Pages:
Author

Topic: Btc 6 aylık Sabit Kalma Duası (Geyik içerir) - page 3. (Read 2016 times)

full member
Activity: 364
Merit: 100
yok artik bu saatten sonra 1 btc sahibi olmak luks oldu. dussun de alalim biraz. alamiyoruz kardesim alamiyoruz. bir asgari ucretlinin 2 yillik maasina denk geliyor. el insaf. halen insanlar deli gibi btc aliyor.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
Bitcoinin değeri biraz düşüp sabit kalsa hiç fena olmaz hani. Bitcoine yatırım yapıp bekleyen tanıdıklarım var ve gayet mutlular. Şuana kadar da yeterli miktarda kazandıklarını söylüyorlar. Yapan yapıyor.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
ne alabiliyoruz ne satabiliyoruz
full member
Activity: 406
Merit: 158
Bitcoinin hala niye düşmediğini anlamış değilim, fork vesaire olmadı geçti, spekülasyonlar yapıldı vesaire okey, %60 btc dominanceı vardı ozaman normaldi diyorduk da, btc dominance olmuş %52, insanalr parayı btcden de çekti ee hala niye yüksek bu meret açıklayabilcek tecrübeli arkadaşlar var mı.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
6 ayı bırakın 2 ay için bile mümkün değil.önümüzde kesinleşmiş sayılan 3 fork daha var.
her forkta bitcoin sahiplerine zebil gibi beleş koin dagıtılırken bence sabit kalması yada düşmesi imkansıza yakın.
ama kripto dunyasında herşey olablir tabii yine imkasnız demek cokta dogru değil.
member
Activity: 252
Merit: 11
aç gözlülük herzaman kötüdür hacı dayı! hedefim bu piyasadan şu kadar para kazanmak derseniz kolay kolay kaybetmezsiniz aylık periyotlar haftalık periyotlarla hedefinize ilerlersiniz. aksi taktirde katrilyon kazansanda sonu olmaz hep daha fazlasını istersin
full member
Activity: 210
olmayacak duayı amin diyelim zaman bizde,bitcoinin 6 ay sabit kalmasını mümkün görmüyorum,en azından bu seviyeler için 2 3 aylık
dönemler halinde devinimler yaşayacak bence
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Ufak da olsa bir ümidimiz var.BTC'de bir gün durulacak sıra altcoinlere gelecek.Şu an beklemekten başka bir çare yok gibi gözüküyor.Ortalık şenlendiğinde hızlı hareket etmek lazım zararları çıkarmak için. Smiley
member
Activity: 406
Merit: 11
Size acı bir örnek vereyim mi? 150.000 adet Opus tokenim vardı o zamanlar fiyatı 0.00001100 Bitcoin'di.

Satsaydım 1,65 Bitcoin'im vardı bu 12,375 dolar ediyor.

Şu an Opus 0.00000200 Bitcoin'den satılıyor.

Satmadım 0.3 Bitcoin'im var.

Bu piyasa bana şunu öğretti; kârı görünce kaçacaksın.
Yapmıyoruz hocam. Ac gozluyuz. Trst 12k olduğunda elimde 6btclik vardı bozmadım. Sonra fork muhabbeti cıkınca simdi 3.2k zararı siz düşünün.

En kötüsü de bu düşüşü yaşadıktan sonra o eski ath haline geri gelmesini beklemek. Bir çoğu da gelmiyor çaresizce paranın erimesini bekliyorsun ama içinde de hep bir umut oluyor ve bu umut senin satmana engel oluyor. Keşke 6 ay önceye geri dönebilsek  Cheesy

Bu mesaj altlarda olan birçok arkadaşın durumunu özetlemiş. Abuk subuk değerlere düşen polo hesabım var. Son dönemde neredeyse hiç bakmıyorum . Birkaç binance coini hariç ana sayılabilecek coinlerde işlem yapıyorum .
member
Activity: 77
Merit: 10
Sağladığınız surece zararda değilsiniz. Bu durumlar stop liss kullanmanın ne kadar onemli olduğunun kanıtı aslinda. Yorumlardan birinde stratisye yuzde 40 zarar eden bir arkadas oldugunu gordum. Aslinda özellikle son günlerde fazlasıyla trade imkanı verdi. Zararı karşılamak adına satip alttan almayı da tercih etmek gerekiyor boyle durumlarda. Grafikler ve kar satışlarını dikkate alarak zararı azaltmak mumkun. Bol kazançlar dilerim
full member
Activity: 532
Merit: 151
Bitcoin oynak kadın gibi oynar 6 ay sabit kalsa piyasa ne olur düşünemiyorum zaten yatırımcılar bu oynaklığa geliyor
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bitcoin sabit olarak 6 ay durmaz, pek oynaktır kendisi,  ama yine de bu güzel duaya amin demek gerek.  Bitcoin böyle bir duruş sergilerse resmen köşe olurum elimdeki altcoinlerle, öyle bir çeşitliliğe sahibim.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Eğer Bitcoin bu fiyatlarda devam ederse üzülerek söylüyorumki çoğu kriptoparada çok terste kaldım. Yatırımımın büyük bir çoğunluğu Ethereum ve Stratis'teydi Allah'tan Ethereum'u 235 dolar civarında satın aldığım için şu anda kârdayım. Stratis'te ise %40'a yakın bir kaybım var ortalama 5-6 dolar civarından satın almıştım.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Btc nin stabil kalması çok zor görünüyor.Altcoinlerin neye göre hareket ettiğini anlamak imkansız.Gerçekten de ortada karışık bir durum var gibi.Önceden tahmin etmek çok zor.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Size acı bir örnek vereyim mi? 150.000 adet Opus tokenim vardı o zamanlar fiyatı 0.00001100 Bitcoin'di.

Satsaydım 1,65 Bitcoin'im vardı bu 12,375 dolar ediyor.

Şu an Opus 0.00000200 Bitcoin'den satılıyor.

Satmadım 0.3 Bitcoin'im var.

Bu piyasa bana şunu öğretti; kârı görünce kaçacaksın.
Yapmıyoruz hocam. Ac gozluyuz. Trst 12k olduğunda elimde 6btclik vardı bozmadım. Sonra fork muhabbeti cıkınca simdi 3.2k zararı siz düşünün.

En kötüsü de bu düşüşü yaşadıktan sonra o eski ath haline geri gelmesini beklemek. Bir çoğu da gelmiyor çaresizce paranın erimesini bekliyorsun ama içinde de hep bir umut oluyor ve bu umut senin satmana engel oluyor. Keşke 6 ay önceye geri dönebilsek  Cheesy

Vallahi fiyatın düzelmesini bekliyorum fakat ekibin kılını kıpırdatmak gibi bir niyeti bulunmuyor. Yaklaşık 7000 ethereum'u topladıktan sonra sesi soluğu kesmiş durumdalar.
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Free Crypto Faucet in Trustdice
Btc Sabit kalsa yatırımcıları cezbetmeyecek ve bu ne la kaç aydır aynı yerde deyip altcoinlere geçiş başlayacaktır tahminimce.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Bitcoin sabit kalmadan önce biraz düşmeli ki altcoinler biraz değer kazansın, piyasa hareketlensin. Biraz daha yükselip sabitlenirse sıkıntılar olabilir bence. Biraz inişli çıkışlı grafik halinde olması lazım öncelikle bence.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
1-2 ay sabit kalsa da şu altlar toparlasa x2-x3 yapsa çıksak birazını.Fena terse düştük altlarda kalarak.Biraz nefes alalım.Zamanı geldi gibi.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Altların birkaç ayı daha var gibi.Btc endeksli hareket etmek lazım aksi taktirde hangi coin olursa olsun genelde terste bırakıyor insanı.
full member
Activity: 182
“Decentralized Transportation Economy”
Bitcoin 8000$ larda sabitleyecek demişlerdi. Bir süre sabitler heralde o değerlerde. Zaten sabitlemezse ve yükselmeye devam ederse %80 btc de dururum ve sadece %20 ile altlarda oynarım. O da alışkanlık yaptığı için.
Pages:
Jump to: