Pages:
Author

Topic: Bounty Burada 2019 (Sürekli Güncellenen Excel Dosyası) - page 15. (Read 17017 times)

sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
şu stakes bilmem ne diye bir kampanya var keşke hero olsaydım ona girerdim haftalık 0.01 btc dağıtıyor adamlar bu harika bir miktar.Valla şu zamanda kazandıran bir bounty bulmak çok zor.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
Tabloyu günlük güncelliyorsunuz sanırım, güzel olmuş hocam emeğinize sağlık.

Söylediklerinizden bir tek HubrisOne'a katıldım. HubrisOne'ın bu yeni bounty kampanyası round 2 olarak geçiyor. Round 1'e de katılmıştım 8 haftalık bir kampanyaydı ve gerçekten söyledikleri gibi her hafta bitiminde stakeleri hesaplayıp tokenları dağıtmışlardı.
bilgilendirme için teşekkür ederim. haftalık ödeme yapıyorlarsa ben de katılayım çünkü bayağı uzun bir kampanya. istediğin zaman bırakma şansı güzel oluyor.
jr. member
Activity: 128
Merit: 1
Tabloyu günlük güncelliyorsunuz sanırım, güzel olmuş hocam emeğinize sağlık.

Söylediklerinizden bir tek HubrisOne'a katıldım. HubrisOne'ın bu yeni bounty kampanyası round 2 olarak geçiyor. Round 1'e de katılmıştım 8 haftalık bir kampanyaydı ve gerçekten söyledikleri gibi her hafta bitiminde stakeleri hesaplayıp tokenları dağıtmışlardı.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Boşa geçen koskoca bir 2018'den sonra, 2019 hepimiz için iyi geçer umarım. Yeni bir tablo yapmanız daha iyi olmuş, 2018'in uğursuzluğu bulaşmaz en azından buna Cheesy
legendary
alex
Aırdroplar çöp uğraştına değmez konu da kirlenmemiş olur hem

Gayet güzel konu olmuş güncellenir ve böyle devam ederse merıt hakediyor diye düşünüyorum
hocam 4 aydır güncelleniyor zaten. daha ne kadar güncellensin Grin

airdrop konusuna ise katılıyorum.  forumda airdrop konularına katılanların banlanma olayları arttığı için eklemek istemiyorum. ayda en fazla 5-10 civarı eklerim daha fazla olursa etraf refli linkten geçilmez, çöplüğe dönüşür.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Aırdroplar çöp uğraştına değmez konu da kirlenmemiş olur hem

Gayet güzel konu olmuş güncellenir ve böyle devam ederse merıt hakediyor diye düşünüyorum
member
Activity: 150
Merit: 11
The Great Trader
Kaliteli airdroplarıda eklesen gğzel olurdu. Eline sağlık
member
Activity: 602
Bu paylasim cok iyo ya basindan beri takip ediyorum arkadas birde heo guncel tutmaya calisiyor bunun icin de ayrica tesekkur etmek istiyorum
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Yeni ve temiz bir listeye geçilmesi bence de güzel olmuş. Takip açısından da güzel olur bence. Elinize emeğinize sağlık.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Hocam gelsin merit , vereceğim kişilerden birisi sizsiniz. Bence de yeni başlık açmakla iyi yapmışsınız. Yeni yılınız hayırlı uğurlu olsun.
unutmam bunu yazdım bir kenara. zamanı geldiğinde yapışırım:)

hadi bakalim, 2019 deyip temiz bi sayfa acalim... bu yil baya biseyler olacak piyasalarda ama hangimiz hangi konumda yakalanacagiz bakalim... biraz evvel paragon diye bir token giris yapmis CMC'ye, yüzde 6000 üzeri bir artisla... sifirdan girip aninda patladi mi ne... waves ve tezos düsmüs yine, ilk 20de yoklar... waves ico'lari bekliyoruz bu yil artik...
umarım hepimizin vurduğu gol olur. hocam paragon denilen token tam shitcoin gibi. zaten yobit borsasında olan tek şey shitcoin'dir. sec'in zaten paragon ile ilgili bir kararı vardı: https://uzmancoin.com/kripto-para-sec-ico/

hani gaza gelip almaya çalışmasın kimse elinde patlar. 

Beni takip et hocam olurda bende ki meriti 2 gördüğün an iste benden. Sözüm sözdür benim. Ama sizin gibi başlık açabilen İngilizcesi iyi olup başka forumlara bakabilen birisi değilim. Olurda birisi yanlışlıkla merit atarsa bilki size gelir
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Teşekkürler
full member
Activity: 630
Merit: 101
2018 de bounylerinde tadı tuzu kalmadı. Hatta 2018 de imza namına birşey kazanmadık desem neredeyse denk gelecek umarım artık icolardan da birşeyler gelmeye başlar
full member
Activity: 361
Merit: 100
Çok beğendim tablo gayet güzel olmuş elinize sağlık takip edeceğim güncel kalır umarım. Bir de yukarı da gördüğüm yorum güzel di Smiley theymos rütbeleri arttırsa ne iyi olur da 1 nisan da belki şaka olarak yapabilir böyle bir şey Smiley Merit sisteminin gelmesi amaç dışı kullanılmamış olsa idi çok güzel olabilirdi. Ama herkes doğrudan merit satışlarını yaptı yapılmaması gereken her şeyi yaptı hak edene göndermedi. Hala da böyle konu açılmış duyurular kısmında konuya yorum bırakın merit vereceğiz buda bir neyi kötüye kullanım. Tablo için tekrar teşekkürler eğer merit kazanabilirsem mutlaka gönderirim. Smiley
member
Activity: 429
Emeğinize sağlık hocam. Bu tür işler genelde sabır ister ve bir müddet sonra bıkkınlık doğurur Smiley  İnsanın takibe alacağı belirli sayfaları olsun ister bu sayfayı da onların arasına ekliyeyim.
member
Activity: 532
Merit: 22
hocam miracle tele  forkdelta da mevcut ben orada sattım. orası merkeziyetsiz olduğu için mi borsada değil dediniz excel tablosunda. kolay gelsin
evet hocam, forkdelta ya da etherdelta'da token listelenmesi için herhangi bir kıstas olmadığı için yazmadım.

bu arada sizin dediğiniz gibi elisia scam çıkmış galiba. bounty yi yöneten kişi ana başlığın olduğu yere ceo dolandrıcı proje scam yazmış. güya telegramda soft cap yaptık muhabbeti yapmışlardı.
forumun scam bölümünü iyi takip etmek gerekiyor. oradaki scam iddialarının çoğu doğru çıkıyor. adamlar da nasıl ince ince işlediler aylarca milleti kullandılar. çakallar bir de ico'dan iyi para cukkalamıştır. ne güzel sektör ya.

Umarim ico suna yatırım yapan Türk yoktur. Birde hitbtc ye gireceğiz diyorlar. Scam deniliyor ama scam olsa bile adam belki tokeni yollar borsada al sata açılır. Bedava gelen satsn geçsin. Ardına bile bakmasın
jr. member
Activity: 308
Merit: 4
Hocam öncelikle çalışmanız için teşekkür ederim. Çok faydalı oluyor benim için. Takip listeme ekledim. Emeğinize sağlık. Umarım 2019 yılında bu emeklerinizin karşılığını alırsınız. Boğa sezonu gelirse hepimiz bountylerden çok iyi kazançlar elde edebiliriz.
legendary
alex
hocam miracle tele  forkdelta da mevcut ben orada sattım. orası merkeziyetsiz olduğu için mi borsada değil dediniz excel tablosunda. kolay gelsin
evet hocam, forkdelta ya da etherdelta'da token listelenmesi için herhangi bir kıstas olmadığı için yazmadım.

bu arada sizin dediğiniz gibi elisia scam çıkmış galiba. bounty yi yöneten kişi ana başlığın olduğu yere ceo dolandrıcı proje scam yazmış. güya telegramda soft cap yaptık muhabbeti yapmışlardı.
forumun scam bölümünü iyi takip etmek gerekiyor. oradaki scam iddialarının çoğu doğru çıkıyor. adamlar da nasıl ince ince işlediler aylarca milleti kullandılar. çakallar bir de ico'dan iyi para cukkalamıştır. ne güzel sektör ya.
full member
Merit: 118

legendary
alex
full member
Merit: 118
Pages:
Jump to: