Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 264. (Read 1109040 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 504
11800 büyük direnç seviyesi. 12000 psikolojik sınır. hacim çok düşük ve 12 üzerinde aşırı short emirleri var. 11500 den çıkarak iyi yaptım şimdi ise btc kararsız görünüyor hacim yine yetersiz yukarıya gözünü dikse bile başaramaz düşüş daha olası şimdilik.

Bu piyasada alt üst direnç falan yoktur. Aralıkta nasıl 20.000 dolar yaptılarsa Şubatta 6000 dolar yaptılar. Altcoinlerin dibi de yoktur. Büyük balinaların peşinden gidin onların dediğine göre Martta Bitcoin %30 değer kazanabilir. Bol kazançlar.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
11800 büyük direnç seviyesi. 12000 psikolojik sınır. hacim çok düşük ve 12 üzerinde aşırı short emirleri var. 11500 den çıkarak iyi yaptım şimdi ise btc kararsız görünüyor hacim yine yetersiz yukarıya gözünü dikse bile başaramaz düşüş daha olası şimdilik.

member
Activity: 202
Merit: 17
Aklı başında bir çok kişi mart ayı için 14500 söylüyor ama tek endişem bitcoin terste bırakmayı çok seviyor.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Merhaba ben Korkunç Hortlak.

Az öz konuşurum. Bitcoin fiyatı 28 şubatta paylaştığım grafiğe paralel yükseliyor. Aşağıdaki iki grafiğide karşılaştırabilirsiniz.

28 Şubat 2018: https://hizliresim.com/kO0Jv7    

04.03.2018 güncellenmiş grafik: https://hizliresim.com/3ElgO0
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Takip ettiğim borsacılardan biri dusus oncesi dususun geleceğini kilit noktaları bilmişti. Şuanda yukseliş trendine girdiğimizi soyluyor. Umarım haklı cıkar. Kendisinin btc yatırımı yok sadece takip ediyor bu arada o yüzden tahminlerini objektif buluyorum
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Bitcoin in güzel bir uçuş yapıp medyada yer alması lazım yoksa bizim borsalar böyle ölü devam eder. Genel de armut piş ağzıma düş beklediğimiz için böyle araştırmadan etmeden haberler de çok çıktı, millet bitcoinden köşeyi dönmüş diye duymaktan aldı herkes 20K lardan.
full member
Activity: 475
Merit: 127
TR borsalarında neden hacimler iyice erime noktasına geldi piyasanın 1000TL altında değerler ayrıca şu an anlam veremedim.
member
Activity: 140
Merit: 13
11500 den ciktim ben. 11800 de gelebilir ama takibini yapamayacagim uykum var. Marketcap artmiyor beyler altlar satila satila en dip seviyelere indi. 11800 cok buyuk bir direnc. Artik altcoinlerden gelen gecis yeterli gelmeyecektir.. dedigim gibi hedefim 11700 du ama az olsun temiz olsun

Yazdığında mantık hatası yokmu. Altlardan gelen para diye bir şey yok ki. Altların trade'i btc ile yapılıyor zaten. Giren çıkan btc diye bir şey yokki. Sadece btc el değiştiriyor.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Merhaba ben Korkunç Hortlak son analizime bakarsanız belirttiğim doğrultuda Bitcoin yükseliyor. Analizim geçerliliğini korumaktadır. Mart taban fiyatı 14.500 Dolar olacaktır.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
11500 den ciktim ben. 11800 de gelebilir ama takibini yapamayacagim uykum var. Marketcap artmiyor beyler altlar satila satila en dip seviyelere indi. 11800 cok buyuk bir direnc. Artik altcoinlerden gelen gecis yeterli gelmeyecektir.. dedigim gibi hedefim 11700 du ama az olsun temiz olsun
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Bitcoin umarım yükselişini sürdürür bundan bir süre önce yine bitcoin 11 bin dolar seviyelerine kadar çıkmayı başarmıştı lakin kısa süre içerisinde 10bin doların altına düşmüştü umarım bu sefer bitcoin 12bin dolar direncini kırmayı başarır.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
hazirana kadar düşsün bence ki alım yapalım temmuzda tatile gideriz agustos gibi artmaya baslasın 2019dada satarız şimdi artmasın spikilasyon yapın sell diyin.
full member
Activity: 294
Merit: 100
Bitcoin epey süre bekledi, balinalar sonunda piyasaya hareketlilik getirmeye karar verdi. Bitcoin 12 bin usd olmaya yakın seviyeye yükseldi. Altların çoşmasını bekliyorum.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Bitcoin alım fırsatı vermek istemiyor, hızlıca yükseliyor. Bu yüzden bir sonraki düzeltme (ufak çapta bir FOMO oluşabileceği için) biraz hızlı ve sert olabilir ama benim satıp ucuza geri almayı denemeye niyetim yok açıkçası, işlem yapmadan sabırla beklemeyi tercih ediyorum.
Türk borsaları geriden takip ediyor, ucuz Bitcoin isteyen alabilir Smiley
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
11 bini sonunda geçti
Darısı 14000 e. Diyelim. Altlar da bu sayede coşar
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bana daha çok sahte hareketler gibi geliyor.Bence 9000 leri geri görecek.Asıl ralli böyle sessiz mi başlayacak yoksa fırtınalar mı koparacak bilemiyorum.YTD!!
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
12k ve 10k kritik eşikler. herkesin bir gözü hacimde olsun. zira yüksek hacimle 12kyı kırarsa 10k altı bundan sonra çok zor gibi.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Haftasonu klasik yukselişini yaptı. Yarın ufak bir dump gelebilir. Pazartesi asıl yön belli olur. 11k ustu kalırsa güzel olur.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Yukarıda arkadaşlar da benzer görüşlerini iletmişler, ben de ekleme yapayım.
Evet btc fiyatının bu yükselişi bir düzeltme hareketi. Kimsenin tam olarak hedef veremeyeceği bir yerden tekrar düşüş gelecektir. Bu düşüş eski dibi maalesef geçmeli. Böylece düzeltme bitmiş olur. tabi aylar sürer bu döngü. Kendi içinde de yükseliş ve düşüşler olacak haliyle.
Son düşüşten sonra aylarca yatay ve hafif yukarı seyir gelir. Ardından asıl ralli başlar.
Ve tabi bu ralli eski zirve olan 19 binleri mutlaka geçer. Ve eğer geçerse 100 bine kadar yolu var.
Bunlar tamamen teknik senaryolar. Ve uzun dÖnem senaryolar.

Uzun vade bayağı uzun olduğu için kimsenin bu kadar sabrı olmayacağı için kısadan bakmak lazım.
Kısa vadede ise: Çıkıyoruz Smiley Başka yoruma gerek yok bence.

İşlemlerimde daima olmakta olanı dikkate alırım, olacaklar kafa karıştırır Smiley
member
Activity: 574
Merit: 14
13'ü geçmemesi için zorluyorlar. geçerse oradaki basamakta tutunacak olursa birkaç bin dolar daha yolu olabilir. unutmayın ki ihtimaller arasında 6'nın altına sarkma olasılığı bulunuyor. şu anda yemleme de yapıyor olabilirler 20'ye gitmek için hamle de olabilir.
Jump to: