Pages:
Author

Topic: BİTCOİN CİDDİ BİR DÜŞÜŞE GEÇECEK - page 3. (Read 14116 times)

sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
Düşüş atlatılmış ve hafifi düzeltmelerle yükseliş yönlü hareketlere geçmiş olduğumuz açıkça ortada ancak o düşüşün psikolojisi halen üstümüzde gibi, bu da bizi uyanık tutar iyidir.
full member
Activity: 980
Merit: 207
ben açıkçası şu sıralar ciddi bir düşüş beklemiyorum çünkü şu anda piyasa iyiye gidiyor ve yakın zamanda da oldukça iyiye gidecek gibi.
member
Activity: 182
Merit: 11
Ciddi düşüşü anlattığımızı düşünüyorum ve önümüzde boğa sezonu olacağını tahmin ediyorum ama bu bekleyiş bizi biraz bekletebilir
full member
Activity: 980
Merit: 207
ben açıkçası büyük bir düşüş beklemiyorum, neden derseniz, bu ihtimali oldukça düşük buluyorum daha ortada fol yok yumurta yok, bir de talep çok fazla
full member
Activity: 546
Merit: 100
3500dolarlara kadar olmasa da gerçekten ciddi bir düşüş yaşadı ve öyle düşünüyorum ki artık yeni trendine doğru at koşturuyor gibi yeni zirvesini yapacak.
member
Activity: 152
Merit: 12
Şahsi fikrim 11k bandında ufak bir düzeltme yapacağı yönünde. Ardından arkasına bakmadan haziran, temmuz ayı gibi 15k'ları tekrar görebiliriz. umarım yanılmam Smiley
member
Activity: 294
Merit: 10
tam tersi burada düşüşe geçildikçe resmen yükseliyor, bitcoin aynı türkiye gibi oyunları son anda bozuyor,   karanlık gecede son anda şafak söktürüyor
newbie
Activity: 79
Merit: 0
Düşme periyodu bana göre hala sürüyor. Bana kalırsa önce 11k yı göreceğiz.
Daha sonra da 5-6k arasına tekrar düşecek gibi görünüyor. Bu hareketten sonra ise 15-20k bandına tırmanmasını bekliyorum
member
Activity: 217
Bitcoin ciddi düşme geçirdiğinden beri düzelme emarelerini piyasayı izleyenler olarak takip ettiğimizden bilgilerden tespit edebiliyoruz. Bitcoin her zaman yükselme yönünde hareket etme potansiyeline arz talep fazlalığı nedeniyle sahiptir.
member
Activity: 476
Merit: 75
Bu başlıklar hemen çıkmasa keşke bitcoin zaten son 3 aydır 2013 yılına benzer bir düşüş yakaladı daha da bdüşmesin bir zahmet piyasaya olan güven alt üst olacak
member
Activity: 429
Merit: 11
Toparlanmaya ve belirli bir yerde direnç oluşturmaya başladı gibi. Bu saatten sonra düşüş olsa bile  çok fazla olmayacak  ve sanırım yükselmeye devam edecek gibi. Beklenen duruma geliyor btc.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
bitcoin altı bin dolar gibi seviyelerden tekrar dokuz bin seviyelerine gelerek geçmişte de olduğu gibi fiyatta uçucu olduğunu ve sürprizlere açık olduğunu gösterdi. bu saatten sonra düşüş olacağını düşünmüyorum.
full member
Activity: 280
Merit: 102
ben basit bir yaklaşım olarak görüyorum hocam bunu, yani tamam felaket senaryoları yapmak zarar değildir, felaket anında ne yapacağınızı belirler, ama burada asıl önemli olan, bu tip senaryolar gerçekleşmeden harekete geçmemektir
member
Activity: 574
Merit: 13
Yaklasim biraz yanlış olmuş. Başlık o kadar iddialı ki birilerini zarara ugratmaniz isten değil. Birincisi bunu nasıl bilebilesiniz ikincisi ise btc eğer aşağıya heleki 3500 e kadar inerse hic bir alt sağlam kalmaz. Buna ethereum gibi büyük ve güçlü olanlarda dahil. Sizin görüşünüz bu olabilir ama empoze ederken dahha dikkatli davranmakta fayda var. Başlığa girerken bir dayanağı olduğunu düşünmüştüm ama siz öylesine ben böyle düşünüyorum diyerek ortaya atmışsınız. Hiç hoş olmamış. Daha dikkatli olmakda fayda var. Tabiki ben bunları yazarken düşmez demiyorum. Düşebilir de dusmeyebilirde bunu bilen olsa zaten. şimdiye kadar milyoner olurdu.
member
Activity: 234
Altcoinlere bir miktar yatırım yaptım bir süre önce bir düştü toparlanamadı inşallah toparlanır ya birazcık olsa Sad
member
Activity: 196
Düşsün de bizde kurtulalım. Düşsün de alalım bolca. Bu fiyatlardan fazla almak çok zor. en azından düştükten sonra nereye gideceği belli.
jr. member
Activity: 84
Merit: 7
Community Manager at Bitsurf.eu
bitcoin bu saatten sonra hiçbir zaman 6000 doların altına düşmez.zira bu paranın üretim maliyeti belli.bunun için karamsar olmaya kötü düşünmeye gerek yok.ki şu anda beklenin % 50 üzerinde .şahsi kanaatim yıl içinde 6000 alt sınırını üçe katlıyacak...

Ben 7000 altına düşmesini bile zor görüyorum şuanda
member
Activity: 336
bitcoin bu saatten sonra hiçbir zaman 6000 doların altına düşmez.zira bu paranın üretim maliyeti belli.bunun için karamsar olmaya kötü düşünmeye gerek yok.ki şu anda beklenin % 50 üzerinde .şahsi kanaatim yıl içinde 6000 alt sınırını üçe katlıyacak...
full member
Activity: 294
Merit: 101
Şuan 100 milyar dolar eklendi market çapa ve bende ufak bir düşüş bekliyorum ardından tekrar artış yaşar ve yola evam eder muhtemelen mayısa kadar da böyle devam eder.

Tabi o fiyatlara düşermi değişik bir soru .
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Bitcoin'in 9-10 bin bandından tekrar düşüşe geçeceğini düşünüyorum çünkü fiyatın yükselmesi için hiçbir sebep bulunmuyor.
Pages:
Jump to: