Pages:
Author

Topic: Bounty Burada 2 (Güncellenen excel tablosu) - page 3. (Read 1957 times)

full member
Activity: 616
Merit: 100
Tabloyu inceledim gayet net ve açıklayıcı olmuş. Piyasa bu durumda iken bile bounty yapanlar çok ama en ilğinç olanı 30 dolarlık olan. Bazen token olarak veriyorlar beş milyon gibi bilmeden ooo çok dagıtıyor deyip atlamamak lazım token değeri önemli.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Biraz Daha inceleyelim bakalım bu kampanya bittiği zaman buradan güzel bir kampanya bulurum umarım hoş bounty de bitti de oltayı denize atıyoruz ya tutarsa
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
çizelgedeki küçük yönlendirici notlar çok güzel düşünülmüş.teşekkürler
sağolun hocam ama siz yine de araştırmanızı yapın. çünkü bazen çok saçma projeler ekleyebiliyorum.
newbie
Activity: 378
Merit: 0
çizelgedeki küçük yönlendirici notlar çok güzel düşünülmüş.teşekkürler
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Çok güzel dusunmussunuz fakat yazdığınız gibi beklenen yardımlaşma olmamıştır. Zaten millet kazanç elde edemiyor birde bedavaya milletle bounty mi paylaşacağım diye düşünüyor olabilir. Bir çok kişide zaten piyasadan sıkıldı belki de o yüzden böyle de olmuş olabilir.
legendary
alex
sayfaya form linki koyuyorum arkadaşlar. görüşlerinizi orada da belirtebilirsiniz. benim atladığım bountyleri de belirtirseniz iyi olur.

https://docs.google.com/forms/d/1SdLWTnoDGi0dy_syhbUajZqnCMvJCe9JeukWTc1Z2KE/edit

telegram grubu mu kursaydık yoksa. spama boğar dururduk her yeri. Grin
jr. member
Activity: 195
Merit: 1
Bountylere katılacağız katılmasına da Twitter'dan gına geldi artık. Hesaplar askıya alınıyor banlanıyor durmadan. Yeni hesap açıp airdrop ve bountylere katılıyoruz bir süre sonra o da kapatılıyor.
newbie
Activity: 84
Kaliteli güzel konu olmuş takip ediyorum.Bountyleri tek bir sayfada toplamışsınız teşekkürler.
newbie
Konu iyi olmuş listeden takip ederim teşekkürler
copper member
Activity: 126
Merit: 1
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence
Çeşitli projeleri incelerken dikkatli olmassan scam çıkan projelere katılan yatırımcılar senden bilirler sonra araştırmanı sağlam yap.
her kampanyayı yazmamaya çalışıyorum ama daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi herkesin kendi araştırmasını yapmasını gerekiyor. scam çıkanları zaten belirtiyorum. ayrıca hocam ben kimseyi bountylere katılması için zorlamıyorum ya da kimseden para istemiyorum. piyasa düzelse listeleyeceğim projeler daha düzgün olur ama maalesef durumu biliyorsunuz. bilgilendirme için teşekkür ederim.

Bounty add please
newbie
Kaliteli güzel konu olmuş takip ediyorum.Bountyleri tek bir sayfada toplamışsınız teşekkürler.
jr. member
Activity: 98
Hocam elinize sağlık güzel bi çalışma olmuş..piyasa kötü olsa da pes etmeyip ödüllere devam etmemiz şart
legendary
alex
paylaşım gerçekten güzel olmuş eline koluna sağlık buradan güncellemeleri takip ederim artık, şuanda biraz yoğunum fakat bu tabloyu kullanacağım işime yarar.

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
newbie
member
Activity: 462
Merit: 42
paylaşım gerçekten güzel olmuş eline koluna sağlık buradan güncellemeleri takip ederim artık, şuanda biraz yoğunum fakat bu tabloyu kullanacağım işime yarar.
legendary
alex
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=349008643

baboliler hatırlatma yapayım aralık ayı listesine başladım. saygılarımla.
Eyvallah hocam uğraşıyosun meritim yok verebileceğim kusura bakma. Bende patlayan bountylerin konusunu açmak istiyorum bakalım takipteyim.
eyvallah hocam, düşünmen yeter. şayet dediğin konuyu açarsan en az 1 sene bilgisayar başından kalkmaman gerekir. öyle böyle değil patlak bounty sayısı.

Yabancı dilim yok nerden başlamam gerek tam karar veremedim son zamanlardakiler olsa yeter kanımca.
uğraşılmaz hocam. icobench gibi icoları listeleyen sitelere girip 2-3 ay geçmişe dönüp bounty yapan projeleri tek tek incelemen gerekir. insanlıktan soğursun yeminle. ama onun yerine scam projeleri listelersen bence daha iyi olur. bunu yaparken de forumda daha önce yapanlar gibi yapmazsan güzel olur. 3-5 merit aldıktan sonra topuk yapan çok insan var. liste de vereyim sana yardımcı olur. kaynak belirterek bizim bölüme taşı mesela:

https://bitcointalksearch.org/topic/scams-of-our-bitcointalk-4701035
https://bitcointalksearch.org/topic/ongoing-list-of-scams-5070346
verdiğim ilk link gayet temiz. foto ekleyip sayfayı biçmeye gerek de yok.

Filipinlileri duymamıştım ilk defa duyuyorum. Daha önce Afrika  kökenli elemanların bountylerinden hep uzak durdum. Çünkü elemanlar tam bir üçkağıtçı oluyor. Geçen imza ararken gördüm bir tanesini . Ekip ockhoca dolu.  Cheesy Hemen vazgeçtim
ayıpsın abi filipinliler kral. projenin ekip kısmında yer alan fotoğraflarına donlu atletli hallerini koyuyorlar. o derece rahatlar.okocha bukacha dinlemezler.  hindular da scam da işte ncash sonrası biraz piyasaya yaptılar sanırım.

Arn  den gelen  CBM  coinler  binance  borsasında dursa problem olur mu arkadaşlar ?
https://bitcointalksearch.org/topic/m.48330771 bu başlığa yazarsanız daha faydalı bilgi alırsınız.
şayet binance tokeni çekmeniz için bir süre vermediyse dursun. şimdi cüzdana çekip ardından borsaya girerse oraya yollamanız size fazladan komisyon ödemenize neden olur. ama dediğim gibi önemli olan borsanın bu konudaki tavrı.
jr. member
Activity: 230
Merit: 9
Arn  den gelen  CBM  coinler  binance  borsasında dursa problem olur mu arkadaşlar ?
full member
Activity: 602
Merit: 118
Listeye baktım çok süper hazırlanmış eline sağlık hocam. Arkadaşlar katıldığınız bountynin takımına bakın eğer işin içinde Afrikalılar varsa boşa vakit harcamayin hiç bir işe yaramaz.
filipinli varsa da uzak durun. Grin yorumunuz için teşekkür ederim.

Filipinlileri duymamıştım ilk defa duyuyorum. Daha önce Afrika  kökenli elemanların bountylerinden hep uzak durdum. Çünkü elemanlar tam bir üçkağıtçı oluyor. Geçen imza ararken gördüm bir tanesini . Ekip ockhoca dolu.  Cheesy Hemen vazgeçtim
member
Activity: 490
Merit: 10
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=349008643

Eyvallah hocam uğraşıyosun meritim yok verebileceğim kusura bakma. Bende patlayan bountylerin konusunu açmak istiyorum bakalım takipteyim.
eyvallah hocam, düşünmen yeter. şayet dediğin konuyu açarsan en az 1 sene bilgisayar başından kalkmaman gerekir. öyle böyle değil patlak bounty sayısı.

Yabancı dilim yok nerden başlamam gerek tam karar veremedim son zamanlardakiler olsa yeter kanımca.
legendary
alex

Pages:
Jump to: