Pages:
Author

Topic: Boğa sezonu gelecek diye hangi coinleri topluyorsunuz? - page 6. (Read 1155 times)

newbie
Activity: 3
Merit: 0
en sevdiğim ve sürekli topladığım coinler btc eth ltc etc ve bu ara özellikle eos alıyorum düşüyor düştükce alıyorum yine eos
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
Boğa sezonu gelecek mi? En önemli soru bu , geldiği zaman zaten kıyısından köşesinden takip ettiğimiz tokenları alabiliriz. Ama en önemlisi gelmesi boğa sezonunun.
jr. member
Activity: 236
Merit: 1
Sadece bitcoin eth ve neo alıyorum piyasanın babaları bunlar diğerleri pek içine sinmedi bunlar düşsede mutlaka guzel bir şekilde toparlanır herzaman umutluyum bu coinlerden yuzumuzu guldurecek ileride
member
Activity: 406
Merit: 12
Bitcoin ve Ethereum her zaman mantıklı yatırım açısından. Ayrıca bu piyasada dip diye bir şey yok. Buradan daha düşmez diyorsunuz, bir bakmışsınız %20 daha düşmüş. O yüzden yatırım tavsiyesi niteliğinde şu coine girilebilir demek aslında pek de mantıklı değil.
member
Activity: 252
Merit: 10
stratis vert gibi eski coinleri topluyorum bitcoin yükselince eski coinler daha çok değerleneceğini düşünüyorum ve nano 32 dolardan 1.5 dolara düştü 10/1 düşenleri toplamak mantıklı gelir bitcoin 20000 dolar olunca onlarda eski seviyeler yada yakınlarına gelebir diye tahmin ediyorum
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Yatırım yapacak paranız yoksa bile airdrop ve bounty kovalamaya devam edin. Önceden 3-5 dolar ediyor girmeye gerek yok dediğimiz telegram kampanyaları bile para eder hale geldi Cheesy Ne kadar fazla çeşit token ve coin toplarsanız boğada çok para kazanma olasılığınız o kadar artar Smiley
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
Bi şu belirsiz ayları atlatsak. Ayın 16 sı bi gelse geçse sonrası gelen karara göre ne olacaksa olsa bitse alabilecek güzel proje çok. Cebimizdeki üç kuruşla zaten seçmeye zorlanırız.
member
Activity: 140
Merit: 18
5900$ dan btc aldım, 429$ dan eth aldım beklemedeyim ne yalan söyleyeyim altlara girecek cesaretim yok şimdilik btc ve eth de bekleyeceğim umarım altlara girmek için geç kalmam.

Bitcoin'i çok iyi fiyattan almışsın tek yapman gereken beklemek ve istediğin vakit satmak bence, ben 2019 için full oax topluyorum en az 3x fiyatla çok rahat satarım zaten ico fiyatının bile altında.

8k dan çıktım btc şimdi tekrar fırsat kolluyorum 7500 den girecektim biraz daha bekliyeyim dedim 7k ya düştü şimdi de gözümü korkuttu belki biraz daha düşer 7/24 ekran açık önümde alarmlar kurulu 😂 bu dönemi bu şekilde anlatıcam en azından kâr ederek
newbie
Activity: 168
zamanında vergeden güzel vurgun yapmıştım şu andada fiyatı çakıldı 100k kadar toplayacağım ben ne olur bilemem ama boğa gelirse 5 10 katı yapar düşüncesindeyim şahsi fikrim
newbie
Activity: 77
Hep dedigim seyi tekrarliycam. Sia ve sia. Proje cok guzel takim guzel ve para edecek bir koin
newbie
Activity: 41
Bir umut deyip boş boş bekliyoruz
member
Activity: 196
Boğa sezonu gelişiyle beraber dgb ve doge da büyük artışların meydana geleceğine olan inancım gerçekten az bir seviye de değil.
member
Activity: 140
Merit: 18
Şuan da bitcoin topluyorum altlara ne zaman gireceğimi zaman gösterecek umarım fırsatı kaçırmam bi an da neler olduğunu gördük boğa da ve son olarak umarım yakın zaman da gelir boğa
jr. member
Activity: 67
Merit: 1
Arkadaşlar hangini topluyorsunuz ona göre bende ufak ufak toplamaya başlayacağım kısmet olursa 1 ay içinde de hazırlığımı bitireceğim 1000 usd köşede yatıyor resmen kumar oyyacağım o para ile coin önerilerini alayım.

Git o parayla full sayısal oyna. kazanma ihtimalin ve kazandığın miktar daha fazla olur. Ya arkadaş şöyle yapıldığı değil mi insanların kaybetmesine sebep olan. 2 yanlışın var ikiside birbiriyle yarışır 1. lik için. Bence sen bu işi bırak. sonuçları çok kötü olabilir bu tavrının.
member
Activity: 109
Airdrop ve bountylerden gelenleri biriktiriyorum sadece yatırım yapacak kadar bütçem malesef yok Cry
newbie
Activity: 5
ada ve xrp topluyorum ben şahsen
newbie
Activity: 38
Coinmarketcap'taki coinlerin ilk 100 ü nü toplama hedefi var. Az çok farketmez hepsinden toplayıp saklamak istiyorum ilerde biri olmasa biri patlama yapacak kesin
newbie
Activity: 112
Boğa sezonu geleceğini pek sanmıyorum ama umarım gelir. Boğa gelirse bitcoin en çok yükselecek olan coin bence %75 bitcoin gerisi altcoin olabilir.
newbie
Activity: 98
ulaşabildiğim her coini alıyorum veya topluyorum airdrop vs. Özellikle henüz boğa görmemiş coinleri.
member
Activity: 602
Merit: 12
coin değilde icolardaki tokenleri topluyorum ancak bir çoğu borsaya bile giremiyor boğayı geçtim ben borsaya bile razıyım Cheesy
Pages:
Jump to: