Pages:
Author

Topic: Btc 6 aylık Sabit Kalma Duası (Geyik içerir) - page 4. (Read 2016 times)

hero member
Activity: 678
Merit: 1000
arttıkça dur artık ors..... çocuğu diyorum ama durmak bilmiyoru bu s.ktgm coini. altcoinler yerin dibine girdi artık. alt-sat imkanıda vermiyor elde btc yokki.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Biyerden sonra artışın durması lazım diyorsun ama durmuyor, 8bin doları görmek nedir öyle baya şişti fiyat artık. Mantıklı düzgün açıklaması da yok freni patlamış kamyon gibi, 6 olmuşuz madem hadi 7 olalım hadi 8bin olalım der gibi, gittikçe gidiyor. Spekülasyoncuları biran önce ortadan kaldırmak lazım ama zor canları ne istiyorsa onu yapıyorlar şuanda.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
arkadaşlar bu alanda kaçtane elinde sadece btc tutarak yatırım bekleyen var bilmiyorum ama muhtemelen sayımızın en fazla yüzde 10 civarında olduğunu düşünüyorum
alayımız altcoinlerden vurarak X leri sıyırma hayaliyle yanıp tutuşuyoruz. hal bölye olunca btc aşağıya ve yukarı olan çılgın hareketleri altcoinlere girişi engelliyor.
sizce bu btc artık küfür edicem nerde stabil bir duruma gelir sizce. çıkmasın demiyorum zaten çıkması bizde faydalı ama en azında bir 6 ay artık paşamız nerede kendini uygun görücekse 6k mı 7k mı 8k mı birinde dursun
sinerjimizi yaratalım Cheesy ha diyeceksiniz sat btc dur o zmanda aq sattımlarım alayı 10x  yapar ki örnekleri forumca her arkadaşın başında vardır.

not: konu aslında ana temel olarak altcoinlerle alakalı olduğunda bu alana açtım başlığı.

hocam aklımdakilere tercüman olmuşsunuz bitcoinin dengesiz hareketleri altcoinlere girmemizi etkiliyor açıkcası.
Yani buradaki çoğu arkadaş altcoinleri daha çok seviyordur bence
Artık btc 8 k'da sabit dursa bile dursun yani piyasa az bi otursun
full member
Activity: 490
Merit: 100
o kadar uzun süre kalmaz sabit artar çıkar artar çıkar yürek hoplatır altcoinlerin içinden geçer bizimde içimizden geçer yani ben umidi kestim orderları koydum 4x 5x 3x 6x ne gelirse onu bekliyorum. Grin
member
Activity: 112
Merit: 10
sürekli terste kalıyorum.

ne zaman bitcoin yükselse altlarda kalmış oluyor. ne zaman bitcoin düşse, bircoinde kalmış oluyorum.

bi doğru zamanı denk getiremedim.

bence forumun en az yüzde 50 si de benim gibi. Smiley

%50 çok iyimser bir tahmin Smiley

Doğru yerde kalmayı bir başarsak bir daha bunlarla uğraşmayacağız zaten de denk getiremiyoruz işte Smiley
full member
Activity: 644
sürekli terste kalıyorum.

ne zaman bitcoin yükselse altlarda kalmış oluyor. ne zaman bitcoin düşse, bircoinde kalmış oluyorum.

bi doğru zamanı denk getiremedim.

bence forumun en az yüzde 50 si de benim gibi. Smiley
full member
Activity: 420
BTC nin sabit kalması için balinalardan arınması lazım ki bu çok zor belki bundan 10 yıl sonra falan stabil hal alabilir.Elinde tutan sayısı çoğaldıkça stabilleşir normal para birimleri gibi.Herkes gibi tersteyim bende.btc 6800 falandı sattım elimdekini ertesi gün 8000 i gördü. ihtiyaç olmayan parayla girmem gerektiğini birkez daha yüzüme çarptı yani
hero member
Activity: 658
Merit: 500
benimde kaybım çok buyuk btc yukselırken mesela 70km hızla altcoınler duşuyor ama btc duserken 30km hızla altcoınler yukselıyor bu sefer aradakı 40km bize giriyor

en tuaf durumuda bu zaten çıkarken düşünüyor hatta düşerkende düşüyor sadece çıkmıyor . çıktığında da akı bokunu kurtarmıyor Cheesy
sorun zaten hepizinde bildiği bu piyasadaki hacimsizlik. hacim artsa bu sefer yüksekten satan bu piyasanın 10 tane kodamanı elindeki malı kaparıacak başka kodamanlara ozman bu dalgalanma duracak
altın gibi durma gelicek azar azar düşüp çıkıcak.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Oyle vallahi arkadaşlar en az 5 katı eridi benimde butun yatırımım 2 ay once 10 btc'ye sahıp altcoin vardı elımde dıyordum oh oh ne guzel gıdıyor ama oyle hızdı duştu ki şu an 2 btc den daha az var elımde
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
Size acı bir örnek vereyim mi? 150.000 adet Opus tokenim vardı o zamanlar fiyatı 0.00001100 Bitcoin'di.

Satsaydım 1,65 Bitcoin'im vardı bu 12,375 dolar ediyor.

Şu an Opus 0.00000200 Bitcoin'den satılıyor.

Satmadım 0.3 Bitcoin'im var.

Bu piyasa bana şunu öğretti; kârı görünce kaçacaksın.
Yapmıyoruz hocam. Ac gozluyuz. Trst 12k olduğunda elimde 6btclik vardı bozmadım. Sonra fork muhabbeti cıkınca simdi 3.2k zararı siz düşünün.

En kötüsü de bu düşüşü yaşadıktan sonra o eski ath haline geri gelmesini beklemek. Bir çoğu da gelmiyor çaresizce paranın erimesini bekliyorsun ama içinde de hep bir umut oluyor ve bu umut senin satmana engel oluyor. Keşke 6 ay önceye geri dönebilsek  Cheesy
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Size acı bir örnek vereyim mi? 150.000 adet Opus tokenim vardı o zamanlar fiyatı 0.00001100 Bitcoin'di.

Yapmıyoruz hocam. Ac gozluyuz. Trst 12k olduğunda elimde 6btclik vardı bozmadım. Sonra fork muhabbeti cıkınca simdi 3.2k zararı siz düşünün.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001

Tırlamıyor hocam yapamıyoruz işte .. Az daha az daha diye diye heder ediyoruz kendimizi . %15 ' i gördüm mü çıkmak lazım . Keşke yapabilsek Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 242
benimde kaybım çok buyuk btc yukselırken mesela 70km hızla altcoınler duşuyor ama btc duserken 30km hızla altcoınler yukselıyor bu sefer aradakı 40km bize giriyor
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Ya arkadas 8bın dolara nıye cıktın simdi sen, fork yok o yok bu yok yeter oynamayın bozcanız sıkıldık valla:) toplasan bir 10 tane adam spekulasyonlarla istedigini yapıyor bir bakıyorsun bcc'yi ucuruyorlar vesaire, bunları bulup hesap soran kımse de olmayınca keyfe keder istediklerini yapıyorlar. Biraz normale donse hergun 400 500 dolar oynamasa da biraz pıyasa rahat etse.
full member
Activity: 336
Katılmamak elde değil altcoinlerde yatırım tutanlar için çıksa ayrı bir dert düşse ayrı bir dert en azından 2-3 ay stabil kalabilse çok iyi olacak.
member
Activity: 560
Merit: 12
Birşeye tepki verdikleri falan yok balinalar satın diyor herkes satıyor. Balinalar yeter artık ben toplayacağım coini topladım şimdi yükseltebilirsiniz diyor olay bundan ibaret. Biz fillerin arasında dolanan insancıklarız
member
Activity: 112
Merit: 10
Ben bu altcoinlerin neye tepki verdiğini hala anlayamadım zaten. BTC yükseliyor altlar düşüyor. Hadi bu çok normal. BTC düşüyor altlar yine düşüyor. Her hareketinde altlar düşüyor. Peki nasıl artacak bunlar. Her iki yönde de altlar daha çok zarar görüyor. İlla BTC'nin durulması mı gerekiyor altların belli bir yol alabilmesi için 
full member
Activity: 602
Merit: 120
Para avcıları olduğu sürece bitcoin sabit bir fiyatta durmaz ki adamların kazanabilmesi için önce bir azalması lazım bunların toplaması lazım sonrasında fiyatının artıp ellerinden çıkarmaları gerekir yoksa ne anlamı var adam al unut yapmaz ki onlar ticaret adamı senin benin gibi küçük düşünmüyor paşalar.
full member
Activity: 364
size aci bir gercekten bahsedeyim. cogumuzun burda psikolojisi bozuldu farkindaysaniz. bu ne meret bir seymis. ekrana bakmadan duramiyorum. tuvalete gidemez oldum. altlar baska bir alemde btc baska bir alemde. stabil olmalari imkansiz. olan bizim psikolojimize oluyor vallahi.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Bu şuan tüm alt coinlere yatırım yapanların duası konumunda tamam bitcoin güvenli liman olarak görülüyor fakat para kazanmalar alt coinler ile oluyor artık dursa da biz de rahatlasak.
Pages:
Jump to: