Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 539. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
5000 yuan öncesi düzeltmesini yaptı kademeli sıçrayışlarla 6000 e doğru gider. TR de 3000 altı dönem kapanabilir.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
700 750 dolar bandında karar kıldı gibi. Şimdi birden bire yükselerek 1000 dolara ulaşıyormuş kimsenin hiç beklemediği biranda herkes hazırlıksız yakalanır. Uzun süre fiyatın buralarda kalacağını düşünmüyorum deprem bölgelerindeki fay hattı gibi olacak sıkışma haddinden fazla olunca büyük bir deprem meydana geliyor veya doların yükselişinin biran da yaşanması şeklinde bir artışın yaşanması gerektiğine inanıyorum. Yakın zamanda 800 doları görmediğimiz için belkide böyle bir şeyin hemen gerçekleşmesini beklemiyoruz ancak bunun hiç beklenilmeyen bir zamanda olma olasılığı daha yüksek. Fiyatın yüksek olduğunu düşünerek alım işlemlerinde pazarlık yapanlar bu fiyatları arayacaktır.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Hacim grafiği çıkış öncesi nasıl bullsa son bi kaç gündür de bear grafiğini işaret ediyordu. Asıl suların durulduğu altcoinlerde hareket başlarsa görürüz. Özellikle ether son ayların dibinde. Çinde de yaygın olarak trade edildiği için paranın altlara kaydığı gözükürse btc rallysi bir dahaki akümülasyonun sonuna kadar bitmiştir denilebilir. Tabii bu piyasada hiç bişi belli olmaz.

ether dolar cinsinden sabit kaldı uzun süredir 9$ civarında. Aslında değeri dip yapmadı. BTC yükselişinden dolayı düşük sanırım btc geri azalsa tekrar 150 170 lere gelir.

800 $ i da görebilseydik çok güzel olacaktı. eth da  ozaman tarihin btc karşısında uzun süredir görmediği dibe ulaşırdı Smiley

Yanlisin var, daha gecen hafta 10.50 uzeriydi. 9 kasimda 10.30du. 20 ekim civari 12 dolardi. Wink 9.40a kadar da dustu.
Doğru şimdi baktım tekrar da. Ben genel olarak 9 12 arasında gezdiğinden sık sık kontrol etmiyorum. Ether için 9 12 bandı standart oldu artık 7 $ i görürse veya 15 16 $ i o zaman dikkatimi çekiyor Wink
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Hacim grafiği çıkış öncesi nasıl bullsa son bi kaç gündür de bear grafiğini işaret ediyordu. Asıl suların durulduğu altcoinlerde hareket başlarsa görürüz. Özellikle ether son ayların dibinde. Çinde de yaygın olarak trade edildiği için paranın altlara kaydığı gözükürse btc rallysi bir dahaki akümülasyonun sonuna kadar bitmiştir denilebilir. Tabii bu piyasada hiç bişi belli olmaz.

ether dolar cinsinden sabit kaldı uzun süredir 9$ civarında. Aslında değeri dip yapmadı. BTC yükselişinden dolayı düşük sanırım btc geri azalsa tekrar 150 170 lere gelir.

800 $ i da görebilseydik çok güzel olacaktı. eth da  ozaman tarihin btc karşısında uzun süredir görmediği dibe ulaşırdı Smiley

Yanlisin var, daha gecen hafta 10.50 uzeriydi. 9 kasimda 10.30du. 20 ekim civari 12 dolardi. Wink 9.40a kadar da dustu.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
4600-4500 Yuanlara kadar bu hafta bir geri çekilme bekliyorum. Bence yılbaşından önce ender alım fırsatlarından birini yaratacak. YTD.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
BTC düşmeye başlayınca satış konuları bir anda çoğaldı. Satın bakalım tepeyi tutturabilecek misiniz?
Ben nokta atışı yaptığımı düşünüyorum.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Ne zaman çıkacağı bile aylar öncesinden belli olan, bu kadar garanti bir yatırım aracı görmedim Bitcoin'den başka. Herkes Kasımda yükselmesini bekliyordu ve yükseldi. Buna rağmen buradaki insanlar nasıl zarar edebiliyor anlamış değilim.

ek olarak,

herkez temmuzdan oncede yukselecegini bekliyordu, fiyat temmuza kadar 2 katina cikti...

panik yapan, cekingen kalan ortada kaldi, arkasindan bakakaldi. fiyat 350 dolara ciktiginda bile, burada insanlar, cok cikti, 750 tl ye dusmeden almam dedikce, fiyat 2500 tl lere kaldi. alamayan ya cekildi, ya da hala arkasindan bakmaya devam ediyor.

neyse,
simdi gozler black fridayde.

legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Ne zaman çıkacağı bile aylar öncesinden belli olan, bu kadar garanti bir yatırım aracı görmedim Bitcoin'den başka. Herkes Kasımda yükselmesini bekliyordu ve yükseldi. Buna rağmen buradaki insanlar nasıl zarar edebiliyor anlamış değilim.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Vur btc vur daha olmedik. Tam altcoinler yukselişe baslıcak bi yesil mum daha cizip yine gomuyolar
newbie
Activity: 51
Merit: 0
bitcoin klasik kasımdaki zirveyi ay içerisinde gördümü? yoksa ay bitmeden bir şeyler daha bekliyormusunuz?
full member
Activity: 128
Merit: 100
hafta sonu yeni bir sert yukari hareket beklermisiniz ?

hayir piyasa sakinlesmisken.. neden olmasin diye geciriyor insan.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
btc yer edinmesi lazım bir süre sabitlendiğini belli etmeli ondan  ondan sonra tekrar yükseliş olsa 1000 dolar seviyeleri yakın gibi
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
konudan sapıyoruz ama, her zaman elimdeki fonun %60-70 ini btc de tutuyorum.hele nakite geçince uykularım kaçıyor fiyat uçacak ben nakitte  kalıcam diye:) ,  alt coinler tek gecelik ilişki gibi gelip geçici, btc ise ömürlük.

altcoine gir karını elde et, btc ye dön. duygusal bağ kurma . felsefem bu Wink)

ayni sekilde, dolar ya da fiatda kalirsam, huzursuz olup, geceleri uyanip fiyat kontrol ediyorum. ne zaman 100% btc de olsam, o zaman rahat uyuyorum, kafam rahat oluyor, ertesi dusmus olsa bile uzmuyor. bunda sanirim ilk maliyetimin 100 dolarlar olmasindan kaynaklaniyor. yarin 50% dusse bile uzmez su durumda. Ki hangi seviyeden alirsan al, eninde sonunda artan bir para biriminden bahsediyoruz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Küçük hareketlerle yükseliyor. Hatta bana kalırsa fırlayacak ama birileri baskılıyor sanki. Öyle hissediyorum bir kaç gündür. Bir anda 700 dolar üzerine çıkarsa hiç şaşırmam.
borsaya hislerinle bakiyorsan kaybetmeye mahkumsun.
600 doları dip olarak görebiliriz. altına sarkması durumunda sert tepkiler gelecektir. yukarısı icinde bence 650civarında biraz oyalanmalı ani cıkışlar ani dususler getiriyor.fiyatlar sindirilmeli.
doları ise yılsonu 3.5 olacağını dusunuyorum. dolayısıyla sabit gitse bile tl bazında %10 kazandıracaktır.
dolar 3.41 suan. 3.5u gececeğini dusunmuyorum. sene sonuna kadar 3.40-3.60 arası gidip gelir. artık 3tl altı bence hayal 3.20 altı cok zor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
konudan sapıyoruz ama, her zaman elimdeki fonun %60-70 ini btc de tutuyorum.hele nakite geçince uykularım kaçıyor fiyat uçacak ben nakitte  kalıcam diye:) ,  alt coinler tek gecelik ilişki gibi gelip geçici, btc ise ömürlük.

altcoine gir karını elde et, btc ye dön. duygusal bağ kurma . felsefem bu Wink)
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Bilinen aktif kullanıcıların çoğunluğu altcoinlerde takılı kaldı ha sizin 200 300 btc ile trade yapan gizli emekli amcalar cemiyetiniz varsa bilemem.

Belki de o yüzden hala aktif kullanıcılardır. Ne dersiniz? Eskilerden foruma yazan pek kimseyi göremiyorum. Smiley

İbretlik tespit.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Bilinen aktif kullanıcıların çoğunluğu altcoinlerde takılı kaldı ha sizin 200 300 btc ile trade yapan gizli emekli amcalar cemiyetiniz varsa bilemem.

Belki de o yüzden hala aktif kullanıcılardır. Ne dersiniz? Eskilerden foruma yazan pek kimseyi göremiyorum. Smiley
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
btc yatay hareket ederken cogu kişi altcoinlere yoneldi. suan forumda tanıdıgım cogu kişi komple altcoinlerde. cok fazla ico cıktı. herkes birseyler kazanmak icin altlara yöneldi. ondan btc hareketlendiğinde cok fazla buralar senlenmiyor.

Forumda tanıdığım hiç kimse altcoinde değil, hepsinin büyük çaplı yatırımı Bitcoin'de. Çevrenizi değiştirmeniz şiddetle tavsiye edilir.
Sürekli kaybedenlerle mi yoksa sınıf atlayıp sürekli kazananlarla mı takılmak isterdiniz? Smiley
Nasıl bi çevreniz var acaba 2 3 kişiden mi bahsediyorsunuz ? Hayali arkadaşlarınız mı var? göründüğü kadarıyla genel olarak local takılıyorsunuz  Smiley
Jump to: