bitneks bu madde ile ilgili olarak o kadar ilgisiz ki adamın biri gidip wmaraci forumunda bitcointalk dan copy paste yapıp reflink i yapıştırmış. güldüm baya.

4. Adam gibi bir SEO danışmanı bulmaları lazım.

5. Yutup vimeo izlesene gibi video mecralarında bir kanal açıp periyodik olarak video pırtlatmaları lazım. (bakınız btcturk yutup kanalı)

6. Sırtlarını bir bankacı dayayıp içerden bilgi almaları lazım.

Şimdi bu nedir? diyecekler için gelsin:
Türkiye'de toplam borsa hacminin 3 te birini bir avuç adam yapıyor. Bunlarda yurt dışından btc alıp buradaki borsalara satan arbitraj yapan kişiler.
Sırtını dayadığınız bankacıdan kendi çalıştığı banka da paribu, btcturk, koinim den yüklü TL giren hesap sahiplerinin bilgilerini isteyin. (Bunu yapacak bankacının baya tşk lı olması gerekmektedir.)
O kişilere ulaşıp yalayın yıkayın aklayın paklayın ne yaparsanız yapın artık.

Altıncı madde ile ilgili olarak uyarmak isterim. Unutmayın tek akıllı siz olmadığınız gibi diğer borsalar da salak salak beklemeyecektir ve bu hamlenize karşı top tüfek denizaltı hücum bot ne varsa size dalmaktan çekinmeyeceklerdir. 2018 yılı içinde buna yeltenen bazı girişimciler olmuş ve hala adli kovuşturmanın devam ettiğine dair kulağımıza fısıltılar geliyor.

* Twitter Certificated Cryptocurrency Expert
jr. member
Activity: 48
Merit: 3
Ben Turkiye kripto piyasasini anlamakta bazen zorluk cekiyorum.
Turkiye borsalarinda herkes komisyonlardan, islem hizindan, sahte hacimlerden, muhatap bulamamaktan vesaire sikayetci.

Bunca guzel yorum, guzel review, yil sonuna kadar sifir komisyon, sahte hacim yok, adamlar maillere aninda cevap veriyor, forumda surekli aktifler.
Nerede bizim traderlar? Hacim hep 10 btcnin altinda.  

Reklam icin yazmiyorum bunlari, gercekten bu projenin forumdaki bu basligindan sonra halen bu denli dusuk hacme sahip olmasini anlayamiyorum.

Merhabalar,

Bitneks henüz yeni bir borsa olduğu için kısa zamanda yüksek hacimlere ulaşması beklenemez. Açıldığımız günden bu güne kadar geçen süreçte genel olarak kullanıcılarımızdan gelen talepleri değerlendirdik ve uyguladık, uygulamaya da devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçlerde reklam ve tanıtımlara ağırlık vereceğimizi bildirmek istiyoruz. Hızlı yatırma çekme, hızlı işlemler ve sağlayacağımız hızlı destek ve müşteri memnuniyeti sayesinde kullanıcılarımız ile aramızda zamanla güven ortamı oluşacaktır ve hacimlerimiz doğal olarak yükselecektir. Biz, Türkiye'de Bitneks'in en büyük dijital para ticaret platformu olmasını hedefleyen bir ekibiz ve bu zor hedefimize çok çalışıp, emek verip ulaşacağımıza inanıyoruz. Bitneks ile ilgili bütün gelişmeleri sizlere bu başlık altından duyuracağız. Bizi destekleyen bütün üyelerimize ve topluluğumuza teşekkür ediyoruz.

Neden Bitneks'i tercih etmeliyim?

1-) Bitneks.com, Türkiye'nin en düşük komisyon oranlarına sahip kripto para ticaret platformudur. Uyguladığı düşük komisyon oranları ile kısa zaman içinde bir çok kriptopara yatırımcısının ilgisini çekmeyi başarmıştır.
2-) Bitneks.com'da kripto para yatırma işlemleri diğer platformlara göre çok daha hızlıdır. Bitcoin yatırma işlemlerinde 1 onay, diğer kripto para yatırma işlemlerinde 3 onay şartı bulunduran Bitneks, arbitraj yöntemi ile ticaret yapan kullanıcıların tercih sebebi olmaya başlamıştır.
3-) Bitneks.com'da hesabınızda kimlik onayı yapmadan kripto para yatırma çekme ve alış satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Başka hiç bir platformda bulunmayan bu özellik Türkiye'de sadece Bitneks.com'da bulunmaktadır. Sağladığı bu avantaj ile kimlik bilgilerini gizli tutmak isteyen kullanıcılar Bitneks'i tercih etmektedir.
4-) Bitneks.com yenilikçi yapısı ile bütün üyelerine %25'e kadar oranla ortaklık programı sunmaktadır. Kullanıcı referans linki ile üye olan kişilerin yapmış olduğu alış satış işlemleri üzerinden Bitneks'in elde ettiği komisyon gelirlerinin en az %15'ini referans sahibinin hesabına tanımlıyor. Ayrıca aylık işlem hacmine göre referans gelirleri %25'e kadar orana yükselmektedir.
5-) Bitneks.com'u geliştirilmiş özel tasarımı ile hem mobil hem de masaüstü cihazlarda büyük bir kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gelişmiş market özelliği ile global borsa deneyimi yaşayabilirsiniz.
6-) Bitneks.com, kripto para sektöründe uzmanlaşmış teknik destek ekibi ile bütün sorunlara 7/24 çözüm üretmektedir. Yardım almak istediğiniz her konuda bilgi almak için destek ekibi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
7-) Bitneks.com, her hafta kullanıcıları arasında düzenleyeceği yarışmalarla veya çekilişlerle daima kullanıcılarının sempatisini toplamaktadır. Düzenlenen etkinliklerde başarılı olan kullanıcılara kripto para hediye edilmektedir.

Bitneks'i tercih sebepleri günden güne daha da artacaktır. Düşünüp planlayıp uygulamaya sokacağız.

Kısa tanıtım videomuz;
https://www.youtube.com/watch?v=DHbZwu4vcxA

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

member
Activity: 203
Merit: 16
Turkiye borsalarinda herkes komisyonlardan, islem hizindan, sahte hacimlerden, muhatap bulamamaktan vesaire sikayetci.

Bunca guzel yorum, guzel review, yil sonuna kadar sifir komisyon, sahte hacim yok, adamlar maillere aninda cevap veriyor, forumda surekli aktifler.

Reklam icin yazmiyorum bunlari, gercekten bu projenin forumdaki bu basligindan sonra halen bu denli dusuk hacme sahip olmasini anlayamiyorum.

Neden Bitneks?
sr. member

jr. member
Değerli Arkadaşlar,

Enpara.com ile 7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme işlemleri Bitneks'te.

Artık Enpara.com üzerinden Bitneks hesabınıza 7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Bitneks'in Enpara.com ile imzalamış olduğu sözleşme kapsamında Enpara.com hesabınız üzerinden Bitneks'e 7 gün 24 saat Türk Lirası yatırma veya çekme taleplerinde bulunabilirsiniz.

Bol kazançlar dileriz.

* Not: Papara yeni sözleşmelere %2 komisyon uyguladığı için Papara ile çalışmayı uygun görmedik. Gelecek zamanda tekrar %1 ile çalışmayı uygun görürlerse değerlendirebiliriz.

jr. member
Hayırlısı olsun sitenizin.

Altcoin çeşitliliği sunmuşsunuz en başta dikkatemi çeken bu oldu. Henüz üye olmadım, sormak istedim. Tüm altcoinlerin yatırma-çekme işlemleri mevcut mu ?

Teşekkürler sağolun,

Şu anda BCH yatırma-çekme dışında bütün coinleri yatırıp çekebilirsiniz. 1-2 güne kadar BCH wallet kullanıma açılacaktır.

Bilginize,
Bitneks Ekibi

newbie
Activity: 14
Merit: 0
Hayırlısı olsun sitenizin.

Altcoin çeşitliliği sunmuşsunuz en başta dikkatemi çeken bu oldu. Henüz üye olmadım, sormak istedim. Tüm altcoinlerin yatırma-çekme işlemleri mevcut mu ?
member
Activity: 274
Merit: 88
Firma ortakları ticari geçmişleri detaylı hayat hikayeleri.
İzmir olmasından mütevellit el mecbur mali müşavir de incelenecek.
izmir olmasında mütevellit aile soy ağacı sorgulamaları yapılacak.
ilk incelemede tespit edilen API tasarım kusurları detaylandırılacak.

@Zz usta uyarayım. Neye takıldığını tahmin ediyorum. o kusur değil Smiley her yazılım geliştirici senin gibi düşünecek değil. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır.

firma ortaklarının geçmişi araştırmak mantıklı tamam, İzmir fazla işini bilen muhasebecileri ve güzel kızları ile ünlüdür eyvallah oda tamam da, aile soy ağacı sorgulaması nedir Allah aşkına?
e-devlet de super user hesabın mı var?
jr. member
Forum ajanımız sevgili @Zz Smiley
Sana zahmet vermemek adına bazı genel ve teknik bilgileri paylaşmak istiyoruz. Verdiğimiz bilgilerin yetersiz olduğunu düşünürsen elbette ki meydan senindir Wink
.
.

Rezerve.

incelenip detaylandırılacak konular;

Sevgili @Zz,

Gözümüz yollarda kalmıştı Smiley Konumuza hiç uğramayacağını düşünmeye başlamıştık. İnceleme ve değerlendirmelerini bekliyoruz. Ayrıca bizlerden talep ettiğiniz ekstra bilgiler varsa paylaşmaktan memnuniyet duyarız.
Kişisel öneri ve eleştirilerde bulunursanız çok memnun oluruz.

Kolay gelsin.
Teşekkürler
jr. member
Hayırlısı olsun. Üye olmadan incelediğim kadarıyla tasarımınızı beğendim. Yanlız kripto piyasasının zor günlerinde piyasaya girmek umarım şevkinizi kırmaz. Güzel günler görebilmemiz umuduyla başarılar dilerim.

Yorumunuz için teşekkür ederiz, hepimiz için hayırlısı olur inşallah.
Bizler kripto para sektörüne gönül vermiş bir ekibiz ve bu sektöre hitap eden kişilere kaliteli hizmet vermek istiyoruz ve bunu hakkıyla yapacağımıza inanıyoruz. Bitneks'i sadece bir borsa şirketi olarak değerlendirmeyin, Bitneks aslında büyük bir topluluktan doğan güçle meydana gelmiştir. Bu sektörde tam olarak layıkı ile hizmet verebilen kuruluş bulmak oldukça zor. Bizlerde bu boşluğu doldurmak adına bu şirketi kurduk ve amacımız sadece kazanmak değil, aynı zamanda üyelerimize fırsatlar, avantajlar ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Bu sektörde en önemli kriter güvenlik ve güvenilirliktir. Kurulan müşteri ilişkileri ve verdiğimiz hizmetler karşısında zamanla güvenilirlik oluşacaktır elbette.

Geri bildiriminiz için tekrar teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Forum ajanımız sevgili @Zz Smiley
Sana zahmet vermemek adına bazı genel ve teknik bilgileri paylaşmak istiyoruz. Verdiğimiz bilgilerin yetersiz olduğunu düşünürsen elbette ki meydan senindir Wink
.
.

Rezerve.

incelenip detaylandırılacak konular;

jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Hayırlısı olsun. Üye olmadan incelediğim kadarıyla tasarımınızı beğendim. Yanlız kripto piyasasının zor günlerinde piyasaya girmek umarım şevkinizi kırmaz. Güzel günler görebilmemiz umuduyla başarılar dilerim.
jr. member
Dun dogru durust anlatamadigim durumu bilgisayardan aciklayayim screen shotlar ile.

Ilk screen shot, desktop view:

Gordugunuz gibi kirmizi kutucuk icerisinde kalan iki order da top order. Boylece marketin durumunu bir bakista gormek mumkun.

Ikinci screenshot, mobile view (Samsung Note 9):

Bu ikinci screen shotta, yukarida kalan kirmizi kutucugun icerisinde 34884TL lik order olmasi kullanilabilirlik acisindan onemli.
Lakin bu ekranda ustteki orderbookun en altinda en kotu fiyatli orderi, alttaki order bookun en ustunde en iyi fiyatli orderi goruyoruz.
Ikisi de en iyi fiyatli order olsun ki bir bakista piyasanin durumunu telefondan da gorebilelim, asagi yukari surekli ekrani oynatmak zorunda kalmayalim.

Umarim anlatabilmisimdir derdimi. Smiley

Merhabalar,

Vermek istediğiniz örnek anlaşılmıştır. Gelişmiş markette bulunan alış satış tablosu gibi görünmesini istemişsiniz. Önerinizi değerlendireceğiz.

Teşekkürler.

sr. member
Dun dogru durust anlatamadigim durumu bilgisayardan aciklayayim screen shotlar ile.

Ilk screen shot, desktop view:

Gordugunuz gibi kirmizi kutucuk icerisinde kalan iki order da top order. Boylece marketin durumunu bir bakista gormek mumkun.

Ikinci screenshot, mobile view (Samsung Note 9):

Bu ikinci screen shotta, yukarida kalan kirmizi kutucugun icerisinde 34884TL lik order olmasi kullanilabilirlik acisindan onemli.
Lakin bu ekranda ustteki orderbookun en altinda en kotu fiyatli orderi, alttaki order bookun en ustunde en iyi fiyatli orderi goruyoruz.
Ikisi de en iyi fiyatli order olsun ki bir bakista piyasanin durumunu telefondan da gorebilelim, asagi yukari surekli ekrani oynatmak zorunda kalmayalim.

Umarim anlatabilmisimdir derdimi. Smiley
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Sevgili @ugurusta,

Değerli yorum ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Konuda belirtilen bütün istekleri ekip olarak değerlendirip gerekli gördüklerimizi iş sırasına alıyoruz.

Teşekkürler

Teşekkürler, ek olarak div class="adv_col2_top" bu ve bunun gibi olan sağ taraftaki 4 konteyner fare ile sağa sola aşağı yukarı hareket ettirilebilirse mükemmel olur. Hatta sol taraftaki 2 tane de (grafik ve grafiğin alt kısmı)
jr. member
Hayırlı olsun, kazasız belasız bol alışverişli günler yıllar dilerim.

Hoş ve kolay tasarım, 2 farklı market seçeneği ve gelişmiş marketin bilindik tasarımlara benzemesi hem bu tasarımı kullanan yerli kullanıcılar hemde ilerisi için yabancı kullanıcılar için kolaylık sağlayacaktır.

Eksik demeyelim de öneri olsun bunlar Wink
- Öncelikle en kızdığım şey burada yok görmedim ve kızmadım Smiley üye olmadan yada üye girişi yapmadan markete girebiliyorum.
- Her yerli borsaya yaptığım ama hiç birinin umurunda olmadığı bir istek. Açmış olduğum emir gerçekleştiğinde bi çiling çlong ses versin tarayıcı, yada her kısmi işlemde, örn: 1 BTC alım emri girdim 0.2 gerçekleşince tin tin yapsın tamamı gerçekleşince çin çin yapsın... Ekran başındayken ve başka pencerelerdeyken ihtiyaç duyulabiliyor...
- Gelişmiş markette emir tabı inputlarda 16 px font büyük gelmiş üstten aşağı sıralamada spacer aralıkları çok fazla 1440 x 900 ekran çözünürlüğünde bile AL / SAT butonları sayfa altında kalıyor scroll ile görmek gerekiyor Wink
- Gelişmiş markette Güncel kur görünen yerin sol kısmı açılır menü (Market BTC/TRY) üzerine tıklandığında açılıyor ama yine üzerine tıklamazsak kapanmıyor, sayfanın herhangi bir yerine tıklandığında kapanabilmeli, illa ki oraya basmayalım Smiley
- Fiyat farkı mesela önemli. BTC-LTC-ETH-BCH v.s. alış ve satış fiyatları arasındaki farkı sayfa üstündeki kısımda görebilsek güzel olur.
- Tasarım ve kodlama zaman işi malum ama ben her ne kadar kullanmasamda kullananlar için gerekli olabilir. Masaüstü bildirimleri...
- Fiyat alarmı kurabilelim lütfen...

- Bol bol başarılar dilerim... Tabi kendimize de başarılar Smiley)

Sevgili @ugurusta,

Değerli yorum ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Konuda belirtilen bütün istekleri ekip olarak değerlendirip gerekli gördüklerimizi iş sırasına alıyoruz.

Teşekkürler
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Hayırlı olsun, kazasız belasız bol alışverişli günler yıllar dilerim.

Hoş ve kolay tasarım, 2 farklı market seçeneği ve gelişmiş marketin bilindik tasarımlara benzemesi hem bu tasarımı kullanan yerli kullanıcılar hemde ilerisi için yabancı kullanıcılar için kolaylık sağlayacaktır.

Eksik demeyelim de öneri olsun bunlar Wink
- Öncelikle en kızdığım şey burada yok görmedim ve kızmadım Smiley üye olmadan yada üye girişi yapmadan markete girebiliyorum.
- Her yerli borsaya yaptığım ama hiç birinin umurunda olmadığı bir istek. Açmış olduğum emir gerçekleştiğinde bi çiling çlong ses versin tarayıcı, yada her kısmi işlemde, örn: 1 BTC alım emri girdim 0.2 gerçekleşince tin tin yapsın tamamı gerçekleşince çin çin yapsın... Ekran başındayken ve başka pencerelerdeyken ihtiyaç duyulabiliyor...
- Gelişmiş markette emir tabı inputlarda 16 px font büyük gelmiş üstten aşağı sıralamada spacer aralıkları çok fazla 1440 x 900 ekran çözünürlüğünde bile AL / SAT butonları sayfa altında kalıyor scroll ile görmek gerekiyor Wink
- Gelişmiş markette Güncel kur görünen yerin sol kısmı açılır menü (Market BTC/TRY) üzerine tıklandığında açılıyor ama yine üzerine tıklamazsak kapanmıyor, sayfanın herhangi bir yerine tıklandığında kapanabilmeli, illa ki oraya basmayalım Smiley
- Fiyat farkı mesela önemli. BTC-LTC-ETH-BCH v.s. alış ve satış fiyatları arasındaki farkı sayfa üstündeki kısımda görebilsek güzel olur.
- Tasarım ve kodlama zaman işi malum ama ben her ne kadar kullanmasamda kullananlar için gerekli olabilir. Masaüstü bildirimleri...
- Fiyat alarmı kurabilelim lütfen...

- Bol bol başarılar dilerim... Tabi kendimize de başarılar Smiley)
sr. member
Desktop versiyonda order book alış ve satış yanyana ve iki order book da en ucuzdan en pahalıya doğru sıralanıyor.

Fakat mobil versiyonda yani telefondan siteye girdiğinizde satış orderbooku üstte, alış orderbooku altta kalıyor.

Iki order book da ucuzdan pahalıya doğru gittiği için satış orderbookunda görünen son emir, alış orderbookunda en iyi tekliften çok uzakta kalıyor.
Yanı mesela piyasa 35000Tl diyelim, yani 35000den satici var, alici da en iyi order 34900de.
Mobil ekranda baktığınızda 34900luk alim emri alış orderbookunun en üst satırında, 35000lik satış emri de satış orderbookunun en altında olması lazım.

Eğer anlatamadıysam bilgisayardan girdiğimde screenshot ile göstermeye çalışırım. Smiley
jr. member
Hangi bankalar ile çalışıyorsunuz ve 7/24 çekim var mı?

Merhabalar

Saat 16.30'a kadar verilen TL çekim emirleri aynı gün tüm bankalara gönderilmektedir. Akbank üzürinden 7/24  TL Yatırma/çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Pages:
Jump to: