Pages:
Author

Topic: Boğa sezonu gelecek diye hangi coinleri topluyorsunuz? - page 3. (Read 1155 times)

member
Activity: 434
Merit: 14
Rezil durumda olmasına rağmen yatırımımı hala Atonomi de tutuyorum..İcosunda Ethereum ağını yavaşlatarak 25 milyonluk hardcap yaptı..Şu an hali içler acısı ama bir süre daha vazgeçmeyeceğim.
member
Activity: 602
Merit: 12
Geşecek vaat eden iyi bir altcoin den daha iyi kazandıracak bir token yoktur fakat tüm araştırmaları yapmak şazım takım yol haritası toplam miktar vs. Ben sadece ethereum biriktiriyorum şimdilik.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Man Cpc Neo Eth Fet topladım.Fet kısa orta vade al için arada satıp başka coinlerle değiştirip geri giriş yapıyorum.Man çok uzun vade tutmak için aldım.
full member
Merit: 118
Hydro benim favorim. Aldım attım. cüzdana bekliyorum. Eski coinlerden dgb de var. Sia da mevcut bunların iyi gitmesi için boğa sezonu kesinlikle lazim
jr. member
Activity: 308
Boğa sezonu diye diye birbuçuk sene geçti.Hala piyasanın nereye gideceği meçhul.Şu an adet arttırmaktan başka seçenek yok.2019 yılı böyle geçecek gibi gözüküyor.İki ileri bir geri gidiyoruz
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Neredeyse iki yıldır xsn tutuyorum desem yalan olmaz. Eskiden posw iken sonradan xsn oldu. Şimdi miktar arttırmak için ara ara al sat yapıyorum.
jr. member
Activity: 532
Merit: 6
özellikle binance delisti token için çok kötü bir imaj. zira binance, güven için iyi bir gösterge oldu. binance, bence yakın zamanda delistleri arttırırsa, delist olmayanlar için oldukça olumlu bir hareket olur. delist olan zaten kendisine gelemiyor, zira binance delist ettiği bir tokeni tekrar listelemez. bnb platformu geliştikçe de binance hacmi iyice artacak.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Boğa Sezonu gelmeden sağlam bir Coin sepeti oluşturup beklemek lazım.Ama son zamanlarda Binance Delist açıklamaları yüzünden coin almak istemiyorum.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Boğa sezonunun ne zaman geleceği ve regülasyonların devam ettiği piyasada sürekli koinlerin delist olması yatırım yapılırken çok daha fazla düşünmeye sebep oluyor .Yatırım için ilk 10 nün dışına çıkmak riskli.
member
Activity: 350
Merit: 12
Kendi yatırımım olarakall-in ZRX'teyim. Ufak tefek gem yatırımları hariç. Geri kalanlar bountyden gelenler. Oradan da Aergo var en umutvarı.
member
Activity: 448
Merit: 15
Eskiden kârdan parayla borsadan aldığım 5 adet gas, 1700 adet swth , 1,8 adet bnb var. Onun dışında yine parayla ico'lardan aldığım 11 adet kripto para var.

Geri kalan portföyüm bounty&airdrop ağırlıklı ki değer karşılığı olarak %90'ı karşılamakta. Bunların da %95 kadarını bounty'ler oluşturmakta.

Artık trade yapmıyorum, cebimden yatırım da yapmıyorum.

Ancak yatırım yapacak olsaydım tercihim en başta btc olurdu, sonra ethereum, daha sonrasında neo ve neo tabanlı projeler olurdu. Ripple'ı da düşünürdüm, 1-2 dolar bandına tekrar gelmemesi için hiçbir sebep yok bence.

Stellar'ı da unutmamak lazım.

İlk 10'dakilere göz kırpmam da aslında daha garantici yola girdiğimi gösteriyor.

Ayrıca ytd.

Gem falan kısmet işi, bounty'lerde şans arıyorum.

jr. member
Activity: 481
Merit: 1
eth neo gvt ltc dash toplamıştım zaten de diğer altcoinlere de bakıyorum bu aralar. Binance'de günlük pumplar da gittikçe artmaya başladı. Piyasada son zamanlarda bir iyileşme söz konusu ama  bakalım neler olacak göreceğiz.
member
Activity: 630
Merit: 37
bol miktarda QKC bnb topladım aynı zamanda bir miktar xlm vibe ve ncash da toplamış vaziyette boğayı beklemekteyim
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Piyasa yukarıya kıracak da naz yapıyor gibi.Ama milletin sabrını iyi denediler ve hala deniyorlar.Bir seneyi geçti ve ikinci senede hala piyasa düşüşte.Şu an önümüzde 2020 bitcoinin yarılanma süreci var.Artık tek umut o tarihe yaklaşıldığında piyasanın toparlanma umudu.Yoksa işimiz zor.
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Boğanın gelmesi için henüz erken toplamak mantıksız çünkü elde patlama ihtimali yüksek büyük düşüşler yaşandı
full member
Merit: 118
Mutlaka beklentisi olan büyük coin elde tutulmalı. Ayrıca gem olarak gördüğünüz coinlerde bulunmalı. Xlm başta sonra eos ve Neo olmalı. Hydro ve te food benim gem olarak gördüklerim
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
henüz adam akıllı yatırım yapacak fırsatım çok fazla olmamış olsa da temeli olan hemen her coin alınabilir.  boğada hepsi uçacaktır.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Boğa için stok yaptığım coin ya da tokenler, Unibright, Hdac, Nimiq. Bunlar dışında geçmişte alıp taşımaya devam ettiğim onlarca coin daha var. Geçmişte Verge de yaptığım hatanın bir benzerini yapmamak için son dönemde Nimiq'e ağırlık verdim. Ucuzken topluyorum. Hatta elimdeki Dragonchain ve Sophiatx gibi projeleri zamanında satıp, Tether olarak kenara atmıştım, bu parayla kademeli olarak alım yapmaya devam ediyorum.
jr. member
Activity: 462
ethereum yine en mantıklı tercih olacaktır bana göre. güvenilir ve en potansiyellerden birisi. az risk sevenler ona yönelebilir.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Arkadaşlar hangini topluyorsunuz ona göre bende ufak ufak toplamaya başlayacağım kısmet olursa 1 ay içinde de hazırlığımı bitireceğim 1000 usd köşede yatıyor resmen kumar oyyacağım o para ile coin önerilerini alayım.

Artık boğa döneminin gelmeyeceği konusunda ümitsizliğe kapılan tarafta kendimi de görüyorum fakat tekrar bir canlanma dönemi göreceğimizi ve sonrasında ise güzel bir boğa dönemi daha geçireceğimizi düşünüyorum. Piyasa o kadar kötü bir duruma geldi ki Bitcoin tekrar 10.000 USD seviyelerine hızlıca gelebilirse bu dönem muhakkak boğa dönemi olarak adlandırılacaktır. Bir diğer yandan artık eskisi gibi coin birikimi yapmadığımı ve trade yaparak paramı arttırmaya çalıştığımı da belirtmek istiyorum. Ana paramı birikim olarak kullandığım için ise uzun vadeli olarak bu parayı ikiye bölüyorum ve boğa dönemi için NEO, Waves biriktiriyorum.
Pages:
Jump to: