Pages:
Author

Topic: BİTCOİN CİDDİ BİR DÜŞÜŞE GEÇECEK - page 6. (Read 14116 times)

jr. member
Activity: 46
Merit: 10
daha ne kadar düşecek be hocam ne yapacağız
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
bence de boğa sezonu gelmeyecek gibi, hayaller arasında yer alacak gibi duruyor. Embarrassed Embarrassed
newbie
Activity: 79
Merit: 0
Boğa sezonu artık hiç gelmeyecek gibi hissettiriyor sanki... Sad
member
Activity: 155
Bitcoin yaklasık 3-4 aydır çalkantıda herkes bir düzeltme geleceğini söylüyor fakat bir türlü gelemedi umarım gelir.Bi kısım var hold yapan , diğer bir kısım var alt sat yapan.2 gruptan biri patlayacak gibi duruyor.Paylasım için teşekkürler
full member
Activity: 224
Merit: 100
Tarih tekerrürden ibarettir, önceki hareketlerini yapıyor merak ettiğim düzeltmesini nasıl yapacak. Şuan için 8400 civarında 5k altı önemli benim için orayı kırıp kırmamasına göre yeni pozisyon almayı düşünüyorum. Görünüş itibariyle düşüş trendinde.
full member
Activity: 518
Merit: 102
Ben de her gün bir umutla bakıyorum acaba 10bin$ seviyesini aşar mı diye bakıyorum ama aşağı yönlü seyir hep devam ediyor. Uzun vadede çıkar ama bizi fıtık ediyor.
member
Activity: 210
kesinlikle katılmıyorum hocam, tam tersi, bitcoin çok iyi bir ilerleme kaydedecek diye düşünüyorum,
full member
Activity: 182
Bitcoin voleme yeterli, talep var fiyatı düşmesi için bir sebep yok. Price değerli bir noktada, direnç ve destek noktaları belli. Fiyat düştü alan aldı 6 binden. Almayan bundan sonra beklesin düşmeyi ama ben altcoins veya token alın derim.
member
Activity: 350

aslında yine biraz düşebilir ama bu üçbinler seviyeleri olmaz herhalde. Ama yine bir ay önceki gibi altı bin seviyelerini muhtemelen görebilir. Bu da yatırım yapma isteyenler için bulunmaz fırsat..
full member
Activity: 168
Merit: 106
Smart Micro-Insurance
zaten suanki kırılma dalgaları yavas yavas belini büküyor piyasanın marketin kırılma noktalarında açıklamalar cıkan haberler ile daha da darbe alarak güçsüz bir izlenim yaratıyor halbuki güçlü bir izlenim yaratsa ve market canlı kalsa daha da cok kazanmamız için bir sebeb yok  umarım 300lere düşmeyiz
member
Activity: 196
One Token to Move Anything Anywhere
3500 dolar seviyelerine gelmesi çok zor gibi gözüküyor ama öyle bir düşüşte insanların pskolojisi nasıl olurdu düşünmek istemiyorum bile umarım ki böyle şeyler olmaz bu fiyatlar yinede iyi.
member
Activity: 448
Kısmen de olsa bayağı doğru bir tahmin olmuş.Beklentilerin dışında tahmin ve yorum yapanlar ,günün birinde bu doğru yorumların mutluluğunu yaşarken ,şahsım dahil hangimiz acaba bile bile bunu yapabiliyoruzki . Biliyoruz fakat büyük çoğunluk bildiğini uygulamaktan aciz kalıyoruz .Bitcoinin zaten eski verilerine baktığımızda büyük yükseliş sonrası mutlaka ciddi bir düşüşe gitmiş ve düzeltme yapmıştır.
newbie
Activity: 280
     Bitcoini düşür altcoin leri çıkar tabi altcoinlere büyük firmalar yatırım yaptı kendi altcoinlerini çıkardı durum böyle olunca mantıklı görünüyor ama tahminimce o kadar bir düşüşe geçmesi zor
newbie
Activity: 79
Grafikler düşüşü gösteriyor evet. Ama ben max 5200$ seviyesinden tekrar dönecegini düşünüyorum. o noktayı kırarsa 3000$ a dogru yolculuk başlayabilir.

ancak böyle bir senaryoda kısa vadede etherium un bitcoin i geçmesi mümkün olabilir.
newbie
bitcoin ciddi bir düşüşe geçebilir evet doğru ama bu demek değil ki tüm piyasa çökecek.artık bitcoin başı çekmiyor, ethereum yeni bitcoin olabilir.ben öyle düşünüyorum.
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
3500 Dolar gibi rakamlara düşerse seve seve alırım hemde bırak sevmeyi uçarak alırım ama bu saatten sonra bir daha o fiyata düşeceğini sanmıyorum mart sonu güzel şeyler bekliyorum.
full member
Activity: 571
Merit: 113
Hergün hemen hemen düşüşte zaten ki maksimum 3 gün 3 gün sonra bi düşüyor sanki yere fırlatıyorlar namerdi ne var ne yok alt ust oluyor bi doğrultamadı şu illet kendini
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Kötü zamanların geçtiğini düşünüyorum kısa vadeli al sat dönemlerinden birisindeyiz sanırım en azından ben böyle tahmin ediyorum beklyen kazanacak bir devirdeyiz.
member
Activity: 308
Merit: 11
Oldukca ciddi bir dusus yasadi hemde. Ne zaman yeniden yukselmeye baslasa biryerde yine takildi ve dustu. Oyle umuyorum ki hepsini geride birakacak ve yeniden kazandirmaya baslayacaktir.
full member
Bitcoin tarafında değişik haber akışları oluyor, algı oluşturulmaya mı çalışılıyor. Genel fiyat seviyesi baskılanıyor, uzun zamandır bu seviyelerde dolaşıyor bitcoin 1 ileri 2 geri şeklinde, ama düşüş trendinde. Bir kırılırsa çok ciddi bir düşüş yaşayacak, bence.
Pages:
Jump to: