Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 524. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Çin önden gitmeye pek hevesli ama diğer borsalarda aynı istek yok. Zaten bu pumpın çıkış noktası 30 Aralıkta Çin'den gelen haberdi. Bugüne kadar localde kimsenin paylaşmamış olması ayrıca şaşırtıcı.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Arkadaslar daha 2013 sonlarinda 650 dolarlardan 6 adet bitcoin almistim. Acaba tekrar yüksek bir düsüs yasar mi korkusu icindeyim. Ne zamana kadar yükselir, bozdurup tekrar düsükten alma niyetindeyim. Smiley Uzun zamandir takip etmedigim icin bir fikrim yok cünkü. En son 200 dolarlara inince moralmen cökmüstüm, sonradan unutuum bu bitcoinlerimi Cheesy yani isteyerek unutma yoluna gittim iyikide bozdurmamisim.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Çin'de saat şu anda tam sabah 7, çıldırmış gibi Bitcoin alıyorlar Smiley

8587 CNY

Smiley

Adamlar gozunu bir acti sabah sabah, baktilar ATH 8000 yuan,

endex gosteriyor 8578 YUANS . ben olsam bende delirir cildiririm  Grin

Huobi 8650 CNY gördü :O
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

8587 CNY

Smiley

Adamlar gozunu bir acti sabah sabah, baktilar ATH 8000 yuan,

endex gosteriyor 8578 YUANS . ben olsam bende delirir cildiririm  Grin
legendary

8587 CNY

Smiley
legendary
Merit: 1037
Huobi : 8518 CNY

8579 CNY

ben seni ebelemek icin burdayim alp Smiley
legendary
Huobi : 8518 CNY
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Bloomberght'de "Bitcoin'deki yükselişinin sebepleri" anlatılıyor.

http://www.bloomberght.com/tv

Online olanlar hemen açıp izleyebilir.
Yükselişin sebepleri neymiş?
Bunu bilirsek Btc yükselmeye devam edecek mi sorusuna kendimizce  bir yorum yapabiliriz.

Bende dinleyemedim, ama fed faiz arttırırsa bitcoin 2000 dolar diyorum zira tüm para birimleri doların tecavüzüne uğrarken parasını millet ya altına ya bitcoine atar artık.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Resmen bir tarih yazılıyor ve buna şahitlik ediyoruz...

legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Çok güzel silkeliyorlar, şuraya bakın: https://www.huobi.com/k/spot
9000 cny yakın, 10000 cny uzak değil.
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Yarın nasıl bir sabaha uyanacağız bakalım...

Btcde durmak mı, nakitte  durmak mı daha mantıklı Roll Eyes
sr. member
Activity: 409
Merit: 250

Yükselişin sebepleri neymiş?
Bunu bilirsek Btc yükselmeye devam edecek mi sorusuna kendimizce  bir yorum yapabiliriz.
legendary

newbie
Activity: 42
merhaba bir sorum olacaktı
koinim,btc turk gibi kapandı mı yoksa kullanılabiliyor mu ? ya da siz koniim kullanıyor musunuz ?
koinime üyeliğim vardı ama btcturk dışında baya değişik belgeler istiyor da o yüzden sordum.acaba güvenli bir site mi

Koinim şuanda aktif. Daha önce kimlik v.s. bilgilerinizle birlikte hesap onayı aldıysanız kullanabilirsiniz.
Hesabınız onaylı değilse onay alana kadar kullanamazsınız.

peki belge göndermede bir sorun olur mu?
btctürk baya popülerdi de şimdi insalar nerden btc alıp satıyor merak ediyorum

Belge gönderme standart  güvenlik açısından.
bir problem olcağını düşünmüyorum  ancak tedbir her zaman gerekli, btc aldıktan sonra cüzdana aktarmada fayda var..
İlk etapta öğrenmek için ben koinimden aldım . yüksek kur ancak btc sürekli yükseldiği için sıkıntım yok suan.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
koinim,btc turk gibi kapandı mı yoksa kullanılabiliyor mu ? ya da siz koniim kullanıyor musunuz ?
koinime üyeliğim vardı ama btcturk dışında baya değişik belgeler istiyor da o yüzden sordum.acaba güvenli bir site mi

Koinim şuanda aktif. Daha önce kimlik v.s. bilgilerinizle birlikte hesap onayı aldıysanız kullanabilirsiniz.

şahsen belgelerimi gönderdim ve alım satım yapıyorum. Bitkapital ve Koinim var şuan bildiğim. Birde yurtdışı borsalar var. Yurtdışı olanlarla ilgili bilgim yok. Fakat konunun yeri de burası değil bildiğim kadarı ile. İstersen uygun bir yere konu aç forumdaki arkadaşlar yardımcı olur.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Huobi de ath geçildi.
newbie
Activity: 3

legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Ve sonunda tüm zamanların seviyesine geldik. Huobi 8444 Yuanı gördü ve USD bazlı ATH seviyesinden döndü. Acaba direnç olarak mı çalıştı yoksa geçebilecek mi önümüzdeki saatlerde göreceğiz.
Bitstamp 1132 BTC-e 1091.538 Bitfinex 1135.5 Huobi 1208.73/8379.02
sr. member
Activity: 506
Merit: 251

newbie
Activity: 3
Jump to: