Pages:
Author

Topic: Bounty Burada 2019 (Sürekli Güncellenen Excel Dosyası) - page 16. (Read 17016 times)

member
Activity: 1106
Merit: 25
Hocam başka bir forumda bir sürü airdrop paylaşımı var. Acaba o airdroplar scam falan mı? Bu forumda çok az. Bu arada emeğinize sağlık teşekkürler.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
yeni takip konumuz bu olacak demek ki .Umarım devamı gelir hocam.Sürekli güncel tutmalı ve bu konuyu üst sıralara almalıyız.Yoksa takip edilmeyince  herşey karışıyor.
başlık yerine verdiğim linki takip ederseniz daha iyi olur.

Hocam başka bir forumda bir sürü airdrop paylaşımı var. Acaba o airdroplar scam falan mı? Bu forumda çok az. Bu arada emeğinize sağlık teşekkürler.
büyük ihtimalle referans linkli airdroplardır. forumda refli linkler yasak olduğu için diğer forumlarda paylaşılıyordur. yine de çoğu scamdır Grin linki paylaşırsanız daha kesin bir şey söyleyebiliriz.
member
Activity: 308
Merit: 10
yeni takip konumuz bu olacak demek ki .Umarım devamı gelir hocam.Sürekli güncel tutmalı ve bu konuyu üst sıralara almalıyız.Yoksa takip edilmeyince  herşey karışıyor.
legendary
alex
Hocam gelsin merit , vereceğim kişilerden birisi sizsiniz. Bence de yeni başlık açmakla iyi yapmışsınız. Yeni yılınız hayırlı uğurlu olsun.
unutmam bunu yazdım bir kenara. zamanı geldiğinde yapışırım:)

hadi bakalim, 2019 deyip temiz bi sayfa acalim... bu yil baya biseyler olacak piyasalarda ama hangimiz hangi konumda yakalanacagiz bakalim... biraz evvel paragon diye bir token giris yapmis CMC'ye, yüzde 6000 üzeri bir artisla... sifirdan girip aninda patladi mi ne... waves ve tezos düsmüs yine, ilk 20de yoklar... waves ico'lari bekliyoruz bu yil artik...
umarım hepimizin vurduğu gol olur. hocam paragon denilen token tam shitcoin gibi. zaten yobit borsasında olan tek şey shitcoin'dir. sec'in zaten paragon ile ilgili bir kararı vardı: https://uzmancoin.com/kripto-para-sec-ico/

hani gaza gelip almaya çalışmasın kimse elinde patlar. 
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
hadi bakalim, 2019 deyip temiz bi sayfa acalim... bu yil baya biseyler olacak piyasalarda ama hangimiz hangi konumda yakalanacagiz bakalim... biraz evvel paragon diye bir token giris yapmis CMC'ye, yüzde 6000 üzeri bir artisla... sifirdan girip aninda patladi mi ne... waves ve tezos düsmüs yine, ilk 20de yoklar... waves ico'lari bekliyoruz bu yil artik...
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Hocam gelsin merit , vereceğim kişilerden birisi sizsiniz. Bence de yeni başlık açmakla iyi yapmışsınız. Yeni yılınız hayırlı uğurlu olsun.
legendary
alex
Hocam 2019 da inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız çalışmalarınızı ilgi ile takip ediyorum. Bu arada dedim yeni yılda belki theymos rütbeleri bir seviye arttırır hediye olarak ama nerdeeee  Grin
teşekkür ederim, valla hocam theymos rütbeleri 1 kadame daha düşürmediği için şükretmeliyiz Grin bence 2019'da daha beter uygulamalar hepimizi bekliyor. ayda 3 merit almayanın rütbesi düşer!!!
legendary
Merit: 1134
Hocam 2019 da inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız çalışmalarınızı ilgi ile takip ediyorum. Bu arada dedim yeni yılda belki theymos rütbeleri bir seviye arttırır hediye olarak ama nerdeeee  Grin
legendary
alex

herkesin yeni yılını kutlarım. umarım herkes hayal ettiği şeylere biraz daha yaklaşır ve fenerbahçe de kümeden kurtulur.

arkadaşlar bounty burada 2 başlığında ben artık güncelleme yapmayacağım. (sanki uygulama güncelliyor!) sebebi ise yeni bir excel sayfası oluşturmam. sonuçta öyle bir zaman gelecekti ki aynı sayfada 2 tane kasım ayı olacak ve bu beni uyuz edecekti. biten bountyleri de bu yeni listede yazacağım.

neyse arkadaşlar spreadsheet bundan sonra bu linkte devam edecek:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QFOdY4AxPz1-UJ-wYsUmZBuqwWpq5lxfsgRKPnUlYFQ/edit#gid=0

2018 listesi için: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1epOafq_jTxeB4me3SOQwkZikJH3ErVk8JH_rMBJfZeo/edit#gid=349008643
not: "niye yeni başlık açtın?" diye soracak olan arkadaşlara cevabım:  yeni yılla birlikte her şey yenilenir. ve yalan yok belki merit veren olur. Grin ilk başlığa sadece 6 tane merit verilmiş lan Grin Grin
Pages:
Jump to: