Pages:
Author

Topic: Bitneks.com - Dijital Varlık Yönetimi ve Kripto Para Borsası - page 5. (Read 1587 times)

sr. member
Activity: 387
Merit: 252
İsim gayet akılda kalıcı, dökümanlar yerli yerinde, tasarımla alakalı ufak tefek sorunlar göze çarpsa da backend iyi tasarlanmış gibi gözüküyor, İzmir merkezli bir borsa görmek ise ayrıca mutluluk verici. başarılar dilerim.
jr. member
Activity: 48
Merit: 3
Türkiyedeki en önemli sorunların bu site ile sona ereceğini düşünüyorum. Uzun zamandır profesyonel bir arayüz ve altyapı beklentisi içindeydim. Gelişmiş arayüz kavramı, globalde kısmen aynı gibi görünse de aslında Türkiye için geç kalınmış bir arayüz idi. İleri seviye traderlar, bu arayüz sayesinde ülkemizde işlem yapmaya başlayacak ve memnun bir şekilde işlem yapmaya devam edecektir.
Türkiyedeki açılmış olan bir çok site, kaymaktan parça koparmak ufak tefek işler yapıp çok kazançlar sağlamak amacıyla açıldı. Bitneksin temeldeki gelişmiş sistemlerinin, altyapıya ne kadar çok önem verdiğini ve amacının hizmet olduğu açıkça görülüyor.
Umarım, bu sitenin değeri kısa sürede anlaşılır ve olması gereken, gelmesi gereken yere gelir.
Çalışma hayatında başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

Merhabalar,

Güzel yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.
Elimizden gelenin en iyisini yapmak için gayret göstereceğimizi unutmayın.

Teşekkürler.
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
Türkiyedeki en önemli sorunların bu site ile sona ereceğini düşünüyorum. Uzun zamandır profesyonel bir arayüz ve altyapı beklentisi içindeydim. Gelişmiş arayüz kavramı, globalde kısmen aynı gibi görünse de aslında Türkiye için geç kalınmış bir arayüz idi. İleri seviye traderlar, bu arayüz sayesinde ülkemizde işlem yapmaya başlayacak ve memnun bir şekilde işlem yapmaya devam edecektir.
Türkiyedeki açılmış olan bir çok site, kaymaktan parça koparmak ufak tefek işler yapıp çok kazançlar sağlamak amacıyla açıldı. Bitneksin temeldeki gelişmiş sistemlerinin, altyapıya ne kadar çok önem verdiğini ve amacının hizmet olduğu açıkça görülüyor.
Umarım, bu sitenin değeri kısa sürede anlaşılır ve olması gereken, gelmesi gereken yere gelir.
Çalışma hayatında başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.
member
Activity: 360
Merit: 24

Ikinci konuda islem gecmisinde coinlerin TX ID leri ve yolladigimiz cuzdanin adresi sanki tiklanacakmis gibi uzerlerine gelince imlec el seklini aliyor ama clicklenmiyor. Ilk islemimde nerden clicklemistim bilemiyorum ama bir sekilde TX ID ye cliklemistim ve direk yeni pencerede etherscan.io acmisti ve  transferimi takip edebilmistim. Sanirim ETH cekme sayfasinda islem onaylandigi anda clicklenebilir oluyor adres (islem suruyor derken clicklenmiyor) ama onaylandiktan 3-5 saniye sonrada sayfadan yok oluyor ve islem gecmisine gidiyor. Sanirim ilk islemde bu 3-5 saniyelik boslukta clicklemisim Cheesy o sayfadan kaybolmadan ve bu sekilde etherscan.io yu otomatik acmisti yeni tabda. Aklima baska bir sey gelmiyor Smiley Yada belkide tamamen farkli bir yerden islemi takip etmemi saglayacak bir linke tiklamistim ama suanda bulamiyorum, eger varsa boyle biryer soylermisiniz.

Bu kucuk sorun da halledilmis, artik islem gecmisindeki cuzdan numarasi veya TX ID clicklenince transfer takibi otomatik yeni acilan pencereden yapilabiliyor.

member
Activity: 203
Merit: 16
Haydi bakalım hayırlı olsun.
Anasayfa banner'ınız çok tanıdık geldi. Bknz. Bithesap borsası.
jr. member
Yeni borsamız hayırlı olsun öncelikle,
@Zz marka olmuşsun hocam piyasada. Baştan dökülmüş arkadaşlar. Ama eminim senin ekleyeceğin bir kaç madde vardır. Smiley

Konuya girişiniz iyi. Kesinlikle iyi Smiley@ekiller ustamızın da dediği gibi,
Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi " yeni açılan " borsa  sunumu.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.
İnşallah hepimiz için hayırlı ve oğurlu olur.

Bol kazançlar dileriz.
member
Rica ederim,

Neyse sonunda BCH cuzdanida olusturabildim, sorun giderilmis gibi duruyor simdilik. Ayrica orderbooklarda doluyo yavas yavas, iyiye isaret Smiley
jr. member
Tekrar Merhabalar,

Az once borsanizda test amacli bir iki islem yaptim deneyimlerimi paylasmak istiyorum.

3 defa TL yatirdim Akbanktan havale seklinde  hepsi gece 03:00 - 04:00 arasindaydi ve herbiri  5-10 dk icinde Bitneks hesabima yansidi. Bu parayla Coin alip cekim yaptim 3 ayri islem seklinde. Hepsindede tahminen 1-2 dk "islem suruyor" ibaresi gorundukten sonra TX ID belirdi ve islemler gerceklesti. Ilk deneyim olarak nerdeyse kusursuz ve cok hizliydi borsa.

Simdi 1-2 hata/sorundan bahsetmek istiyorum.

Oncelikle BCH cuzdani olusturulmuyor. Tahminen 15 defa farkli zamanlarda denedim ama hata veriyor ve olusmuyor. ZEC cuzdanida olusmuyordu 5-6 denemeden sonra olustu, suanda sadece BCH cuzdaninda sorun var.

Ikinci konuda islem gecmisinde coinlerin TX ID leri ve yolladigimiz cuzdanin adresi sanki tiklanacakmis gibi uzerlerine gelince imlec el seklini aliyor ama clicklenmiyor. Ilk islemimde nerden clicklemistim bilemiyorum ama bir sekilde TX ID ye cliklemistim ve direk yeni pencerede etherscan.io acmisti ve  transferimi takip edebilmistim. Sanirim ETH cekme sayfasinda islem onaylandigi anda clicklenebilir oluyor adres (islem suruyor derken clicklenmiyor) ama onaylandiktan 3-5 saniye sonrada sayfadan yok oluyor ve islem gecmisine gidiyor. Sanirim ilk islemde bu 3-5 saniyelik boslukta clicklemisim Cheesy o sayfadan kaybolmadan ve bu sekilde etherscan.io yu otomatik acmisti yeni tabda. Aklima baska bir sey gelmiyor Smiley Yada belkide tamamen farkli bir yerden islemi takip etmemi saglayacak bir linke tiklamistim ama suanda bulamiyorum, eger varsa boyle biryer soylermisiniz.

Simdilik bukadar

Guzel fiyatlar gorursem borsanizi kullanmaya devam edecegim , tetikteyim Cheesy

Iyi Calismalar

Merhabalar,

Öncelikle geribildirimiz için çok teşekkür ederiz.
Bahsettiğiniz hataları yazılım ekibimize ilettik, en kısa sürede giderilip tekrar tekrar kontrol edilecektir.
Sizlerden gelecek geribildirimlerle sistemimizi daha da geliştireceğimize inanıyoruz.

İlginiz için teşekkür eder, bol kazançlı günler dileriz.
member
Tekrar Merhabalar,

Az once borsanizda test amacli bir iki islem yaptim deneyimlerimi paylasmak istiyorum.

3 defa TL yatirdim Akbanktan havale seklinde  hepsi gece 03:00 - 04:00 arasindaydi ve herbiri  5-10 dk icinde Bitneks hesabima yansidi. Bu parayla Coin alip cekim yaptim 3 ayri islem seklinde. Hepsindede tahminen 1-2 dk "islem suruyor" ibaresi gorundukten sonra TX ID belirdi ve islemler gerceklesti. Ilk deneyim olarak nerdeyse kusursuz ve cok hizliydi borsa.

Simdi 1-2 hata/sorundan bahsetmek istiyorum.

Oncelikle BCH cuzdani olusturulmuyor. Tahminen 15 defa farkli zamanlarda denedim ama hata veriyor ve olusmuyor. ZEC cuzdanida olusmuyordu 5-6 denemeden sonra olustu, suanda sadece BCH cuzdaninda sorun var.

Ikinci konuda islem gecmisinde coinlerin TX ID leri ve yolladigimiz cuzdanin adresi sanki tiklanacakmis gibi uzerlerine gelince imlec el seklini aliyor ama clicklenmiyor. Ilk islemimde nerden clicklemistim bilemiyorum ama bir sekilde TX ID ye cliklemistim ve direk yeni pencerede etherscan.io acmisti ve  transferimi takip edebilmistim. Sanirim ETH cekme sayfasinda islem onaylandigi anda clicklenebilir oluyor adres (islem suruyor derken clicklenmiyor) ama onaylandiktan 3-5 saniye sonrada sayfadan yok oluyor ve islem gecmisine gidiyor. Sanirim ilk islemde bu 3-5 saniyelik boslukta clicklemisim Cheesy o sayfadan kaybolmadan ve bu sekilde etherscan.io yu otomatik acmisti yeni tabda. Aklima baska bir sey gelmiyor Smiley Yada belkide tamamen farkli bir yerden islemi takip etmemi saglayacak bir linke tiklamistim ama suanda bulamiyorum, eger varsa boyle biryer soylermisiniz.

Simdilik bukadar

Guzel fiyatlar gorursem borsanizi kullanmaya devam edecegim , tetikteyim Cheesy

Iyi Calismalar
member
Activity: 274
Merit: 88
Yeni borsamız hayırlı olsun öncelikle,
@Zz marka olmuşsun hocam piyasada. Baştan dökülmüş arkadaşlar. Ama eminim senin ekleyeceğin bir kaç madde vardır. Smiley

Konuya girişiniz iyi. Kesinlikle iyi Smiley@ekiller ustamızın da dediği gibi,
Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi " yeni açılan " borsa  sunumu.
jr. member
Estağfurullah.
Saçma sapan bir sürü adı "borsa" olan yer açıldı malum. Bi kaç bin doları olan borsa açmaya başladı "ben de pastadan pay kapayım, belki bana da düşer" diye. Siz de onlardan biri misiniz değil misiniz bunu henüz bilmiyoruz, zaman gösterecek. Ama en azından bu samimi açılış mesajınız ve forumu biliyor olmanız, forumdan biri olmanız bi artı kattı diyebilirim.

İhtiyacım olduğu zaman ilk fırsatta denemeyi düşünüyorum. En azından bi şans verilmeli. Umarım hacim kazanırsınız. En büyük sorun şu an hacim oluşturmak. Devedişi ilk 3 borsadan kalan hacim size kayar mı ne kadar kayar bilemiyorum.

Başarılar Smiley

Evet bizlerde çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız ve söylediğiniz gibi bir kaç bin dolar ile yapılacak işler değil bu işler. Kim ki "ben de pastadan pay kapayım, belki bana da düşer" düşüncesi ile bu işe giriyorsa zaten hatayı en başta yapmış demektir. Bizler bu sektöre gönül vermiş bir takımız ve amacımız bu sektöre hitap eden kişilere gerçek anlamda hizmet vermek ve yaptığımız işin bilincinde olup atacağımız adımlarla müşterilerimize güven sağlamaktır. İlerleyen zamanlarda kullanıcılarımıza sunacağımız fırsatlarla, kampanyalarla ve etkinliklerle pastadan dilim kapma peşinde olmadığımızı anlatmış olacağız inşallah. Borsamızı denediğiniz zaman görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen Wink

Teşekkürler.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
jr. member
jr. member

İşte sunum böyle yapılır,  tebrikler.

Bolca teknik detay,
Nispeten derinlemesine bilgiler,
Şeffaflık. 
Sistem kullanılır durumda ve açık.

Şimdiye kadar gördüğüm en iyi " yeni açılan " borsa  sunumu.

Yorumunuz için teşekkür ederiz,
Forumun eski ve tecrübeli bir üyesinden böyle güzel sözler duymak bizi gerçekten çok mutlu etti.
Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız. Lütfen eleştiri ve yorumlarınızı esirgemeyin hocam.

Saygılar sunuyoruz.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
legendary
Activity: 2240
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics

İşte sunum böyle yapılır,  tebrikler.

Bolca teknik detay,
Nispeten derinlemesine bilgiler,
Şeffaflık. 
Sistem kullanılır durumda ve açık.

Şimdiye kadar gördüğüm en iyi " yeni açılan " borsa  sunumu.
jr. member
member
jr. member
jr. member
Hayırlı olsun. TL çekim ücreti var mı, varsa nedir?

Teşekkür ederiz.
Banka hesabına TL çekim işlemlerinde, 3 TL havale/eft işlem ücreti bulunmaktadır. (Bankamızdan gelecek fiyat teklifi doğrultusunda bu tutarı kullanıcılarımızdan kesmeyi düşünmüyoruz)
Yakın zamanda entegre edeceğimiz Papara ile TL yatırma çekme işlemleri için ayrıca kullanıcılarımızı bilgilendireceğiz.
Pages:
Jump to: