Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 542. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Dolar 3.15'i Euro 3.50'yi geçerek şimdiden tüm zamanların rekorunu kırdı bile. Herkes parasını dışarı çıkarmanın peşinde, artık anlık ihtiyaçlar dışında TL tutulmaz. Dün 676'ya kadar düzeltmesini yapan BTC yeniden 710'a kadar toparladı, yoluna emin adımlarla devam ediyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
700 doların üstünde kalmayı başardı. Yarın dolar 3.20'lere fırlar, parası olan Koinim'deki ucuz Bitcoinleri toplasın. Neredeyse global piyasalardan daha ucuza gelecek, 2200lere düşmüş.
yıl sonu icin 3.5 diyordum dolara sanki asacak.suan dolarmı alırınız bitcoin mi bilmem ama tl de kalmak cok dogru olmaz.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
700 doların üstünde kalmayı başardı. Yarın dolar 3.20'lere fırlar, parası olan Koinim'deki ucuz Bitcoinleri toplasın. Neredeyse global piyasalardan daha ucuza gelecek, 2200lere düşmüş.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
640 dolarlara yolculuk başladı gibi.
Kasım aylarında ilk bi kaç gün veriyolar gazı sonra güm. Hep aynı hikaye.

https://www.youtube.com/watch?v=sOTEpNBIJQs
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
geceyi pek atlatamiyacagiz anlasilan,

huobi 100 yuan, 17 dolar daha deger kaybetti. 4622 yuan. bugunun tepe noktasina gore neredeyse 80 dolarlik bir kayip sozkonusu.

EDIT 01:58 vurdukca vuruyorlar 4542 yuan da goruldu.
legendary
geceyi boyle atlatabilirsek iyi. zerohedge yazmis yazisini da bakalim kokusu cikar bu gece cinde yeni gun dogsun bakalim bir.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Hiçbirşey olmadı gençler sadece fiyatı düşüreceklerdi bahane arıyorlardı  Wink çinle ilgili birtakım haberleri ısıtıp pompaladılar bitfinex in bakımda olduğu anda ellerindekini satan balinalar şimdi alıma geçtiğini göre yukarı yönlü ralli yine başlayacak demektir.
4600 yuan ları ilk kademede sonra 4100 leri beliyordum ama 4600 lerde ellerindeki bitince alıma geçtiler burdan yardırıp 6000 lere 1 ay içinde ibreyi vurdurabilirler.

Aynen öyle, 4600'e kadar temiz destek olduğu için eridi elindekiler, mükemmel spekülasyon, zevkle izledim. Alt shortlar akar. Wink

Alt shorta girecek btc kalmadi iyi mi . Bende aynısını düşündüm de...
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Hiçbirşey olmadı gençler sadece fiyatı düşüreceklerdi bahane arıyorlardı  Wink çinle ilgili birtakım haberleri ısıtıp pompaladılar bitfinex in bakımda olduğu anda ellerindekini satan balinalar şimdi alıma geçtiğini göre yukarı yönlü ralli yine başlayacak demektir.
4600 yuan ları ilk kademede sonra 4100 leri beliyordum ama 4600 lerde ellerindeki bitince alıma geçtiler burdan yardırıp 6000 lere 1 ay içinde ibreyi vurdurabilirler.

Aynen öyle, 4600'e kadar temiz destek olduğu için eridi elindekiler, mükemmel spekülasyon, zevkle izledim. Alt shortlar akar. Wink
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Kedinin fareyle oynadığı gibi Bitcoin piyasasında evirip çevirip hikayelere devam... Uzun vade de Bitcoin yatırımcısına bunlar işlemez. Bu nedenle kısa vadeli al sat yapan arkadaslar dikkatli olmalı ani panik yapmamaları lazım.
legendary
just in case
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/5ay1yx/i_just_asked_some_good_friends_in_china_and_they/
şaka gibi. Adam çinde arkadaşıma sordum sadece ZeroHedge de muhabbet dönmüş çinde birşey yok diyor. Çin de Yuan in düşmesiyle ilgili yoruma da çinli yatırımcılar BTC ye kaydı diyorlar
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
legendary
just in case
https://twitter.com/bitfinex/status/794259967754633216
Bitfinex açildi fiyat kırmak için güzel manipülasyonlar döndü bitfinex üzerinden
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bitfinex planlı bakıma girdi, millet hacklendi sandı. Adamlar 50 kere twitter'dan gününü saatini yazdı, şaka gibi.
legendary
just in case
bitfinex down..

btc-e de de bir ara islemler durdu.

cin bir takim yasaklar getirecekmis bitcoinin ulkeden cikmasini engelleyici. piyasalar hic sevmedi bu haberi,

her taraf kipkirmizi, tam da fenerbahcemiz macina denk geldi yaw.
bitcoinin ulkeden cikmasini engelleyici . hocam konuyla ilgili kaynak var mı komedi çünkü böyle birşey kim başlatmiş bu muhabbeti merak ettim.
Bu twitter i engellemeye benzemez ilk çıktığı günden beri kontrolsüz oluşnu bu yüzden konuşuyoruz gerisi faso fiso.
Torrent gibi indirme siteleri gibi düşünününüz, nasıl bitirecekler?

edit: birazda ben araştırdım da kafaya kafaya gömmek için yapilmiş bir hareket CNY de çok normal tepeden sattilar hep alacak değiller ya. Piyasalarda birşey yok gibi duruyor. bitfinex normal bakıma girmiş yeni özellik yayınlamak için planlı bakım diyor.
legendary
bitfinex down..

btc-e de de bir ara islemler durdu.

cin bir takim yasaklar getirecekmis bitcoinin ulkeden cikmasini engelleyici. piyasalar hic sevmedi bu haberi,

her taraf kipkirmizi, tam da fenerbahcemiz macina denk geldi yaw.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
Çin'in huobi/btcc/okcoin gibi platformlara Çin'in içinden para yatirilmasini yasaklayacagina dair haberler var nette. Ingilizce forumda da bahsedilmis. Ustaların görüşü nedir ?
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
5000 CNY nin üzerinde huobide takılıyor bakalım ne kadar gidecek

4853 oldu.
legendary
just in case
5000 CNY nin üzerinde huobide takılıyor bakalım ne kadar gidecek
newbie
Activity: 19
Merit: 0
huobi show yapmis dun gece yine, duzeltmesi de tamamlanmis gozukuyor, simdilik 5000 tutuyor piyasayi. onumuzde ki hedef 5180 eger bu tepeyi de zorlanmadan gecerse zirvelerden zirve begenin dostlar.

yani artacak mı diyorsun hocam şu an alayim mi bitcoin ?

Ayrıca hangi borsayı kullanıyorsunuz önerebileceğiniz ? Aktifleştirmesi hızlı bir sağlam borsa var mı?
legendary
huobi show yapmis dun gece yine, duzeltmesi de tamamlanmis gozukuyor, simdilik 5000 tutuyor piyasayi. onumuzde ki hedef 5180 eger bu tepeyi de zorlanmadan gecerse zirvelerden zirve begenin dostlar.

Jump to: