Pages:
Author

Topic: Bounty Burada 2 (Güncellenen excel tablosu) - page 5. (Read 1957 times)

member
Activity: 546
Merit: 10
November 12, 2018, 06:34:02 PM
Spreadsheet'te çay parası yazmışsınız ama kopyalanmadığı için gönderecek varsa da uğraşmayacaktır Smiley Kopyalama devre dışı kalsın ama orayı link olarak yapın bence.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
November 12, 2018, 01:06:41 PM
yaptığınız işe göre aldığınız merit çok az olur olmaz meritleyeceğim.
dert değil hocam canın sağolsun. kismede merit yok zaten Cheesy Wink
legendary
Activity: 2282
Merit: 2585
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
November 12, 2018, 10:47:34 AM
yaptığınız işe göre aldığınız merit çok az olur olmaz meritleyeceğim.
legendary
alex
November 12, 2018, 08:28:07 AM
piyasa düzelse elimizde olan tokenlerin uçuşa geçeceği borsaya girememiş tokenlerin balıklama borsalara giriş yapacağı kesin. elinize sağlık emekleriniz için faydalı başlık oluyor yeni başlayanlar faydalansın buradaki bilgilerden.
sağolun hocam. benim fikrime göre en az 1 sene daha beklememiz gerekecek. en azından bountylerden kazanılan tokenlerin bir kısmı bize kazanç sağlar. yoksa bu piyasa şartlarında 10-20 dolardan başka bir şey elde edemeyiz.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
November 10, 2018, 07:03:14 PM
piyasa düzelse elimizde olan tokenlerin uçuşa geçeceği borsaya girememiş tokenlerin balıklama borsalara giriş yapacağı kesin. elinize sağlık emekleriniz için faydalı başlık oluyor yeni başlayanlar faydalansın buradaki bilgilerden.
legendary
alex
November 07, 2018, 12:32:23 PM
Çeşitli projeleri incelerken dikkatli olmassan scam çıkan projelere katılan yatırımcılar senden bilirler sonra araştırmanı sağlam yap.
her kampanyayı yazmamaya çalışıyorum ama daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi herkesin kendi araştırmasını yapmasını gerekiyor. scam çıkanları zaten belirtiyorum. ayrıca hocam ben kimseyi bountylere katılması için zorlamıyorum ya da kimseden para istemiyorum. piyasa düzelse listeleyeceğim projeler daha düzgün olur ama maalesef durumu biliyorsunuz. bilgilendirme için teşekkür ederim.
member
Activity: 504
Merit: 12
November 07, 2018, 12:05:44 PM
Çeşitli projeleri incelerken dikkatli olmassan scam çıkan projelere katılan yatırımcılar senden bilirler sonra araştırmanı sağlam yap.
legendary
alex
November 06, 2018, 12:03:10 PM
Uzun zamandır tvplus'ın listesine bakıyordum. Bayadır listeyi güncellemiyordu sonra bugünlerde gördüm 5 $ karşılığında sadece ödeme yapanlara listeyi paylaşacakmış.

Hocam tvplus'ın listesini sık kullanılardan kaldırıp seninki ekliyorum. Teşekkürler liste için. Gerçi çok bounty yapan biri değilim ama en azından yeni çıkan tokenler ve ico'lar için takip ediyorum.

yorum ve merit için teşekkür ederim. tvplus da 1-2 ay sonra ya bedavaya döner ya da komple bırakır.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
November 06, 2018, 10:34:52 AM
Uzun zamandır tvplus'ın listesine bakıyordum. Bayadır listeyi güncellemiyordu sonra bugünlerde gördüm 5 $ karşılığında sadece ödeme yapanlara listeyi paylaşacakmış.

Hocam tvplus'ın listesini sık kullanılardan kaldırıp seninki ekliyorum. Teşekkürler liste için. Gerçi çok bounty yapan biri değilim ama en azından yeni çıkan tokenler ve ico'lar için takip ediyorum.

legendary
alex
November 06, 2018, 03:04:43 AM
Eyvallah emeklerine sağlık kardeşim böyle takipçi aradaşlar lazım bize yeterince ortada kandıran projeler yer alıyor.
bu piyasada kimseye güvenmemek gerekiyor. en baba proje bile bir yerde scam çıkabiliyor.

Hocam gerçekten tebrik ederim daha öncede bakmıştım excel dosyanıza o zaman pek birşey yoktu fakat şuanda muazzam oranda gelişmiş ve oldukça faydalı bilgiler var bunun bir tık üstü galiba hangi iconun en karlı olduğunu kendi hesaplayan olurdu. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
teşekür ederim hocam. bir ay sonunda en azından 90-100 tane bounty başlığı olur. tek tek aramak istemeyenlere az da olsa yardımcı olur burası.

Bunu yeni gördüm o verdiğiniz linkte ki paralı yaptı çalışmalarını o yüzden yeni bir konu arıyordum karşıma çıktı teşekkürler ancak sadece teşekkür edebiliyorum maalesef meritim yok.
tam bir kapitalist o ya. önce bedavaya milleti bağımlı yapıp ardından para ile malını satmak Grin kendisine göre haklı gerekçeleri vardır elbet. önemli olan merit değil, listeyi takip edenlerin arada sırada bu başlığa bir şeyler yazmaları. hem motive eder hem de boş yere uğraşmadığımı gösterir.
member
Activity: 546
November 05, 2018, 07:20:41 PM
Bunu yeni gördüm o verdiğiniz linkte ki paralı yaptı çalışmalarını o yüzden yeni bir konu arıyordum karşıma çıktı teşekkürler ancak sadece teşekkür edebiliyorum maalesef meritim yok.
jr. member
Activity: 268
Merit: 4
November 05, 2018, 03:20:11 PM
Hocam gerçekten tebrik ederim daha öncede bakmıştım excel dosyanıza o zaman pek birşey yoktu fakat şuanda muazzam oranda gelişmiş ve oldukça faydalı bilgiler var bunun bir tık üstü galiba hangi iconun en karlı olduğunu kendi hesaplayan olurdu. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
jr. member
Activity: 114
Merit: 1
November 05, 2018, 01:27:23 PM
Eyvallah emeklerine sağlık kardeşim böyle takipçi aradaşlar lazım bize yeterince ortada kandıran projeler yer alıyor.
legendary
alex
November 05, 2018, 12:31:00 PM
Neden devammlı farklı başlıklar açıyorsunuz onuda söylesenize bir başlıktan devam edebilirsiniz boşuna başlık açmayın tabi amacınız merit toplamak değilse tekrardan
bundan başka bir başlık nerede? bu konu hakkında birden fazla başlık açıp yazdığımın örneğini gösterir misiniz?
member
Activity: 448
November 05, 2018, 12:23:19 PM
Neden devammlı farklı başlıklar açıyorsunuz onuda söylesenize bir başlıktan devam edebilirsiniz boşuna başlık açmayın tabi amacınız merit toplamak değilse tekrardan
legendary
alex
November 05, 2018, 12:19:04 PM
Valla ben pes etmenizi beklerdim hevesiniz daha kaçmamış güzel şeyler ekliyorsunuz elinize sağlık. Bu aralar kayda değer bountyde yok ama şans işte
geçen ay pes etmiştim aslında Grin ama şu an tvplus paralıya geçtiği için paylaşım yapan yok. bu yüzden ben tekrardan başladım. teşekkür ederim hocam.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
November 05, 2018, 12:12:44 PM
Valla ben pes etmenizi beklerdim hevesiniz daha kaçmamış güzel şeyler ekliyorsunuz elinize sağlık. Bu aralar kayda değer bountyde yok ama şans işte
legendary
alex
November 05, 2018, 12:10:38 PM
arkadaşlar bugün 5 tane bounty ekledim ve aralarında son zamanların popüler yöneticisi btcltcdigger kampanyası da var. takip ederseniz sevinirim, saygılarımla:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=69913087
legendary
alex
November 03, 2018, 12:59:33 PM
takip etmek isteyenler için bugün sadece 3 tane ekleme yapabildim. belki ilerleyen saatlerde bu sayı artar: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=69913087
legendary
alex
November 02, 2018, 08:22:42 AM
Benim bir sorum var arkadaşlar. Bilen varsa buradan ya da mesajla cevap versin lütfen.
İmza kampanyasına katıldığımız proje softcap yapamazsa ne olur? Ürünü yine de piyasaya çıkartıp, bizlere token ödemesini yapabilirler mi?
Yoksa adamların emek verdiği projeleri direk ölüp gidecek mi?
hocam bu gibi durumda genellikle projeyi dondurduklarını ya da iptal ettiklerini söyleyip bir şey göndermiyorlar. gönderseler bile para edeceğini zannetmiyorum. benim şu ana kadar başıma gelen hep böyle oldu. arada birkaç tanesi gönderdi onlar da ico fiyatına göre 300 dolar  etmesi gerekirken şu an en fazla 3 dolar ediyor.
Pages:
Jump to: