Pages:
Author

Topic: Bounty Burada 2019 (Sürekli Güncellenen Excel Dosyası) - page 14. (Read 17016 times)

member
Activity: 462
Merit: 42
sürekli güncel kalması çok iyi teşekkür ediyoruz bir çok konuda özellikle  yeni giren arkadaşlara da faydası olacaktır, devamını bekliyoruZ.  herkese bol kazançlar...
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Al takke ver külah yaparız 1 merit bana at geri iade ederim sende 60 olursun.  Grin Cheesy
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
Dostum meritim yok ama teşekkür ederim, faydalı bir liste. Ellerine sağlık. Önceki konuda kızmıştım ne gerek var diye ama tvplus ücretli yapınca ilaç oldu senin liste.
canın sağolsun dostum. o çakala para vermek yerine mehmetçik vakfına bağışta bulunmak en doğrusu.

Listede bişey dikkatimi çekti, artık güvenilir bounty menejer olayı bitmiş. Neredeyse tüm kampanyalar kendi bountylerini kendi yapmaya başlamış, bilindik tek wapinter var. Onun bountylerde fos çıkıyor genelde.
alayı fos çıktı. isimlerini kullanarak ne kadar scam proje varsa başlarında durdular. hocam sen bir ico yapsan şimdi sylon'a mı verirsin yoksa kendi ekibinden uğraşacak birisine mi?

Gospodin Hocamı kizdirmayin o da paralı yaparsa hapı yutar forum. Kendisi epey uğraşıyor. Umarım bir an önce full member olur. Ciddi ciddi hakediyor. O da meritzede.
pamuk eller cebe Grin 59 tane ancak dahasını toplayamam gibi.
member
Activity: 532
Merit: 22
Dostum meritim yok ama teşekkür ederim, faydalı bir liste. Ellerine sağlık. Önceki konuda kızmıştım ne gerek var diye ama tvplus ücretli yapınca ilaç oldu senin liste.

Gospodin Hocamı kizdirmayin o da paralı yaparsa hapı yutar forum. Kendisi epey uğraşıyor. Umarım bir an önce full member olur. Ciddi ciddi hakediyor. O da meritzede.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Listede bişey dikkatimi çekti, artık güvenilir bounty menejer olayı bitmiş. Neredeyse tüm kampanyalar kendi bountylerini kendi yapmaya başlamış, bilindik tek wapinter var. Onun bountylerde fos çıkıyor genelde.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
legendary
alex
sağolun hocam. tek başıma hepsini incelemem mümkün değil. işin aslı üstünkörü bir inceleme yapıyorum ama listeye bounty eklerken kendim birkaç eleme yapıyorum. bazen liste boş kalmasın diye eklediklerim oluyor ki en son taraftaki notlara yazıyorum: "tırt bu, bulaşmayın." listenin amacı da bir yerde forumda tek tek sayfaları gezmektense sizlere kolaylık sağlaması.
member
Activity: 574
Merit: 34
Çalışmanız çok iyi ve anlaşılır olmuş  elinize sağlık merit göndermek isterdim ama maalesef yok kampanyalar da seçici olduğum için inceleyeceğim teker teker. Güncel tuttuğunuz sürece takip ediyorum. 2018 için hazırladığınız tablo yu inceledim gerçekten  de hem güncel tutulmuş ve hem güzel ama bunları siz önce inceleyip de mi ekliyorsunuz yoksa sadece tablo da adı olsun diye mi ekliyorsunuz yanlış anlamazsanız sormak isterim.
sr. member
Activity: 1848
Merit: 345
@ gospodin hocam çok teşekkürler listeyi yenilediğin için ve paylaşım yapmaya devam ettiğin için. Gerçekten listeden bakınca düzenli oluyor, kolaylıkla takip edilebiliyor kampanyalar.
legendary
alex
gereksiz yere başlığı hortlatıyorum ama adamlar bounty için site yapmış. buradan da yararlanabilirsiniz. benim tahminim burası da ileride her yeri reklama boğar: https://newicoupdate.com/
legendary
alex
Hala devam ediyorsun hocam helal olsun. Piyasa kötü diye bounty yapasım da yok bakasım da. Zaten Twitter hesabımı banladı daha da anlamsızlaştı olay. 1 seneden fazladır ilmik ilmik kastığım hesabımı yan yattı çamura battı diye banladı açmıyor da. Olmazsa yeni bir hesap alıp baştan aşağı bakacağım listeye sağolasın, eline sağlık.
aynı durumu 2-3 hafta önce ben de yaşadım. pezevenkler bastı banı bir daha da açmadı. devam eden ve ödemesini almadığım bir sürü proje çöpe gitti. yeni hesap açıp onunla devam ediyorum hocam ben de. üşenmeyip makale ya da video işlerine bakmak gerekiyor aslında.
Hocam bu imzadan önce miracle tele ye katılmıştim. Bana 5400 Stake karşılığı 5400 token yolladılar.  Forkdelta dan sattım ve 3.4 ethereum aldım. Bunun da 3.2 sini ledgere cektim. Kalanı ile idexten TE-FOOD aldım.

temizzzzz. ölü dönemde iyi kazanmışsınız hocam, tebrikler Grin
full member
Activity: 602
Merit: 118
Yakin zamanlarda Bountyden iyi kazanan var mi cok merak ediyorum.  Kazanan varsa bu mesajin altina yazarlarsa cok sevinirim.  Zira su piyasada bir umut kaynagi olurlar.

Hocam bu imzadan önce miracle tele ye katılmıştim. Bana 5400 Stake karşılığı 5400 token yolladılar.  Forkdelta dan sattım ve 3.4 ethereum aldım. Bunun da 3.2 sini ledgere cektim. Kalanı ile idexten TE-FOOD aldım.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Hala devam ediyorsun hocam helal olsun. Piyasa kötü diye bounty yapasım da yok bakasım da. Zaten Twitter hesabımı banladı daha da anlamsızlaştı olay. 1 seneden fazladır ilmik ilmik kastığım hesabımı yan yattı çamura battı diye banladı açmıyor da. Olmazsa yeni bir hesap alıp baştan aşağı bakacağım listeye sağolasın, eline sağlık.
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
Yakin zamanlarda Bountyden iyi kazanan var mi cok merak ediyorum.  Kazanan varsa bu mesajin altina yazarlarsa cok sevinirim.  Zira su piyasada bir umut kaynagi olurlar.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
İronx imza kampanyasına girmiştim ancak geçen iş ile uğraşırken bu hafta bitti geçti diyerekten yeni bir kampanya ya katıldım sonra kontrol deyin derken birde ne göreyim kampanyanın bitmesine iki gün varmış böylece iki kampanyaya aynı amda katılmış gibi oldum hemen telgramdan yöneticiye yazdım yanlışlıkla başka kampanyaya katıldım diye,  umarm iki aylık emeğim boşa gitmez
2018 yılında beş imza kampanyasından  elim boş döndüm bir daha olmasın diyorum bir kuruş kazanamadık 2018 de
member
Activity: 182
Merit: 10
verdiğimiz emeğin karşılığını henüz alabilmiş değiliz bakalım yeni yılda inşallah emeklerimizin karşılığını alırız
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
2018 listeni ilgi ile takip ediyordum ve çok başarılı bulduğumu belirtmeliyim. Eline emeğine sağlık usta. Şimdi 2019 listeni de sık kullanılanlara ekledim ve emin ol ki meritim olsa düşünmeden verirdim. Bu başlığında çok başarılı olacağı kesin.. Allah senden razı olsun kardeşim..
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
İnşAllah bounty kampanyalaranı verdiyimiz emeyin karşılığını görürüz. Şuanda sankı bedavaya çalışıyorum gibi hiss ediyorum.
legendary
alex
şu stakes bilmem ne diye bir kampanya var keşke hero olsaydım ona girerdim haftalık 0.01 btc dağıtıyor adamlar bu harika bir miktar.Valla şu zamanda kazandıran bir bounty bulmak çok zor.
sağolun hocam ekleyeyim bunu da. işin aslı bana haftalık zırt token'in 100 dolarlık çöpünü yollayacaklarına 0.1 eth ya da değerinde btc göndermelerini tercih ederim. bu dönemde işe yarayan tek çözüm bu.

hocam elinize emeğinize sağlık. piyasaların durumundan dolayı herkes erteleme verip duruyor ne yazık ki. umarım dişe dokunur bir şeyler elde ederiz.
teşekkür ederim hocam. bir yandan bountylerle uğraşıp duruyoruz ama işte hepimizin düşüncesi "boğa gelirse elimizdekiler değerlenir." oluyor. ne bileyim bir yandan kendimizi kandırıyoruz gibime geliyor.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
hocam elinize emeğinize sağlık. piyasaların durumundan dolayı herkes erteleme verip duruyor ne yazık ki. umarım dişe dokunur bir şeyler elde ederiz.
Pages:
Jump to: