Pages:
Author

Topic: Btc 6 aylık Sabit Kalma Duası (Geyik içerir) - page 2. (Read 2016 times)

newbie
Activity: 22
Merit: 0
Btc nin 6 ayı burak 10 gün  bile rahat duracağını sanmıyorum.
full member
Activity: 280
Merit: 102
BTC 6 ay kadar sabit kalsa, alt coinler uçar uçar, demedi demeyin, herkes terste kalmamak için sürekli btc alıyor. o yüzden sorun yaşanıyor,
newbie
Activity: 42
Aynen btc nin oynaklığı yüzünden deli paralar kaldırdılar bence bundan sonrada bu şekilde çalkantılı dönemler olduğunda aynı bu zmanlar gibi beklenenden daha uzun sürecek. Çünkü çok işlerine geliyor bu olay.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Herkes çünkü btc artacak endişesiyle elinde altcoin tutmaya korkuyor, birde düzeltme yapması da bekleniyor, bu da demek oluyor ki, keskin bir çıkış ve keskin bir iniş, tabi bu durumda olan altcoinlere olacak demektir, altta kalanın canı çıksın Smiley)
full member
Activity: 252
Merit: 100
Cidden baya komik olmuş konu başlığı bence. Geyik olduğu bu kadar belli olamazdı herhalde Cheesy 6 ay ne ya bitcoinin sabit kalması için. Günümüzde iki üç gün bile sabit kalmıyor artık. Artmadan duramaz bitcoin bir süre daha bence.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Aynen öyle, x3 x5 yapabiliyor bazen coinler ve insanlar onu görünce neden x10 olmasın iştahına kapılıyor. Git yarısını çek kardeşim x10 yapcaksa kalanlar yapmaya devam etsin, kaybedince de of bozsaydım diye üzülmemiş olursun. Bu tarz katlama durumlarında en kötü ana parayı her zaman alma hedefim var, piyasa sağolsun bişeyi katlama şansı vermiyor ama verince yapıcam ins:)
full member
Activity: 630
Size acı bir örnek vereyim mi? 150.000 adet Opus tokenim vardı o zamanlar fiyatı 0.00001100 Bitcoin'di.

Satsaydım 1,65 Bitcoin'im vardı bu 12,375 dolar ediyor.

Şu an Opus 0.00000200 Bitcoin'den satılıyor.

Satmadım 0.3 Bitcoin'im var.

Bu piyasa bana şunu öğretti; kârı görünce kaçacaksın.

Şu son sözü çerçeveletip duvara asmamız lazım. Çok iyi hatırlıyorum bundan 3 ay kadar önce HSR almıştım ve aldığım gece %112 civarın artış olmuştu. Fakat çizdiğim grafik analizine göre satmadım. Üstüne üstlük stop noktasına gelip satılınca birdaha aldım ve nerdeyse karımın yarısını kaybettim. Ha yine kar ettim fakat şunu anladım ki ; " Hedefi koymak kolay , asıl önemli olan o hedefe ulaşınca daha fazlasını istemeden çekilebilmek"
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
BTC çok büyük reklam gördü. Düşünün bizim ülkemizde tüm gazetelerde hergün haber oluyor. Yahu millet maaşı alır almaz btc alıyor. Yani insanlar için coinmiş, projeymiş umrunda değil. BTC denedi ve kazandığını da gördü, artık bu virüs gibi yayılıyor aldıkça alıyorlar. İşin kötüsü kaç para olursa olsun al, kesin kar edersin mantığı da iyi yerleşti. Ben mesala 8000'den almam ama millete bakıyorum hiç affetmiyor, bu biraz piyasaya uzak olmayla da alakalı, bizi bitiren tecrübesiz kullanıcılar  Smiley
full member
Activity: 476
Piyasadaki bazı şeyler sizi de rahatsız etmiyor mu bitcoinin dengesiz ve garip büyüyüşü vesaire. Bitcoin gold mesela beşinci sıraya yükselmiş sıralamada. Bu tarz saçma sapan forkların onlarca güzel projesi olan coinden daha üstlerde olması aşırı derecede rahatsız edici. Yakında ilk beşte full bitcoin forklarını görücez heralde bu nedir ya..
newbie
Activity: 18
Bırak 6 ayı 2 gün sabit kalsa yeterli yaw anlamadığım olay btc yükseliyor bcc yükseliyor btg yükseliyor eth ltc bu son 2 günde ilginç şeyler oluyor öncesi btc yükselirken diğerleri düşerdi ilk defa tethere geçiş yaptım yine terste kaldım Smiley
Akıl sır erdiremiyorum istatistik grafik vs hikaye
full member
Activity: 980
Merit: 207
atalarımız ne demiş ;

olmayacak duaya amin denmez Smiley

ama bizim içimiz temiz bence bir 6 ay kadar sabit kalsa hiç fena olmaz, paramızı ayarlarız alırız.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Borsalara 10.000 USD' yi göstermeden rahat durmayacak gibi geliyor bana. BTC 2018' e 10K' yı taban yapmış olarak girebilir diyorum. Tahminim belki tutar belki tutmaz ama şiddetle inanıyorum ki, deli gibi fiyat yükseltmesine rağmen şu sıra alım yapanlar yakın gelecekte üzülmezler.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Geyik resmi iyiymişSmiley valla insan bazen sıkılıyor geyik de yapmak lazım, bitcoin rahat durmadığı sürece sıkılırız yapcak bişey olmuyor, az durulsa altlara da gireriz al sat da yaparız ama hiçbişeye izin vermiyor şuan piyasa.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
o değil de geyik içerir diyor ama geyik göremedim ben.

ekliyim de şurda dursun bari insanlık ölmedi sonuçta.

full member
Activity: 602
6 ay uzun hocam 2 ay dahi sabit kalsa altlar hareket alanı bulacak. Ki böyle bir sürecin yaşanabileceğini düşünüyorum. Sonrasında bağımsız hareket olan altcoinler olabilir.
newbie
Activity: 96
6 Ay sabit kalmasını bırak forksuz duramaz oldu. Boşuna dememişler alışmış kudurmuştan beterdir. Az biraz sabit kalsa forkçular acıkır ve yine sıçarlar piyasaya.
full member
Activity: 378
Bir miktar daha artıp sonra biraz düşüş yaşayabiliriz gibime geliyor, çok fazla arttı son bir artışla eldeki bitcoinleri çıkarabilirler diye düşünüyorum, izlemekte fayda var umarım biraz olsun durulur.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
6 ay çok uzun Bitcoin için 6 gün sabit kalsa altcoinlerde işe yarar  işimizi görürüz, bence 10.000 dolar psikolojik sınır oluştu,  büyük  etkiledi piyasayı bekliyor yatırımcılar.  Sonrasını kimse tahmin edemiyor ama bence yürüyecek Bitcoin. Ben de düşüş olsada alsam diyen kesimdenim bu arada.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Altlarında bitcoin ile alakası olup olmadığını bir türlü çözemedim hiç örtüşmüyorlar
member
Activity: 77
Merit: 10
Bitcoinin hala düşmemesi cok etken var. Hatta önü hala gayet açık bile diyebiliriz. Tecrübesiz yatırımcının da artik elinde btc bulundurmaya başlamasıyla gereğinden fazla fiyatlarmış gorunsede daha da fiyatlamadı mumkun. Umarim para artik altcoinler akar. Yoksa gerçekten artik btc almak cok mümkün olmayacak elimizdekilerle idare edicez artik.
Pages:
Jump to: