Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 261. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 398
Merit: 101
Binance patladı haberleri var dogruysa tam alıma gecme vakti nakit olanlar pusuda beklesin
Alsan nolucak. Binance patladıysa piyasa sittin sene kendine gelemez artık.
member
Activity: 138
Merit: 12
Alin alin..6k dan sizden alırız
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Binance patladı haberleri var dogruysa tam alıma gecme vakti nakit olanlar pusuda beklesin
member
Activity: 1011
Merit: 65
Hepsi oyun kardeşim aylar önce dedim 2018 YILI yanıltmaydı,LANETLİ olacak dedim diyorum diyecem

piyasayı sikip bıraktılar. 2018 diye diye hemde
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
10.000 gibi bir seviyenin ne kadar cacik bir seviye oldugunu gosterdiler bir kez daha. 1 dakikada aldilar asagiya.

Iste bu kadar cacik bir piyasanin icerisindeyiz.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Hepsi oyun kardeşim aylar önce dedim 2018 YILI yanıltmaydı,LANETLİ olacak dedim diyorum diyecem
sr. member
Merit: 277
CAT.EX Exchange
~snip
konuda aslinda biri var, isminin bas harfi ORTADIREK. o ne derse yuzde 99 ihtimalle tersi oluyor.  Smiley

Ben bu aralar çok başarılı buluyorum Smiley Nokta atışları geliyor ortadirek'ten.
Yukarıdaki dirençleri daha iyi yakalıyor ama desteklerde biraz daha pratik lazım gibi. Son destek atışı tutmadı mesela.

yiğidi öldür ama hakkını öde demişler Grin

hep kötü konuştum biraz olumlu konuşayım. peter brand az önce bir tweet attı 12250 olursa bitcoin. 22300 dolara kadar önü açık diyor.

https://twitter.com/PeterLBrandt/status/971393484891488257

anasının a... açık kardeşim bitcoini s... s.... bitiremediler
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
Ortalık yine kan gölü olmuş... Direk fiyat 9900$'a kadar indi. Bu arada Binance hacklendi diyorsunuz da ben bununla ilgili bir haber göremedim?

binance değil api kullananlar patlamış.
buyuk ihtimal 3.parti bot programlardan biri patladı.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
FORMASYON : $elale
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ortalık yine kan gölü olmuş... Direk fiyat 9900$'a kadar indi. Bu arada Binance hacklendi diyorsunuz da ben bununla ilgili bir haber göremedim?
full member
Merit: 110
botunu sıkeyım .gene bır haberle btc yı yerle bır ettıler orospu evlatları
full member
Activity: 1176
Merit: 159
binance hacklendi beyler Angry Angry Angry
sr. member
Merit: 305
14 bin dolar ortalamam var 3 aydir tersteyim her gun kalkip kufur ediyorum hep dusuyor dusuyor biraz yukselip yine dusuyor piyasanin anasini sk...nz hala doymadiniz bitsin artik bu cile Cry Cry Cry Cry
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
~snip
konuda aslinda biri var, isminin bas harfi ORTADIREK. o ne derse yuzde 99 ihtimalle tersi oluyor.  Smiley

Ben bu aralar çok başarılı buluyorum Smiley Nokta atışları geliyor ortadirek'ten.
Yukarıdaki dirençleri daha iyi yakalıyor ama desteklerde biraz daha pratik lazım gibi. Son destek atışı tutmadı mesela.

hep kötü konuştum biraz olumlu konuşayım. peter brand az önce bir tweet attı 12250 olursa bitcoin. 22300 dolara kadar Grin önü açık diyor.

agzını öpeyim ben onun  Grin hadi inşallah.
full member
~snip

hep kötü konuştum biraz olumlu konuşayım. peter brand az önce bir tweet attı 12250 olursa bitcoin. 22300 dolara kadar önü açık diyor.

full member
Activity: 344
Merit: 134
yüklü miktarda satış yapan arkadaş gördüğüm kadarıyla gayet bilinçli bir balina. fiyatı çok sarsmadan mümkün olan en yüksekten satmaya çalışıyor. büyük miktarda satışın yapılması coin dağılımının daha homojen olması açısından önemli.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Arkadaşlar Şant Manukyanın  az önce twitter üzerinden paylaştığı bir bilgi var. Bana gayet ilgi çekici ve olumlu geldi. Kripto paraların geneli ama öncelikle bitcoin için çok güzel bir gelişme.

"Knight Frank raporuna göre servet yöneticilerinin 21%si yatırımcılarının, ki tahmin edersiniz biraz zenginler, kripto paralarda pozisyon artırdığını raporlamış. Üstelik sadece sorunlu bölgeler için de geçerli değil gibi. Zor olacak ama olacak..."

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
~snip

full member
11500 den ciktim ben. 11800 de gelebilir ama takibini yapamayacagim uykum var. Marketcap artmiyor beyler altlar satila satila en dip seviyelere indi. 11800 cok buyuk bir direnc. Artik altcoinlerden gelen gecis yeterli gelmeyecektir.. dedigim gibi hedefim 11700 du ama az olsun temiz olsun

11500 de nokta atışı yaptım 11000 e düştü 11200 den geri aldım 11599 stop emri girdim işlemedi ama 11350 sattım. şuan elimde xmr ve bnb var sadece btc düşmeye devam edecek.. daha yolu yarılamadı bile.

saygılarımla..

ayrıca en son 6k düşüşünden önce büyük balinanın biri harekete geçmiş ve aynı balina yeniden harekete geçmiş görünüyor.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-03-07/bitcoin-s-tokyo-whale-sold-400-million-and-he-s-not-done-yet?utm_content=crypto&utm_campaign=socialflow-organic&utm_source=twitter&utm_medium=social
full member
Activity: 182
Merit: 100
11.700 usd direnci kabus oldu resmen.2 dir aynı yerden dönüp 9k ları görüp tekrar geliyor aynı yere.10 günlük yükseliş yarım günde gitti resmen.Btc de olan ağlıyor altlarda olan cinnet geçiriyor.12k nın üzerine hacimli atmadığı sürece nefes alamayacağız.
Direnç noktaları sinir bozucu olur genelde böyle düşünüyorum. Stres yapmadan destek ve direnç noktaları arasında hareketleri izlemeye devam. Altcoins yatırımı fena silkelemeye devam ediyor, ama sabırlı olalım sefa zamanı yaklaşıyor.
Jump to: