Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 267. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
4k fiyat olamaz. Tüm pazarın 200 milyar doların altına inmesi anlamına gelir. Balinalar asla izin vermez, onların para kazanması için pazara umut hakim olmalı. Hevesi kalmayan yatırımcıları silkeleyemezler.
member
Activity: 102
Merit: 25
Bu aralar çok fazla al-sat yapılıyor gibi bu oynaklık ondan olabilir kısa süreli yükselmeler ve düşüşler sanırım devam edecek gibi.
member
Activity: 202
Merit: 17
eskiden her hafta keriz silkeleme olurdu hatırlarsınız bir anda sert düşer sonra kaldığı yerden yükselmeye devam ederdi satan kerizlendiği ile kalırdı. uzun zamandır ilk defa geçenlerde 10500 de bir keriz silkeleme gerçekleşti sonrasında bu polo haberi kesinlikle tesadüf değil. 10400 den shorladığımı 10200 den geri aldım. 7 8 saatlik bir uyku çekeceğim. sabaha ya 11k ya 9500 içimden yükseleceği geçiyor..

10800 de tekrar shortladım tamda beklediğim gibi sınırdan geri döndü yine. kırarsa alırım kıramazsa güzel yerden satmış olurum. her geçen gün tepe noktası daha da düşüyor. bu hem iyi hem kötü. iyi tarafı girerek bu kanaldan çıkması kolaylaşacak. kötü tarafı ise çıkamazsa adım adım 4k ya gitmesi..

Hocam gerçekten tebrik ederim, nerdeyse her zaman dipten alıp tepeden satmayı becerebiliyorsunuz. Şu işi bi ben beceremedim...
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
Merhabalar,
Korkunç Hortlak burada. Az öz konuşurum buyrun.

hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Kucoin, ZClassic & Bitcoin Hardfork'unu destekleyteceğini açıkladı.

İyi dileklerimle

https://news.kucoin.com/en/
full member
Activity: 1176
Merit: 159

10800 de tekrar shortladım tamda beklediğim gibi sınırdan geri döndü yine. kırarsa alırım kıramazsa güzel yerden satmış olurum. her geçen gün tepe noktası daha da düşüyor. bu hem iyi hem kötü. iyi tarafı girerek bu kanaldan çıkması kolaylaşacak. kötü tarafı ise çıkamazsa adım adım 4k ya gitmesi..
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Şuan turk kullanıcılar internet explorer kullandıgından global piyasanın 1000tl kadar gerisinde kaldı. İşin garibi fiyat bianda fırlayınca dumplayanlar var. Turk kullanıcılardan bir cacık olmaz arkadas doviz kuruyla globaldeki btc fiyatını carpıcan cıkan sonuctan istiyorsan sat. Piyasa yukarı yönlüyken dumplamak nedir?
Nerden biliyorsunuz türk kullanıcıların sattığını ? Belki yabancılar tl çekiyor piyasadan olamaz mı ? Her 1 bitcoini geçen yıl 700$ dan satamayanlar şimdi 40 bin tl bir araba parasına kapış kapış satıyor,ne güzel istanbul be Wink
Bir araba parası derken bizdeki hurda arabaları katmayın onlar 40 bin tl ile ötvsiz mercedes/bmw/audi alabiliyor Grin
Trollmusun? Yabancı gelip neden daha düşük fiyattan btc satsın? Hadi sattı diyelim tl yi ne yapacak? Ulkesine tl mi goturecek? Gecen sene 700 dolardan satamayan adamın ne alakası var?
Ellerinde ki tüm bitcoinleri ülkelere ve borsalara bölerek bozuyorlardır olamazmı?Çok yüklü bitcoin bozanlar genelde fiyat yükselirken bozarki göze batmasın veya piyasa etkilenmesin.Ayrıca Trollükle ne alakası var daha geçen sene 700$ iken günlük hacim neydi ? Kim alıyordu veya kimin umrundaydı,700$ iken bile yüklü satsalar piyasa düşerdi.Şuan ki rakamlar birçoğunuza küçük gelebilir ama 10.000$ para büyük bir paradır.Tl ile ne yaparlar bilmem ama türk kullanıcıların dumpladığına inanmıyorum bence yabancılarda var türk borsalarında.. Biz türklerde fiyat yükselirken,düşük fiyattan btc satacak biri olacağına inanmıyorum şahsen Grin

Ellerinde ki tüm bitcoinleri ülkelere ve borsalara bölerek bozuyorlardır olamazmı?
Hayır olamaz neden böyle birşey yapsın.

Çok yüklü bitcoin bozanlar genelde fiyat yükselirken bozarki göze batmasın veya piyasa etkilenmesin.
yukselirken satınca piyasa etkilenmez mi? satış baskısı oluşturmaz mı? en ufak alıs yada satıs emri bile piyasayı etkiler. etkileme boyutu farklı olur sadece.

Ayrıca Trollükle ne alakası var daha geçen sene 700$ iken günlük hacim neydi ? Kim alıyordu veya kimin umrundaydı,700$ iken bile yüklü satsalar piyasa düşerdi.
Gecen sene btc bilinirliği ile suanki bilinirlik arasında dağlar kadar fark var. geçen sene cevremde 2-3 kişi btc bilirken suan cevremin %90ı btc ne oyle yada boyle biliyor duymuslugu var. alıyor satıyor.

Hala turk borsaları 500-1000tl aşagıdan gidiyor almak isteyenler fırsatı kaçırmasın.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Şuan turk kullanıcılar internet explorer kullandıgından global piyasanın 1000tl kadar gerisinde kaldı. İşin garibi fiyat bianda fırlayınca dumplayanlar var. Turk kullanıcılardan bir cacık olmaz arkadas doviz kuruyla globaldeki btc fiyatını carpıcan cıkan sonuctan istiyorsan sat. Piyasa yukarı yönlüyken dumplamak nedir?
Nerden biliyorsunuz türk kullanıcıların sattığını ? Belki yabancılar tl çekiyor piyasadan olamaz mı ? Her 1 bitcoini geçen yıl 700$ dan satamayanlar şimdi 40 bin tl bir araba parasına kapış kapış satıyor,ne güzel istanbul be Wink
Bir araba parası derken bizdeki hurda arabaları katmayın onlar 40 bin tl ile ötvsiz mercedes/bmw/audi alabiliyor Grin
Trollmusun? Yabancı gelip neden daha düşük fiyattan btc satsın? Hadi sattı diyelim tl yi ne yapacak? Ulkesine tl mi goturecek? Gecen sene 700 dolardan satamayan adamın ne alakası var?
Ellerinde ki tüm bitcoinleri ülkelere ve borsalara bölerek bozuyorlardır olamazmı?Çok yüklü bitcoin bozanlar genelde fiyat yükselirken bozarki göze batmasın veya piyasa etkilenmesin.Ayrıca Trollükle ne alakası var daha geçen sene 700$ iken günlük hacim neydi ? Kim alıyordu veya kimin umrundaydı,700$ iken bile yüklü satsalar piyasa düşerdi.Şuan ki rakamlar birçoğunuza küçük gelebilir ama 10.000$ para büyük bir paradır.Tl ile ne yaparlar bilmem ama türk kullanıcıların dumpladığına inanmıyorum bence yabancılarda var türk borsalarında.. Biz türklerde fiyat yükselirken,düşük fiyattan btc satacak biri olacağına inanmıyorum şahsen Grin
member
Activity: 280
Merit: 10
bence btc bu 2-3 gün içinde ciddi bir artış gösterecek, iyice artacak fiyatı. ben hodl yapıyorum
legendary
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
jr. member
Activity: 92
Merit: 4
"The only way out is to invest in Bitcoin."
Son 2 haftadır yükseliş trendindeyiz. Ufak tefek cilveler yapmıyor değil fakat umarım kısa sürede tekrar eski günleri daya iyi bir şekilde görürüz.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Excavo da aşağıdaki grafiği çizmiş. Fincan kulp, omuz baş omuz ve alçalan tokoz formasyonları aynı anda oluşmuş. Bakalım grafikler bu sefer işe yarayacak mı yoksa gene bizi ters köşe mi yapacak  Grin

hero member
Activity: 1022
Merit: 535
Elf gözlerin neler görüyor legolas?   Cheesy

legendary
full member
eskiden her hafta keriz silkeleme olurdu hatırlarsınız bir anda sert düşer sonra kaldığı yerden yükselmeye devam ederdi satan kerizlendiği ile kalırdı. uzun zamandır ilk defa geçenlerde 10500 de bir keriz silkeleme gerçekleşti sonrasında bu polo haberi kesinlikle tesadüf değil. 10400 den shorladığımı 10200 den geri aldım. 7 8 saatlik bir uyku çekeceğim. sabaha ya 11k ya 9500 içimden yükseleceği geçiyor..
member
Activity: 106
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Goldman Sachs abdli banka değil mi? bunlar kripto paranın gelişmesini yayılmasını istemiyor. kaleyi içerden çökertmek için yapılan bir başka adım. %10 arttı güzel oldu ama 10400 den shortladım tabi tekrar düşüşe geçecek çünkü..

O iş öyle olmuyor ne yazık ki, önce bir ekmeğini yemesi lazım. Sonrasında karar verir Goldman amca...
İndirir mi, bindirir mi belli olmaz Smiley
400 Milyon yatırmış, bu adamlar sizin, benim parayı sevdiğimden daha çok seviyorlar. Hele bi şişirsin önce Smiley

kripto paraya değil borsaya yatırımda bulunmuşlar. komisyondan götürecekler şişirmelerine gerek yok şuanda

Komisyon aldığın rakam artarsa, kazanç da artar hocam Smiley
Ayrıca önümüzdeki günlerde altcoinlerde volatilite artacaktır...
full member
Goldman Sachs abdli banka değil mi? bunlar kripto paranın gelişmesini yayılmasını istemiyor. kaleyi içerden çökertmek için yapılan bir başka adım. %10 arttı güzel oldu ama 10400 den shortladım tabi tekrar düşüşe geçecek çünkü..

O iş öyle olmuyor ne yazık ki, önce bir ekmeğini yemesi lazım. Sonrasında karar verir Goldman amca...
400 Milyon yatırmış, bu adamlar sizin, benim parayı sevdiğimden daha çok seviyorlar. Hele bi şişirsin önce Smiley

kripto paraya değil borsaya yatırımda bulunmuşlar. komisyondan götürecekler şişirmelerine gerek yok şuanda
member
Activity: 106
Vi Veri Veniversum Vivus Vici

full member
Jump to: