Pages:
Author

Topic: Boğa sezonu gelecek diye hangi coinleri topluyorsunuz? - page 5. (Read 1155 times)

full member
Activity: 424
Merit: 103
Benim için kripto MONERO dan ibaret..Ancak henüz bir alım yapmadım daha..
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
işin aslı dolar'ın yükselmesi alım fırsatlarını engelliyor. elin adamı 1 dolara 10 tane alırken biz ancak yarısı kadar alabiliyoruz. bu yüzden paralar resmen suyunu çekti. bununla beraber yavaştan credits toplamaya başladım. 2 sene hodl sonrası yallah.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Ben bol bol neo eos ethereum bitcoin ve yeni çıkıp da ico fiyatının 30'da birine inmiş coinleri topluyorum. 1 tanesi tutsa yeter kumar gibi o coinler.
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Galiba haklısın arkadaşım 1 yıl olacak boğa piyasasından haber yok konjonktür tamamen değişti piyasa değişime uğradı büyük oyuncu bolluğunda küçüklerin eline kazanç sağlama imkanı doğması beklenmez.
newbie
Activity: 77
boğa sezonu gelecek diye bir şey toplamıyoruz çünkü gelmiyor. anlaşılan balinaların kazanma taktiği bu sefer tam bir boğa sezonu değil.
member
Activity: 476
Merit: 31
Ben ıns ecosystem token , TRON ve zrx takip ediyorum eğer alım fırsatı verirse daha da aşağı kademeli olarak alacağım herbiri bana göre boğa da en fırlama potansiyelli tokenleri coinlerden
member
Activity: 212
Merit: 13
2020 den önce boğa yada altsezon gelmez.Ara ara yemleme yaparlar kerizler ürkmesin diye tabi..

Herkes durumun eskisi gibi olacağını düşünüyor ancak vadeli işlemler bu piyasada olduğu sürece eskisi gibi artışlara artık izin vermezler.Artık başta btc olmak üzere bütün projeler kapitalizme hizmet ediyor.Amacının dışına çıkmış durumda.Merkezsiz olacak dediler resmen işi kumara döktüler.Bu piyasa bir sürü para babasını beslemek durumunda.Başka da hiç bir kullanım amacı yok ve hiçbir işe yaramıyor.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
benim çevremdeki yatırımcı arkadaşlarım büyük oranda eski coinlerini tutuyor ve sağlam olan coinlerden almayı tercih ediyorlar.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Bende toplayacak para kalmadı.Belki bountylerden falan gelirse bir miktar.hot almayı düşünüyorum.Birde gelenekse olarak xrp ve steallar.ancak kesinlikle bir pay btc ve usdt bırakırım.Boğa diye diye anamızı ağlattılar.
member
Activity: 448
Merit: 10
Toplaya toplaya , maaliyet düşüre düşüre elde avuçta bir şey kalmadı. Bu saatten sonra otomatikman hold cu olduk. Kıpırdamadan tekrar boğa sezonunun gelmesini bekliyorum. Ancak ne zaman gelir , gelirse aldığım fiyatlara gelir mi onu dahi tahmin edemiyorum.
member
Activity: 336
Merit: 10
bence tutulması gereken tek bitcoin şimdilik BİTCOİN ilerde bitcoinin yerini başka ailtcoinlerde tutabilir ama btc den başkası tutulmamalı diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Boğa sezonu gelecek diye coin almıyorum ben sadece projesini beğendiğim başarılı olacağına inandığım coinlere yatırım yapıp vade veriyorum bugün yarın boğa gelecek diye beklenmez...
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
Altlar konusunda zaten belli başlı coinleri toplayabilirsin garantici olmak istiyorsan. Hiç riske girmeyeyim dersen eğer Ether şu an tam alım fiyatlarında ki bir ay öncesine kadar 300-400 bandından bile alım yapılabilir diyorduk. Gerçi doların lira üzerindeki değer artışı da bizi alım konusunda sıkıntıya soktu. Tabi hepsinden önce bu paraya ihtiyacım yok sadece yatırım yapacağım uzun süre bekleyebilirim diyorsan al.
sr. member
Activity: 272
Merit: 310
Temel olarak ethereum. Çerezlik olarak da stratis ve doge topluyorum.
member
Activity: 532
Merit: 22
Herkes kendi çapında altcoin topluyor . Kesinlikle şu şu kadar değer yapacak demek mümkün değil. Nasip kısmet herşey. Yeter ki boğa sezonu gelsin. Bazılarının ki X3 yaparken bazılarının ki x10 yapacak yeter ki boğa gelsin
member
Activity: 522
Merit: 13
şu an için toplamıyorum çünkü düşüş eğilimi hala bitmiş değil, konunun ilk açıldığı zamandan beri hala devam eden bir düşüş grafiği var. bunu analiz filan yaparak söylemiyorum, blockfolidan coinlerin grafiklerini incelediğimizde mart-mayıs 2018 arası genel olarak hemen hepsinde 1,5-2 kat yükseliş olmuşken, mayıs sonundan günümüze kadar yaklaşık 3-5 kat fiyat düşüşleri olduğu görülmekte. o yüzden ben hala piyasayı izlemeyi tercih ediyorum.
member
Activity: 308
Merit: 11
şu boğada bile fiyatını koruyan ve hatta artıran bir kaç token var onlar düşünülebilir. ben şu sıralar çok araştırmasam da mesela kora epey sağlam duruyordu en son baktığımda.
full member
Activity: 336
Merit: 107
ETH: 0x1C829E7A1b5cA44cc381863e10448504e07f78e9
risk sevmem diyenler iota, xrp, xlm, eos, eth, bitcoin toplayabilir. bunlar ekip ve ürün fikri açısından kaliteli olduklarını düşündüğüm kripto paralardır.
newbie
Activity: 238
Bi şu belirsiz ayları atlatsak. Ayın 16 sı bi gelse geçse sonrası gelen karara göre ne olacaksa olsa bitse alabilecek güzel proje çok. Cebimizdeki üç kuruşla zaten seçmeye zorlanırız.

evet bütçe az olunca seçekerken 40 kere düşünüyoruz,  çünkü çok fazla patlayan ico var hepsi neredeyse patladı
newbie
Activity: 294
ben genelde ethereum topluyorum hocam, ve artacağına inancım tam benim
Pages:
Jump to: