Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 525. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
OKCoin 8400 CNY = 1208$
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Dikkatli olun. Herkes cikacagini dusunuyorsa ve cikiyorsa bi sorun var demektir.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Ath a 10$ kaldı.Mutlaka geçilir buraya kadar gelmişse.Sonrasında dikkat etmekte fayda var.
full member
Activity: 128
Merit: 100
sunu anladim ki

trade etmek KULLI zarar, cunku komisyon yiyor herseyi

arbitraj yapmak zarar, cunku transferler uzun ve bu uzun surede fiyat alip basini gidiyor sen trene bakip kaliyorsun..

en iyisi, holder olmak. yorulmuyorsun bile.
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
abi dur durak bilmiyor birileri güzel bi ayar veriyor yada gerçekten gerçek değerini bulanakadar alıp başını gidicek

sürekli takip eden biri olarak evi arabayı satasım geliyor Smiley

bu saatten sonra alım yapmak önceden giren adama koyar .d

ustat, bu saatten sonra alim yapmak onceden girene koymaz, zira ilk girisim 100 dolar civari Smiley

her ay duzenli alan bir insanim, fiyata bile bakmiyorum alirken son 5 yildir. en son 2 ocak 2016 tarihinde maas yatinca yine aldim, bazilarina gore sismis fiyattan. sadece o gune gore bile 15 % kardayim. genel karimi hesap etmiyorum bile...

selamlar tum yatirimini duzgun bir sekilde genis vadeye yayarak yapan arkadaslara.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Aldı başını gidiyor mübarek. Frenleri patlak kamyon gibi. Bu çıkışın bir düşüşü olur mu dersiniz? Aynı hızda bir iki durak aşağı iner mi?

Bence olcak gibi kesin frenlenir diye düşünüyorum ama inşallah bu durum hemen olmaz yoksa sıkıntı olur. Çok hızlı yükselmeside aslında iyi değil. Dalgalanma olması o kadar kötü değil bence çok hızlı bir düşüş yaşamasında o mühim sorun.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
abi dur durak bilmiyor birileri güzel bi ayar veriyor yada gerçekten gerçek değerini bulanakadar alıp başını gidicek

bu saatten sonra alım yapmak önceden giren adama koyar .d
sr. member
Activity: 630

sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Koinimde şuan 4.080 TL oldu
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
8000 yuan gecilince, resmen ayar koptu iyice,

kriptoparanin tarihi yaziliyor,

yakinda hic izlemediginiz haber bultenlerinde bile bahsetmeye baslarlar.  Grin
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Çok acelecisiniz. Smiley
ATH olması için 1216 doları geçmesi gerekiyor. Bitcoin tarihini okuyalım, okutalım.
Bende diyorum niye herkes aynı kafadan rekor kırdı tarihi zirveyi aştı ath falan diyor ben mi yanlış biliyorum diye  Smiley neyse yarını bekleyelim.
sr. member
Activity: 448
Aldı başını gidiyor mübarek. Frenleri patlak kamyon gibi. Bu çıkışın bir düşüşü olur mu dersiniz? Aynı hızda bir iki durak aşağı iner mi?
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
şunu koyalımda hatıra dursun  Grin

legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Aceleci olan biz değiliz çinliler  Grin 8250 yuan nedir.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Çok acelecisiniz. Smiley
ATH olması için 1216 doları geçmesi gerekiyor. Bitcoin tarihini okuyalım, okutalım.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
8088 cny = 4163 TL
dört bin yüz altmış üç türk lirası

Vay be. 8091 oldu şimdi. 8099. her saniye değişiyor, çinliler çıldırdı.
legendary
Huobi 8048 CNY, ATH !!!!!!!!!!

tarihe taniklik ediyoruz demistim,

tarihe taniklik ettik ..  Grin
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Huobi 8048 CNY, ATH !!!!!!!!!!
legendary
ALL TIME HIGH

8100 YUANS
sr. member
Activity: 448
1100 lere geldiğimize göre, ters bir şeyler beklemek lazım sanırım. +-%10 luk hareketler olabilir mi ne dersiniz? Ya da genel beklenti ne yönde ahalide? Bir çok kişi bu rakamı beklemiyordu mutlaka.
Jump to: