Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 521. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
polo 900'de tutunmaya çalışıyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bana da her an yeni pump dalgasi baslatacaklar gibi geliyor, sakinlesti iyice sessiz beklenilme durumuna gecti, son satici da satti ya da satmak uzere..

12 saat evvel fiyatin 1020 dolarda oldugunu unutmayalim.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Tepki alimlariyla bir miktar yukselmesini bekleyip basamak gibi dumpliyorlar. 5000 Yuan a kadar bence geri çekilme yaşanabilir.

hero member
Activity: 644
Merit: 504
bir kez daha net söyleyebilirim ki bitcoin yolun başının başında, şuan ponzi nedir açık örneğidir madenciler hariç son günlerde gazete de tv de  haberleri okuyan bitcoine koştu millete aldırıp kendileri sattılar, bu kadar hızlı bir yükseliş bu kadar hızlı bir çakılma, 1 günde fiyatı 400 dolar düştü rezalet resmen. anlatamıyoruz ki adam forumda üyelik açmış bitcoin alalım para kazanalım derdinde, yahu herkes para derdinde de bir soluklan bakalım hemen 2-3 bin tl yatırımla trilyoner olacaksın diye bir şey yok, yahu bitcoinle zengin olmanın bir tek yolu var, bir gün bitcoin yaygınlaşır, bitcoin alınıp satılan bir şey değil kullanılan bir şey olur  he o zaman zengin olunur. bitcoine yatırım yapıyorsan, yüklü bitcoinin varsa oturup proje üreteceksin tabi milleti soymak için değil hem kazanıp hem yaygınlaştırmak için, tanıtım yapacaksın bitcoin ile ödeme talep edeceksin. e ben bunları yapmam bitcoin 10 bin dolar olur mu, çok beklersin. millet kredi kartlarını çok güzel kullanılıyor bitcoine ihtiyaç neden duyulsun ki? ya ama ülkeler arası transfer olayı varmış ta steam kabul ediyormuş ta, bu mu yani olay geçiniz efenim. proje üretilmedikçe ponzi olarak kalacaktır. nereden alırsanız alın adamlar 5 milyar dolar çektirebildiyse 1 günde piyasadan, siz nereden alırsanız alın kardeşim, yarın uyandın 1 dolar gördün fiyatı ne yapacaksın ? bir devletin yasaklamasına bakar, yasaklanamazmış bal gibi yasaklarlar. adamaın zötünden kan alırlar yeter ki devletler istesin.

son diyeceğim projeniz yok ise, bitcoin le ödeme talep etmeyecekseniz, bitcoini gelecekte kullanım aracı olarak değil de dolarla alınan satılan bir şey olarak görüyorsanız hiç bulaşmayın. evi arabayı satıp ta almayın açıkta kalırsınız. bitcoini geliştirecek olan madenciler kullanıcılarıdır. yoksa bitcoin balinaların elinde oyuncak olarak kullanılacak keriz avlama alanı olarak kalacaktır.

biraz sitemkar bir yazı olmuş... bu fiyat oynaklığının olması evet bahsettiğiniz gibi bitcoinin gerçek değerine ulaşması için daha çook zaman olduğunu gösteriyor, ancak bitcoinin ponzi olarak kalacağı kanısına nasıl vardınız anlayamadım ? şu an için arz talep dengesine göre değer biçilen bir varlık olsa da... geleceğini kestirmekten zorlansakta... bitcoin için ponzi yakıştırmasını asla kabul etmediğimi belirtmek isterim.

Sitemkar bir yazı değil ne yazık ki gerçekler, foruma bakarsanız nereden bitcoin alırımlar ile dolu, facebook öyle var mı çözüm yok. şurada pazar alanında bitcoin alımı yapılmıya çalışılıyor onda da bilmeyenler dolandırılıp bitcoin den soğutuluyor.alabilenlerde keskin fiyat hareketleri ile kaybediyor. her şeyden önemlisi kimse bitcoini kullanmıyor herkes saklıyor, herkes kafasında bir satış şeması kurmuş şu fiyattan satarım havasında, acı bir gerçek şirketler patronlar ister ise bitcoin değerlenecektir istemez ise yok olacaktır. neden mi bitcoin 10. yılına yaklaşıyor ve ortada bir şey yok 3-4 ülkeye kurulmuş bir iki bitcoin atm si var başka ne var ? steam bitcoin ile ödeme kabul ediyormuş yahu steamın kabul etmediği ödeme aracımı kaldı sen elinde fiziksel gram altınla git onu da kabul ederler. ben artık uyandım arkadaşlar, size kolay gelsin, ponzi değil değil diyerek kendinizi kandırmayın hangi malın fiyatı 1 günde %30 düşmüş.dün 19 milyar dolarlık hacmi var bugün 14 milyara inmiş. bundan sonra yatırım yapacaklar bunları bilerek yapsın. belki seneye 2000 dolar olur bilemem, ister ise 10.000 dolar olsun ama bu işten kim kazanacak kim kaybedecek siz bana onu söyleyin? 1200 dolardan bitcoin alanlara geçmiş olsun.

not bitcoin alış ortalamam: 890 dolardır.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
bir kez daha net söyleyebilirim ki bitcoin yolun başının başında, şuan ponzi nedir açık örneğidir madenciler hariç son günlerde gazete de tv de  haberleri okuyan bitcoine koştu millete aldırıp kendileri sattılar, bu kadar hızlı bir yükseliş bu kadar hızlı bir çakılma, 1 günde fiyatı 400 dolar düştü rezalet resmen. anlatamıyoruz ki adam forumda üyelik açmış bitcoin alalım para kazanalım derdinde, yahu herkes para derdinde de bir soluklan bakalım hemen 2-3 bin tl yatırımla trilyoner olacaksın diye bir şey yok, yahu bitcoinle zengin olmanın bir tek yolu var, bir gün bitcoin yaygınlaşır, bitcoin alınıp satılan bir şey değil kullanılan bir şey olur  he o zaman zengin olunur. bitcoine yatırım yapıyorsan, yüklü bitcoinin varsa oturup proje üreteceksin tabi milleti soymak için değil hem kazanıp hem yaygınlaştırmak için, tanıtım yapacaksın bitcoin ile ödeme talep edeceksin. e ben bunları yapmam bitcoin 10 bin dolar olur mu, çok beklersin. millet kredi kartlarını çok güzel kullanılıyor bitcoine ihtiyaç neden duyulsun ki? ya ama ülkeler arası transfer olayı varmış ta steam kabul ediyormuş ta, bu mu yani olay geçiniz efenim. proje üretilmedikçe ponzi olarak kalacaktır. nereden alırsanız alın adamlar 5 milyar dolar çektirebildiyse 1 günde piyasadan, siz nereden alırsanız alın kardeşim, yarın uyandın 1 dolar gördün fiyatı ne yapacaksın ? bir devletin yasaklamasına bakar, yasaklanamazmış bal gibi yasaklarlar. adamaın zötünden kan alırlar yeter ki devletler istesin.

son diyeceğim projeniz yok ise, bitcoin le ödeme talep etmeyecekseniz, bitcoini gelecekte kullanım aracı olarak değil de dolarla alınan satılan bir şey olarak görüyorsanız hiç bulaşmayın. evi arabayı satıp ta almayın açıkta kalırsınız. bitcoini geliştirecek olan madenciler kullanıcılarıdır. yoksa bitcoin balinaların elinde oyuncak olarak kullanılacak keriz avlama alanı olarak kalacaktır.

biraz sitemkar bir yazı olmuş... bu fiyat oynaklığının olması evet bahsettiğiniz gibi bitcoinin gerçek değerine ulaşması için daha çook zaman olduğunu gösteriyor, ancak bitcoinin ponzi olarak kalacağı kanısına nasıl vardınız anlayamadım ? şu an için arz talep dengesine göre değer biçilen bir varlık olsa da... geleceğini kestirmekten zorlansakta... bitcoin için ponzi yakıştırmasını asla kabul etmediğimi belirtmek isterim.
legendary
Activity: 1086
Merit: 1014
Bitcoin Trader
geçen skypeden bir arkadaşla görüşüyordum

4200 seviyelerindeydi o zaman

dedimki bak düşüş olacak yaklaşık 3 senedir bu işteyim ve hep bu aylarda bu şekilde oluyor aralıkda fiyatlar hep artar oca bası ortası düşüş yaşanır

demeye kalmadı ertesi gün 3300 lere kadar geriledi sonra tekrar toparladı

bugun aynı şekilde 3100 lere kadar geriledi suanda beklemede bu alımlar yine bana göre tahminim tehlikeli alımlar ve bu şekilde düşüş devam ediceğini tahmin ediyrum

tahminim 2k seviyelerine kadar belki aşağısı olacak.

tavsiye değildir tamamen kişisel görüşüm.
legendary
Activity: 1036
Amerika daha uyanmadi, 4-5 saat sonra gorun senligi.

Uyanmadıdan kastınız düşüş mü yükseliş mi ?

Dusus elbette ..
sr. member
Activity: 506
Merit: 251

Uyanmadıdan kastınız düşüş mü yükseliş mi ?
full member
Activity: 235
Merit: 100
Böyle bir dönemde korunmak isteyen prez..Takmalı ve usdt ye gecmeli, yoksa nereye gireceği belli değil. Ancak riski seven, analiz yapmayı bilen yada kaybetmeyi sevenler için tam alış satışlık dönem. Kazanmak içinde olabilir.. 😂
legendary
Activity: 1036
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak

arkadaş çok güzel anlatmış, eline sağlık.

şuna çok kafa yoruyorum bu ara. bir devlet nasıl yasaklayabilir ki? satılmasını mı? alışveriş yapılmasını mı? yani sonuçta x ülkesinde bir değeri varsa bir ülkenin yasaklaması bir şey ifade etmez ki..
hero member

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data

Bitcoin düşüyor.

Ben dün Eth'ye geçmiştim. Şuan Eth artıyor.
legendary
Activity: 1596
450-500$ arası normaldir bana göre.Yarılanmadan sonra mantıksal olarak bu arada olması gerekir.Bunun üzeri balon, altı alım fırsatıdır bence.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
member
Activity: 94
Merit: 10
su bu aralar bulanık çıkışta var inişte
1000 dolarda tutunamadı.
700 lere doğru sarkabilir.

yatırım tavsiyesi değildir.

hero member
Activity: 854
Merit: 500
Bence artık yön aşağı çevrildi bu saatten sonra biraz daha aşağı sarkariz 830 $ civarlarini en azından görebiliriz tabi daha sonrasında yeni bir rekor gelir mi bilemem ama benim tahminim bu yönde.
Yatirim tavsiyesi değildir.
legendary
Activity: 1086
Bitcoin Trader
preev 935$ TR fiyatıda 3350 TL ye kadar geriledi ama
Koinim 3800 seviyelerinde
koinim ısrar'la bu sefer düşürmemek için elinden geleni yapıyor.

Selamlar
Ben bunu sordum. Fiyatlara Koinimin herhangi bir müdahalesi yok görülüyor.
Maile cevapları şöyle. Paylaşmakta sanırım sıkıntı yoktur.

---
Sitemizde fiyatlara herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır, fiyatlar kullanıcıların açtığı emirlerce belirlenir.
Siz de istediğiniz fiyattan talep oluşturabilirsiniz, emirleriniz emir listesinde uygun karşılık buluncaya kadar listelenir.
Sitede biz alış-satış yapmıyoruz. Tüm alış-satış işlemleri kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve fiyatlar da bu emirlerce otomatik belirlenir. Cryptocoin borsalarının çalışma mantığı bu şekildedir.
---

Normaldede koinim müdahale etmez etsede söylemez

ama bakalım suanda 923$ a kadar geriledi.
hero member
sark bakalım bitcoin. toplayalım seni biraz. sakinleş durağanlaş hatta... ralli baş döndürdü terletti, herkesin soğumaya ihtiyacı var.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
preev 935$ TR fiyatıda 3350 TL ye kadar geriledi ama
Koinim 3800 seviyelerinde
koinim ısrar'la bu sefer düşürmemek için elinden geleni yapıyor.

Selamlar
Ben bunu sordum. Fiyatlara Koinimin herhangi bir müdahalesi yok görülüyor.
Maile cevapları şöyle. Paylaşmakta sanırım sıkıntı yoktur.

---
Sitemizde fiyatlara herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır, fiyatlar kullanıcıların açtığı emirlerce belirlenir.
Siz de istediğiniz fiyattan talep oluşturabilirsiniz, emirleriniz emir listesinde uygun karşılık buluncaya kadar listelenir.
Sitede biz alış-satış yapmıyoruz. Tüm alış-satış işlemleri kullanıcılar tarafından yapılmaktadır ve fiyatlar da bu emirlerce otomatik belirlenir. Cryptocoin borsalarının çalışma mantığı bu şekildedir.
---

Jump to: