Pages:
Author

Topic: Bounty Burada 2 (Güncellenen excel tablosu) - page 2. (Read 1957 times)

member
Activity: 532
Merit: 22
Forumda ki en faydalı arkadaşlardan birisi kesinlikle sizsiniz. Özellikle bounty listesini güncellemek ciddi emek istiyor. Elinize sağlık. Bol kazançlar
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
Düzenli olarak takip ediyorum hocam elinize sağlık güncel kalacağını iddia edip güncel kalabilen ender bounty konularından birini açmışsınız.
sağolun hocam. şu sıralar noel olduğu için yeni bounty pek çıkmıyor. tatile girmiş hepsi.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Düzenli olarak takip ediyorum hocam elinize sağlık güncel kalacağını iddia edip güncel kalabilen ender bounty konularından birini açmışsınız.
legendary
alex
Elne sağlık hocam hala devam ediyorsun başkaları olsa bırakmıştı şimdiye kadar çok teşekkürler burda millete yardımcı oluyorsun herkes adına seviniyorum eskiden daha iyiydi herkes paylaşım yapardı millet soğudu heralde forumdan.
artık herkes kendi dalgasına bakıyor hocam. paylaşım olunca kendi gelirleri düştüğü için bazı kişiler bu liste olaylarına hoş bakmıyor.  bir de çöküş herkesi bezdirdi.

Her gün kesin açıp bir kere de olsa bakıyorum, öyle sık sık bountylere katılmıyorum ama nokta atışı bir şeyler bulmak için gayet kullanışlı. Forumun o kalabalık görüntüsü arasında bounty bulmak ciddi manada zor. Elinize sağlık, umarım devam edersiniz.
sağolun hocam. mümkün oldukça güncellemeye çalışıyorum. rütbeniz iyi olduğu için güzel bir imza kampanyası yakalarsanız harbiden şık olur.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Her gün kesin açıp bir kere de olsa bakıyorum, öyle sık sık bountylere katılmıyorum ama nokta atışı bir şeyler bulmak için gayet kullanışlı. Forumun o kalabalık görüntüsü arasında bounty bulmak ciddi manada zor. Elinize sağlık, umarım devam edersiniz.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Elne sağlık hocam hala devam ediyorsun başkaları olsa bırakmıştı şimdiye kadar çok teşekkürler burda millete yardımcı oluyorsun herkes adına seviniyorum eskiden daha iyiydi herkes paylaşım yapardı millet soğudu heralde forumdan.
legendary
alex
arkadaşlar belki aranızda bilen birileri vardır. ben bu excel tablosunda bountylerin yanına puanlama yapmak için kutucuk koymak istiyorum. böylece listeyi kullananlar bountyler hakkında daha iyi bir fikir elde edebilir. bunu nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olan var mı? ya da böyle bir şey yapma şansımız var mı? gerçi başkalarının değiştirme yetkisi yok ama ne bileyim.
jr. member
Activity: 93
Merit: 2
Elleriniz dert görmesin. Bounty listelemeyi öğretmeyi de denemelisiniz bence yarın bir gün siz listelemeyi bırakırsanız herkes kendi listesini yapabilmeli en azından.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
@gospodin hocam yanına yazdığınız ufak notlar iyi olmuş gerçekten hiç olmazsa ufak bir fikir veriyor kampanya ya da kampanya yöneticisi hakkında. Tekrar teşekkürler liste için ve güncellediğiniz için.
legendary
alex
Elinize sağlık hocam çok güzel bir çalışma olmuş. Sürekli güncel tutmanız hepimiz için çok yararlı oluyor. Ben bountylerden bir süre sonra güzel gelirler kazanacağımıza inanıyorum. Sizin excel tablonuzuda takip listeme aldım. teşekkürler
piyasaya düzeldiği zaman şu an 5 dolar eden tokenlerimiz 500 dolar umarım. ben kendimi böyle avutuyorum.

Elinize sağlık, tablo çok işe yarar olmuş. Aktif olarak kullanıyorum, özellikle imza kampanyalarına bakıyorum. Doğru düzgün bounty kampanyası bulamadığımız bu günlerde çok yardımcı oluyor. Umarım pes etmeden devam edersiniz.
hocam, forumdan şutlamadıkları sürece devam ederim. şut zamanı bir daha uğraşmam diye tahmin ediyorum.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Elinize sağlık, tablo çok işe yarar olmuş. Aktif olarak kullanıyorum, özellikle imza kampanyalarına bakıyorum. Doğru düzgün bounty kampanyası bulamadığımız bu günlerde çok yardımcı oluyor. Umarım pes etmeden devam edersiniz.
jr. member
Activity: 308
Merit: 4
Elinize sağlık hocam çok güzel bir çalışma olmuş. Sürekli güncel tutmanız hepimiz için çok yararlı oluyor. Ben bountylerden bir süre sonra güzel gelirler kazanacağımıza inanıyorum. Sizin excel tablonuzuda takip listeme aldım. teşekkürler
legendary
alex
Teşekkürler güzel bir bilgi paylaşımı olmuş faydalanabilirim buradan meriti de hak etmiş ama biz edemiyoruz galiba merit olmadığı için gönderemiyorum sürekli güncelleme yapılırsa çok çok iyi olur. Böyle şeyler paylaşıp yardımcı olmuyorlar boş boş saçma sapan konular açıp forumu da kirletip meşgul ediyorlar. Meriti olanlar göndermiş en azından onlara hak eden kişiye gönderdikleri için teşekkür edelim Smiley
sağolun hocam. listeyi zaten sürekli olarak güncel tutuyorum.

Sürekli güncel olması taktire şayan. Her akşam bilgisayarı açınca ilk önce Excel tablosuna bakıyorum. Ben mümkün olduğunca imza kovalamaya çalışıyorum. Artık eskisi gibi yüzdesi yüksek değil.

imzalar ortalama olarak % 20 civarlarında oluyor. hocam yapabiliyorsanız blog/ video kampanyaları en iyisi.
member
Activity: 532
Merit: 22
Sürekli güncel olması taktire şayan. Her akşam bilgisayarı açınca ilk önce Excel tablosuna bakıyorum. Ben mümkün olduğunca imza kovalamaya çalışıyorum. Artık eskisi gibi yüzdesi yüksek değil.
full member
Activity: 361
Merit: 100
Teşekkürler güzel bir bilgi paylaşımı olmuş faydalanabilirim buradan meriti de hak etmiş ama biz edemiyoruz galiba merit olmadığı için gönderemiyorum sürekli güncelleme yapılırsa çok çok iyi olur. Böyle şeyler paylaşıp yardımcı olmuyorlar boş boş saçma sapan konular açıp forumu da kirletip meşgul ediyorlar. Meriti olanlar göndermiş en azından onlara hak eden kişiye gönderdikleri için teşekkür edelim Smiley
legendary
alex
Arada bir kendi listeme yeni bountyler eklemek için göz atıyorum listenize bazen sizde olmuyor bendekiler bazende sizden araklıyorum Cheesy gerçi bana son 2 aydır gelen hiçbirşey para etmedi ama piyasanın şuan biraz haraketlenmesiyle düzelir inşallah.
hocam sizin listenizi de paylaşır mısınız? hem başlığın ilk postuna koyarım hem de bende olmayanları da listeye eklerim. her ne kadar çer çöp kazansak da yardımlaşma topluluğumuz için iyi olur.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Öncelikle teşekkür ederim gayet faydalı bir araç oluşturmuşsunuz, bounty kampanyaları şu sıralar çok kazandırmıyor olsa bile eli boş olup uğraşan birçok kişi var daha ve sizin listeniz de insanlara güzel fikirler ve alternatifler sunuyor.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Benim imza bugün bitiyor ilk başvuracağım yer tabiki de gospodin Hocamın listesi. Excel tablosu olarak bilgisayarıma indirdim. Bir tane gözüme çarptı ama o da 10 tane jr alıyor . Yetişebilirsem ona gireceğim. Emeğine sağlık çok güzel bir başlık.
KTM
jr. member
Activity: 158
Merit: 1
Arada bir kendi listeme yeni bountyler eklemek için göz atıyorum listenize bazen sizde olmuyor bendekiler bazende sizden araklıyorum Cheesy gerçi bana son 2 aydır gelen hiçbirşey para etmedi ama piyasanın şuan biraz haraketlenmesiyle düzelir inşallah.
member
Activity: 518
Merit: 10
Gerçekten çok uğraşmışsınız emeğinize sağlık tabloyu incelediğimde bir sürü proje var ama sanki herkes proje çıkartır gibi kiminin ekibi yok kimi önceden dagıtım yapmamış tekrar çıkartmış ne oldukları belli değil. Onun için bountyleri tek tek incelemek lazım.
Pages:
Jump to: