Pages:
Author

Topic: Btc 6 aylık Sabit Kalma Duası (Geyik içerir) - page 5. (Read 2016 times)

full member
Activity: 588
Merit: 104
Su son 2 aydir altcoinlere girmeden btc de kalsaydim su an en az 50bin tl daha karli olurdum, bugun yine terse dustuk

şu son iki ayda çoğu kardan zarar etti zaten. altlarda olanların dolar cinsinden zarar etmemiş olsa da btc bazlı yarıladı

Aynen öyle dolar bazlı benimde çok ufak bir karım var ama btcde kalsaydım şu an çok rahat olacaktım. ne zaman altlar biraz kıpırdansa btc hamlesini yaptı ve altlardan kaçışlar oldu. İnşallah stabil olur btc ve altlar rahatlar.
newbie
Activity: 18
Merit: 0
Bu işin yapısı bu şekilde daha kendi sözümüzde duramıyoruz( kendi adıma) altlara git çık bi zarar bi kar btc bizle taşak geçiyor resmen dünden beri yine terste kaldım sözde btc de kalacaktım nerden bilelim btc 8000 e gelecek birden altlarda kaldık şimdide çıkamıyoruz şuan çıksam kesin yükselir yine altlar bizdeki kör talih böyle
member
Activity: 378
Merit: 55
Su son 2 aydir altcoinlere girmeden btc de kalsaydim su an en az 50bin tl daha karli olurdum, bugun yine terse dustuk

şu son iki ayda çoğu kardan zarar etti zaten. altlarda olanların dolar cinsinden zarar etmemiş olsa da btc bazlı yarıladı
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Size acı bir örnek vereyim mi? 150.000 adet Opus tokenim vardı o zamanlar fiyatı 0.00001100 Bitcoin'di.

Satsaydım 1,65 Bitcoin'im vardı bu 12,375 dolar ediyor.

Şu an Opus 0.00000200 Bitcoin'den satılıyor.

Satmadım 0.3 Bitcoin'im var.

Bu piyasa bana şunu öğretti; kârı görünce kaçacaksın.
full member
Activity: 266
Merit: 242
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Bir şeyler alıp satmadan duramıyoruz ki?!

Şimdi 2016 sonundan bu yana sadece BTC' de kalmış olsam ne kazanırdım diye bir düşünüyorum da, bir kaç ico yatırımı haricinde daha karlı bir girişim örneği bulamıyorum. Alıp köşeye atıp unutsak, muhtemelen 5 sene sonra "ben elimdeki BTC' leri 8000 dolara aldım" diye gülüp geçeceğiz, çünkü mevzunun döndüğü tarihte rakam 5 sıfırlı bir hal alacak. Gel gör ki o zaman elimizde sıfır götüne bol satoshili rakamlar var olur uslanmayacağımızdan.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
arkadaşlar bu alanda kaçtane elinde sadece btc tutarak yatırım bekleyen var bilmiyorum ama muhtemelen sayımızın en fazla yüzde 10 civarında olduğunu düşünüyorum
alayımız altcoinlerden vurarak X leri sıyırma hayaliyle yanıp tutuşuyoruz. hal bölye olunca btc aşağıya ve yukarı olan çılgın hareketleri altcoinlere girişi engelliyor.
sizce bu btc artık küfür edicem nerde stabil bir duruma gelir sizce. çıkmasın demiyorum zaten çıkması bizde faydalı ama en azında bir 6 ay artık paşamız nerede kendini uygun görücekse 6k mı 7k mı 8k mı birinde dursun
sinerjimizi yaratalım Cheesy ha diyeceksiniz sat btc dur o zmanda aq sattımlarım alayı 10x  yapar ki örnekleri forumca her arkadaşın başında vardır.

not: konu aslında ana temel olarak altcoinlerle alakalı olduğunda bu alana açtım başlığı.
Pages:
Jump to: