Pages:
Author

Topic: Bounty Burada 2 (Güncellenen excel tablosu) - page 6. (Read 1957 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
November 02, 2018, 08:14:59 AM
Benim bir sorum var arkadaşlar. Bilen varsa buradan ya da mesajla cevap versin lütfen.
İmza kampanyasına katıldığımız proje softcap yapamazsa ne olur? Ürünü yine de piyasaya çıkartıp, bizlere token ödemesini yapabilirler mi?
Yoksa adamların emek verdiği projeleri direk ölüp gidecek mi?
full member
Activity: 518
Merit: 102
November 02, 2018, 05:08:12 AM
Hocam sabrın ve emeğine teşekkürler, piyasadaki durağanlık insanların etkinliğine ve paylaşımlarına da yansıyor ne yazık ki, ölü piyasaya rağmen bir çok bounty var ama işte heves ve heyecan azlığı diyelim
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
November 02, 2018, 04:55:34 AM
kimseden ilgi görmediği için güncelleme yapmayı bırakmıştım ama diğer bounty listelerinin de güncellenmediğini görünce devam etme kararı aldım.  bir ay boyunca yine güncellemeye devam edeceğim. sizlerden tek istediğim konuya iyi ya da kötü bir şekilde yorum yapmanız. yalan olmasın dönme kararım derrick rose un 50 sayı attığı maçı izlemem sonucu oldu. Grin

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=69913087
legendary
alex
takip etmek arkadaşlar için 2 tane site ekliyorum. bilmeyenlerin işine yarayabilir:

https://bountyfinder.info/bounty
https://bountygalaxy.com/
member
Activity: 448
Merit: 10
Emek verilmiş merit haketmiş ama standart merit yok maalesef. Grubun linkinide atsanız devamlı güncellenirse çok iyi olur insanlar bounty başlıklarına bakmaktan tek tek sıkılıyorlar
legendary
alex
Teşekkürler iyi olmuş çalışma kolayca ulaşılabilir bir çok kampanya var merit maalesef bende yok olsa gönderirdim. Yanlız şunu merak ettim bunları inceleyip araştırdıktan sonra güvenilir ve tutma ihtimalinin yüksek olduğunu düşündüğün kampanyalar mı yoksa e tablo yu doldurma amaçlı mı yanlış anlama zaten tutup tutmayacağını kimse bilemiyor ama inceleme yaparak mı ekledin onu merak ettim. Katılacağım bir kampanya olursa ona göre daha detaylı inceleyerek katılırım. Tekrar teşekkürler çalışma için bol kazançlar Smiley
kötünün iyisi. sitelerine, sosyal medya hesaplarına ve takımına çok kısa bir bakış yapıyorum. mesela listede 100 tane bounty varsa bunların % 10'u scam, % 40'ı ödeme yapmaz, % 40'ı da en fazla etherdelta gibi borsalarda işlem görür, % 9'u ehh işte diyeceğiniz borsalarda takılacak ve zorunlu olarak hodl yaptıracak, % 1 ile bir şeyler yapılabilir. şu an için en iyi ihtimal bu ve her zaman diyordum listeden seçeceğiniz projeyi siz de bir daha araştırın diye.
ırkçı bir bakış açısı olacak ama gelen mailde nijeryalı bir ekibin projesi varsa hiç bakmıyorum bile. türk projesi olsa belki 10 dakika bakardım Grin
member
Activity: 574
Merit: 34
Teşekkürler iyi olmuş çalışma kolayca ulaşılabilir bir çok kampanya var merit maalesef bende yok olsa gönderirdim. Yanlız şunu merak ettim bunları inceleyip araştırdıktan sonra güvenilir ve tutma ihtimalinin yüksek olduğunu düşündüğün kampanyalar mı yoksa e tablo yu doldurma amaçlı mı yanlış anlama zaten tutup tutmayacağını kimse bilemiyor ama inceleme yaparak mı ekledin onu merak ettim. Katılacağım bir kampanya olursa ona göre daha detaylı inceleyerek katılırım. Tekrar teşekkürler çalışma için bol kazançlar Smiley
member
Activity: 378
Merit: 11
Gerçekten çok detaylı ve başarılı bir tablo olmuş eline emegine sağlık, bir daha imza araken ilk bu tabloya bakacağım. Not kısmı güzel olmuş sırf kyc işlemleri için bile imzadaki tokeni almadığım olmuştur
legendary
alex
Tabloyu çok beğendim. Emeğinize sağlık. Artık imza, makale ve video contentler değerli görülüyor ve kazandırıyor anladığım kadarıla bu tablodan.
ilgi olmadığı için bugün bırakıyorum. boşuna kendimi yıpratmaya gerek yok. teşekkür ederim.
member
Activity: 294
Merit: 27
Tabloyu çok beğendim. Emeğinize sağlık. Artık imza, makale ve video contentler değerli görülüyor ve kazandırıyor anladığım kadarıla bu tablodan.
legendary
alex
Eyvallah hepinize teşekkürlerde forumda şuan nerden baksan 10 tane  bounty başlığı var hepside güncelleyeceğim ayağıyla ortaya çıktı max 1 ay sonra hiç biri buralarda olmayacaklar sizde olmayacaksınız büyük ihtimalle.
valla hocam bu işi bırakırsam sebebi ilgisizliktir ama benim ilgisizliğim değil, tam tersine sizlerin ilgisizliği Grin
iyi kötü bir şekilde gün içerisinde listeyi güncelliyorum ama açıkçası kimsenin sikinde olmuyor. bunu derken "merit" istediğim anlaşılmasın. merit benim umrumda değil. sadece arada sırada birilerinin takip ettiğini belirten mesaj yazması yeterli. zaten bu listeyi yapmamın sebebini ilk mesajımda yazdım.
member
Activity: 448
Merit: 10
Eyvallah hepinize teşekkürlerde forumda şuan nerden baksan 10 tane  bounty başlığı var hepside güncelleyeceğim ayağıyla ortaya çıktı max 1 ay sonra hiç biri buralarda olmayacaklar sizde olmayacaksınız büyük ihtimalle.
legendary
alex
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=1582033044

listeye bugün 8 tane bounty ekledim. elemenizi mutlaka yapın. saygılarımla.
legendary
alex
September 29, 2018, 04:28:32 AM
ödül olayı artık eskisi kadar kazandırmıyor ve çoğu zaten çöp çıkıyor . uğraşa uğraşa bir hal oluyorsun sonuç çöp tokenler geliyor cüzdana . gelenlere bakıyorsun eth nin gas miktarı kadar geliyor boş boş
piyasa kötü hocam. geçen sene en kötü bounty bile kazandırıyordu. bu kötü dönemde en iyi projenin kampanyası maalesef para etmiyor ama her an her şey değişebilir. zamanında cüzdanımızdaki çöp dediğimiz tokenler 1 sene sonra belki iyi bir para edebilir. günlük alım-satım yapmayan ve piyasaya nakit ile girmeyecekler için en iyi çözüm bounty. zamanı olan değerlendirmeli.
full member
Activity: 490
Merit: 105
September 27, 2018, 12:31:38 PM
ödül olayı artık eskisi kadar kazandırmıyor ve çoğu zaten çöp çıkıyor . uğraşa uğraşa bir hal oluyorsun sonuç çöp tokenler geliyor cüzdana . gelenlere bakıyorsun eth nin gas miktarı kadar geliyor boş boş
member
Activity: 588
Merit: 22
September 27, 2018, 12:08:25 PM
Güzel bir bounty listesi olmuş elinize sağlık. Her ne kadar piyasa kötü olsa da,bounty her zaman vaçgeçilmezimdir benim.Özellşkle de kaliteli projeler seçilirse tadından yenmez
legendary
alex
September 27, 2018, 11:47:37 AM
emeğine sağlık hocam paylaşım için teşekkür ederim imza kampanyam yakın sürede bitecek kendime uygun birşeyler bakarım artık listeden bugün eklediklerinden biri ilgimi çekti.
sağolun hocam. her zaman dediğim gibi sadece bu listeye bağlı kalmayın. mutlaka gözümden kaçan oluyordur.

türkçe tarafında da bu tarz bir çalışmanın olması harika olmuş yakın zamanda bende forumda elimdeki bütün kaynak linkleri paylaşacağım. ellerine sağlık harika olmuş.

size de teşekkür ederim. en kısa zamanda elinizdekileri paylaşmanızı bekliyorum. amaç hepimizin bir şeyler kazanabilmesi/öğrenebilmesi zaten.
member
Activity: 239
Merit: 14
September 27, 2018, 11:31:00 AM
türkçe tarafında da bu tarz bir çalışmanın olması harika olmuş yakın zamanda bende forumda elimdeki bütün kaynak linkleri paylaşacağım. ellerine sağlık harika olmuş.
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
September 27, 2018, 11:27:52 AM
emeğine sağlık hocam paylaşım için teşekkür ederim imza kampanyam yakın sürede bitecek kendime uygun birşeyler bakarım artık listeden bugün eklediklerinden biri ilgimi çekti.
legendary
alex
September 27, 2018, 11:13:53 AM
sevgili arkadaşlar aranızda listeyi takip eden var mı? yoksa boş yere mi kendi mi yoruyorum? hele bi ses edin yav.
Pages:
Jump to: