Pages:
Author

Topic: BİTCOİN CİDDİ BİR DÜŞÜŞE GEÇECEK - page 4. (Read 14116 times)

full member
Activity: 353
Merit: 100
Bitcoin'in aşağı yönlü düzeltmelerini bitirdiğini görüyoruz hayırlı olsun hepimize, altcoinlerdeki düzeltmeler devam ediyor, bazı altlardan güzel çıkışlar yakaladım ve fazla yükselmemişken bitcoine geçtim bu çok iyi oldu.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
O söylenen düşüş gerçekleşti evet bitcoin çok ciddi bir düşüş yaşadı. Ama bundan sonra böyle bir düşüş olması zor gibi belki bir kere daha olur yıl bitmeden ama tekrar toparlar.
member
Activity: 196
Merit: 10
Hodl hodl hodl Cheesy Her düşüs bir alım fırsatıdır. Artık bu tarz speküle haberlere karnımız tok sırtmız dik gülüyoruz.
member
Activity: 210
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
valla geçsin, ben uzun vade saklıyorum bitcoinleri benim için her düşüş bir alım fırsatıdır diye düşünüyorum
full member
Activity: 152
bitcoin ciddi bir düşüş geçirdi ve geri dönmeye başladı. henüz tamamen düzelme olmasa bile işlerin iyiye gideceğine dair belirtiler sayesinde gelecek aydan umutlu olmayı sürdürmeye devam edeceğim.
full member
Activity: 344
Düşüş hakkında konuşanları gene linçlemeye başladık  Grin birbuçuk iki hafta öncesi kafa kafaya ağlaşıyorduk piyasanın durumu ne olacak diye bugünlerde gene bir özgüven patlaması yaşıyoruz, iki yeşil bizi aldatmasın, onbini aşmayan Bitcoin varken dörtbinbeşyüz seçeneği halen önümüzde.
full member
Activity: 316
20.000 dolar seviyesi artık yeni hedef gelir ve aşılır bana göre şahsen bu saatten sonra düzelme büyüme devam eder gibi hissediyorum. bir yıl geriye gittiğimde fiyat bugün bile iyi ve gelişmeye açık, sabra devam.
member
Activity: 476
Merit: 75
Cidii bir düşüşe geçti zaten 20kdan buralara çakıldı hatta daha aşağılara sarktıda anca toparladı buradan uçmasada ufaktan bir yukselişe başlamasını umuyorum.
member
Activity: 280
bence açıkçası böyle olmayacak, ileride düşeceğine artacak, yani ben ciddi bir düşüş yerine ciddi bir artış bekleyenlerdenim
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
4000 beklentileri şimdilik rafa kalktı gibi ama 6000 civarına ilk çekilmede tekrar grafiklerde yer bulacaktır.
member
Activity: 1022
Herkesin kendine göre bir tahmini oluyor sonuçta. Kimse tahmin ediyor tam olarak ne olacak ne bitecek bu piyasada. O kadar analiz de yapılsa da tamamen zıt gelişmeler olabiliyor. Şu sıralarda olumlu bir grafik çizmeye başladı ve umarım böyle de devam eder.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Bunlar soylentiden ibaret.  Herhangi bir kaynaga veya bilgiye dayanmayan tahminler.  Tahminden ote algi operasyonu.  Fiyati asagiya cekeyimde,  nasil cekersem cekerim diyenlerin alttan toplama cabasi.
member
kim ne derse desin çok yakın zamanda yükselmeye başlıcak. geçen senede aynı muhabbetler hep döndü. bu tarz insanlar hep vardı ilerde 30k oluncada olacak!
jr. member
Activity: 140
Merit: 8
Saglam bir kac dusus yasadi ve artik yukselis zamani bence kimse kolay kolay tutamaz artik.
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
Bitcoin yeterince düştü dolayısıyla önümüzdeki dönemde bitcoin'den hizlı bir yükseliş dönemi bekliyorum.. Bu dönem aşıldıktan sonra rahatça 40k'ya vuracağız.
member
heralde önümüzdeki 4-5 gün içerisinde iyi haberler alacağız gibi, bakalım ne olacak bitcoin artacak mı düşecek mi, hep birlekte görelim
jr. member
Activity: 238
Merit: 2
tam tersi hocam ben ciddi bir düşüş yerine ciddi bir yükseliş bekliyorum, g20 den de beklenen şeyler çıktı, bir yanda da 300 milyon yeni dolar basıldı, önümüz açık

aynı görüşteyim aylardır ülkelerin bitcoin'e alacakları tavır ile ilgili haberler geliyordu.bu haberlere göre yükselip,düşüyordu.g20 den sonra uzun bir süre bitcoin için olumsuz haber gelmez diye düşünüyorum.
jr. member
Activity: 238
Merit: 2
btc nin 3500 düşmesi alt coine yaramaz,coin dünyasını derinden sarsar ve güvensizliğe sebep olur bana göre.bitcoin bir dönem yükselişle istikrar sergiler ise alt coinlere güven gelir ve yükselir diye düşünüyorum.
member
tam tersi hocam ben ciddi bir düşüş yerine ciddi bir yükseliş bekliyorum, g20 den de beklenen şeyler çıktı, bir yanda da 300 milyon yeni dolar basıldı, önümüz açık
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Bitcoin ve ethereum başta olmak üzere tüm kripto para birimleri son bir iki aydır ciddi kayıplar etti ve düşüşe paralel gelen kötü haberlerin sayısı da artıyor. Bir kısır döngü oluşturuyor kendi içerisinde, fiyatlar düşüyor, olumsuz haberler artıyor ve bu şekilde 5kUSD seviyelerinin altına sarktı btc. Tam toparlıyor, alakasız bir haber tekrar düşüyor, bekliyorum bu sefer ne gelecek diye şu FSB toplantıları bir bitsin artık.
Pages:
Jump to: