Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 520. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bitfinex : 890$
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Dün baktığımda 900$ seviyesindeyken şimdi ise baktığımda 820$ seviyesine kadar inmiş durumda. Şimdiki hedefleri herhalde 500$ seviyelerine kadar inmek olacak sanırım bundan sonra inşallah o seviyelerde kalırda bizde stoklama yaparız o zaman zarfında.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
820 dolar görüyorum.

Bitcoin'in tam bir servet adaletsizliği örneği olduğunu unutmayalım, her şey olabilir. Diğer enstrümanların aksine daha keskin hareket eder.

Ben düşmesini istiyorum, bakalım nereye gidecek.

Redditteki eleman elindeki bitcoin miktarını açıkladı mı?

Free fall gelebilir mi? 

reddit deki elemanın elinde olsa olsa  50 veya 100 BTC çıkabilir zaten hepsini mtgox a yollamış satmış. 16 yaşındayken sanırım. cüzdanı zaten o zamanlarda senkronize olmuştur. zincire işlenmemiş blok olmaması lazım.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
820 dolar görüyorum.

Bitcoin'in tam bir servet adaletsizliği örneği olduğunu unutmayalım, her şey olabilir. Diğer enstrümanların aksine daha keskin hareket eder.

Ben düşmesini istiyorum, bakalım nereye gidecek.

Redditteki eleman elindeki bitcoin miktarını açıkladı mı?

Free fall gelebilir mi? 
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Arkadaslar defalarca dedik bu donemler boyle olur bitcoin. Elinde btc ile kalanlara tavsiyem altcoinler hatta Ether e yuklensinler. Bahar aylari bitcoin in durulup altcoinlerin sahlandigi aylardir. Kisisel gorusum ether tekrar 0.02 ve hatta 0.03 lere gelecektir. Doge yilda en az 1 kere pump yasiyor. Hazirab a dogru dogeninde yavas yavas 40li seviyelere gelip daha sonra sert pump ile 80lere dayanmasi kuvvetli ihtimal. Bu sekilde elinizdeki btclerden yaptiginiz zarari minimize eder hatta kar a gecebilirsiniz. Acele karar vermeyin bozdurmak icin.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Şuanda %11-12 zarar ettim btcden. Çıkıp başka dolarda toparlayabilir miyim? bu düşüşün daha süreceğini aldığım rakamları 2-3 ay görebileceğimi hiç sanmıyorum.
siz ne dersiniz?Dolarda Trump ve fed kararları var önümüzdeki haftalarda hareketlilik artacaktır. Bu kararların btc ye doğrudan etkisi olur mu bilmiyorum.

Merhaba;

FED'in vaatine inanmıyoum ama olmaz olmaz değil tekrar faiz artırımı yapabilir. BTC'nin orta vadede eski yerini tekrar bulma ihtimali FED'in sözde yapacağı faiz artrımından daha kesin.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Çok ilginç şekilde Bitfinex ve Bitstamp fiyatta Huobi'yi geride bıraktı. Çin buraya kadar yükseltmişken şimdi daha fazla geriye çekilmesi garip geldi. Şimdi kafa kafaya gidiyorlar.
Bitstamp 911.27 BTC-e 860.99 Bitfinex 909.4 Huobi 921.95
çin her zaman önden gider yükselirken de düşerken de.Önceki sert düşüşlerde de aynen böyle oldu.
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
bitcoin yükselirken:
"bitcoin zirve yapacak hedef 10000 dolar çinde savaş çıktı huobiye bakın oha!!!"

bitcoin düşerken:
"gayrimenkul varken bitcoin nedir gardeşim. kimin ürettiği bile belli değil bi bok olmaz bundan, dijital para ne lan sjsjsjsj. olmayan şeye para mi yatırılır. benim amcaoğlu bitcoine girdi tüm parasını kaybetti. neyse arnavutköyden arsa almaya gidiyom bb"
katılıyorum. her zararda ortalığı karmaşaya vermenin gereği yok. her cins üründe olası problemler bulunur. bu düşüşleri sadece btcde olduğu zaman, negatif eleştirilere yapıldığında, ya borsadan haberi yok ya da zarar etti veryansın edip millete kızıyor.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
bitcoin yükselirken:
"bitcoin zirve yapacak hedef 10000 dolar çinde savaş çıktı huobiye bakın oha!!!"

bitcoin düşerken:
"gayrimenkul varken bitcoin nedir gardeşim. kimin ürettiği bile belli değil bi bok olmaz bundan, dijital para ne lan sjsjsjsj. olmayan şeye para mi yatırılır. benim amcaoğlu bitcoine girdi tüm parasını kaybetti. neyse arnavutköyden arsa almaya gidiyom bb"
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Öncelikle Bitcoinin yaptığı iki büyük hareketin tablosuna bakalım

2013 yılında 1000 USD üzerine çıktıktan tam 21 gün sonra 551 USD'ye düştüğünü görüyoruz.
Bu tablolara bakıldığı zaman 2013 yılından daha da büyük bir düşüş yaşanabileceğini öngörüyorum. 2013 yılında gösterilen direncin şu an olmadığını ve kar satışlarının ve panik satışların etkisi ile 14 gün içerisinde 550 USD'leri görebileceğini öngörüyorum.

Bu yaptıklarım tamamen benim düşüncem olup siz kendi kararlarınıza göre hareket ediniz.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
500-600 dolara kadar gerileyecegini dusunuyorum.
500 dolara düşer mi gerçekten?
Başka 500 dolara düşer diye düşünen var mı?
 Huh  Shocked Angry Cry

500 dolara düşmez, 600 doların altı artık neredeyse imkansız oldu. 800 doların altına düşeceğini bile düşünmüyorum ama düşerse memnuniyetle daha fazla alım yaparım.
newbie
Activity: 18
Merit: 0
Şuanda %11-12 zarar ettim btcden. Çıkıp başka dolarda toparlayabilir miyim? bu düşüşün daha süreceğini aldığım rakamları 2-3 ay görebileceğimi hiç sanmıyorum.
siz ne dersiniz?Dolarda Trump ve fed kararları var önümüzdeki haftalarda hareketlilik artacaktır. Bu kararların btc ye doğrudan etkisi olur mu bilmiyorum.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Beklediğim bir düşüştü ama daha Şubat'a daha yumuşak yayılacağını tahmin etmiştim. Geçtiğimiz aylardaki dolar yükselişi gibi BTC'nin yükselişi de normal. Firmalar fon çalışmalarını Kasım ayında bitirip yeni yıla likitle giriyor. Hal böyle iken ve Çin Cumhuriyetinin para politaksı da belli iken yeni yılda bu düşüş olması gayet normal. Yükselişin suni olmaktan çok ihtiyaç+strateji içerikli olduğunu düşünüyorum. Uzman değilim, naçizane gözlemim.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Çok ilginç şekilde Bitfinex ve Bitstamp fiyatta Huobi'yi geride bıraktı. Çin buraya kadar yükseltmişken şimdi daha fazla geriye çekilmesi garip geldi. Şimdi kafa kafaya gidiyorlar.
Bitstamp 911.27 BTC-e 860.99 Bitfinex 909.4 Huobi 921.95
newbie
Activity: 6

500 dolara düşer mi gerçekten?
Başka 500 dolara düşer diye düşünen var mı?
 Huh  Shocked Angry Cry
newbie
Üstalar cevap verirse sevinirim.
Sonuç olarak elimizde yüksek fiyattan aldığımız btc var satalım mı? dursun mu?
 Cheesy
bence bekle.bir de eline para geçtikçe alabilirsin borsadaki gibi ortalamayı düşürmek için.ihtiyaç duyacağın para ile de girme.

Cevap için teşekkürler üstadım.
Benimde içimden böyle yapmak geçiyordu fakat millet 500 dolara düşecek deyince tırstım bekletmekten
Bu işlerden çok anlamıyorum teyit etmiş oldum.
Aynen uyguluyorum. 500 dolara düşerse napalım karda var zararda.
 Cool Cool Cool
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Şu anda 900$ geriledi hayırdır ne oluyor bu durum nedir gerçekten. Hızlı bir pump dalgası vardı şimdi hızlıca dumplıyorlar baya bir düşüş yaşandı herhalde bu gidişle 800$ kadar gerileyecek gibi.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
 Cheesy
bence bekle.bir de eline para geçtikçe alabilirsin borsadaki gibi ortalamayı düşürmek için.ihtiyaç duyacağın para ile de girme.
newbie
 Cheesy
Jump to: