Pages:
Author

Topic: Boğa sezonu gelecek diye hangi coinleri topluyorsunuz? - page 9. (Read 1155 times)

hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Bir çok altcoin alım için uygun fiyat aralıklarına geldi. BTC biraz soluklandırırsa bir çoğu yükselir. Benim şu an favorim DGB ve Pundix. DGB sahibiyim ancak Pundix henüz alamadım. Yakında bir patlama yaşayabilir gibi geliyor. 200Satslardan 40 a kadar geriledi. Piyasa güveni yüksek iki proje bunlar.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Şu an herhangi bir alım yapmıyorum piyasa yükseldikten sonra satış yapacağım ama. almak istersen eth, etc, neo gibi baba coinlere yatırım yapabilirsin.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Btc bazında topladığım coinler;

Etc : 0.00200000 seviyesinin altında rahatlıkla toplanabilir. Şuan fiyatı baya bir düştü. Bu seviyelerden kademeli alıma başlanabilir.

Eth : Yine aynı şekilde bu seviyelerden kademeli alıma başlanabilir.

Xrp : Bir daha 0.00020000 seviyelerine gelir mi? Bilinmez! Fakat ben yine de bu seviyelerden Xrp topluyorum.

Xtz : Tezos'a ico'dan girmiştim. Şuan hala elimde tutuyorum. Gate.io ve Hitbtc'de işlem görüyor. Fiyatının ilerde 100 Dolar olacağı konuşuluyor.
newbie
Activity: 11
Ya bi elimizdekileri çıkarabilsek diye bekliyoruz açıkçası şuan alım sıraları olduğunu biliyorum ama alacak para hep yüksekten alınanlarda eller mahkum
newbie
Activity: 54
neo düşüşte durmuyor abi dibin dibin dibini görüyor neo ya bu saatten sonra b ulaşmamr
newbie
Activity: 118
 Boğanın gelip gelmediği bile belli değil henüz. Yinede güvendiğin coinleri toplayabilirsin. Benim sana çok fazla önerim olmayacak kusura bakma. Ama elimde yatırımlık bir param olsa neo alırdım. En azından gas üretiyor 😁
newbie
Activity: 34
Arkadaşlar hangini topluyorsunuz ona göre bende ufak ufak toplamaya başlayacağım kısmet olursa 1 ay içinde de hazırlığımı bitireceğim 1000 usd köşede yatıyor resmen kumar oyyacağım o para ile coin önerilerini alayım.
Pages:
Jump to: