Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 543. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 19
Merit: 0
Günlük al sat değilde bi an düşecek hissine kapıldım ve sattım. İyikidesatmışım şu an aldığımın da altına inmesine 20 tl kaldı. Bana al sat yaparkene arada az fark olan ve komisyon kesmeyen ayrıca kimlik onaylama süreci hızlı olan 1-2 güvenilir site verir misiniz.
Cex.io illa pasaport olacak diyor. Onda üyeliğimi aktifleştiremedim başka ? Hangileri var sizin kullandığınız mesala ?
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
dün aldığım fiyat 2,353 id şimdi 2,410 dan sattım 1 gece de 60 lira kar şu an düşüş yaşıyor diye sattım. 5 dolar düştü sattığım fiyattan. şimdi tekrar almak için beklemeli miyim yoksa tekrar alayım mı hemen ? sizce ?
[/quote

Dostum day trade yapacaksan, yani gunluk al sat yapacaksan hiç bulaşma btcye. Tecrübesiz, spekülasyonu hem sözel hem marketsel takip etmeyen adamı öpüyprlar bu piyasada. Alayım kenara koyayım diyorsan o ayrı. Yoksa bence git dolar al.
newbie
dün aldığım fiyat 2,353 id şimdi 2,410 dan sattım 1 gece de 60 lira kar şu an düşüş yaşıyor diye sattım. 5 dolar düştü sattığım fiyattan. şimdi tekrar almak için beklemeli miyim yoksa tekrar alayım mı hemen ? sizce ?
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Huobi an itibari ile ~5100'i gördü hayırlı olsun. 750$ bitfinex
legendary
Huobi'de azıttılar yine. Son günün volume grafiği acaip bull. Yani sürpriz olmazsa çıkış devam edecek.

https://bitcoinwisdom.com/markets/huobi/btccny
legendary
just in case
Yukarı sert hareketler var şuan.
newbie
Yani düşme ihtimali var diyorsunuz bi 4bin liralık aldım demin eğer düşme ihtimali çıkma ihtimalinden yüksek ise ani çıkışlardan birini yakalayıp. en az ana parayı kurtaran miktara ulaştığında)koinimdeki satış fiyatı) hemen geri satayım yada koinimden daha uygun al-sat yapabileceğim sağlam bir site var mıdır Huh
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Çıkarken alıp düşerken sat, en garanti yöntem bu. Kaybetmek %100 garanti. Wink
İnternette tanımadığın insanların sözleriyle yatırım yapacaksan zaten baştan kaybetmişsindir.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Herkese s.a  Merhabalar şu an 1-2 bitcoin alabiecek kadar nakit var eliğmde aslında paranın bir 10-15 gün sonra gidecek yeri var ama 3-4 haftadır takip etmekteyim 1900 civarında olan bitcoin şu an 2430 lira sizce durum ne olur nereye gidiyor bir 1015 günlüğüne şu an alsam satarken kar yaparmıyım. Yoksa Takip edip al-sat mı yapmalıyım. Aranızda mutlaka alsat yapan yada yatırıp bekleyenler vardır bana bir fikir verebilirmisiniz. Al-sat yap derseniz düşüşleri çıkışları neye göre analiz edip hislerimle birleştirmeyiliyim kısaca lütfen yardımlarınızı bekliyorum şu an koinimde tl olarak duruyor ama almaya çekiniyorum çünnkü ilk defa yapacağım birşey zarar etmek istemiyorum... Değerli yardımlarınızı bekliyorum.. Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh

1. borc harc kredi, veya daha sonra odemesi olacak para ile bu ise girmeyin. uzulme ihtimaliniz yuksek. sadece riske atilacak, yani kaybedilirse eger uzmeyecek  bir parayla girin.

2. kimsenin al/sat tavsiyesine uymayin. kararinizi kendiniz verin.
newbie
Herkese s.a  Merhabalar şu an 1-2 bitcoin alabiecek kadar nakit var eliğmde aslında paranın bir 10-15 gün sonra gidecek yeri var ama 3-4 haftadır takip etmekteyim 1900 civarında olan bitcoin şu an 2430 lira sizce durum ne olur nereye gidiyor bir 1015 günlüğüne şu an alsam satarken kar yaparmıyım. Yoksa Takip edip al-sat mı yapmalıyım. Aranızda mutlaka alsat yapan yada yatırıp bekleyenler vardır bana bir fikir verebilirmisiniz. Al-sat yap derseniz düşüşleri çıkışları neye göre analiz edip hislerimle birleştirmeyiliyim kısaca lütfen yardımlarınızı bekliyorum şu an koinimde tl olarak duruyor ama almaya çekiniyorum çünnkü ilk defa yapacağım birşey zarar etmek istemiyorum... Değerli yardımlarınızı bekliyorum.. Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh
full member
Activity: 214
Merit: 100
birileri koinimde estirmis

2499 TL. / 811  dolar.

allah akil fikir versin.

O arkadaşı dün biz de hayretle takip ettik. Smiley Üstelik öyle 1-2 değil 15 btc falan aldı arkadaş bu fiyattan. Ya 2399 yerine yanlışlıkla 2499 yaptı ya da kafası gerçekten güzeldi. Smiley

heyecanli milletiz ondan oluyor bunlar.

site girisinde su an 2330 yaziyor, demekki arbitraj yapanlar firsati degerlendirmisler, gerci fiyat halen cok yukarda ancak, normale donecektir diye tahmin ediyorum.

Aslında koinim'in normal seyrine göre fiyat çok düşük şu an. Esas arbitraj şu an yapılıyor. Şu an alttan toplayanlar 2-3 gün içinde yüksekten satacaklar.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

2499 TL. / 811  dolar.

allah akil fikir versin.

O arkadaşı dün biz de hayretle takip ettik. Smiley Üstelik öyle 1-2 değil 15 btc falan aldı arkadaş bu fiyattan. Ya 2399 yerine yanlışlıkla 2499 yaptı ya da kafası gerçekten güzeldi. Smiley

heyecanli milletiz ondan oluyor bunlar.

site girisinde su an 2330 yaziyor, demekki arbitraj yapanlar firsati degerlendirmisler, gerci fiyat halen cok yukarda ancak, normale donecektir diye tahmin ediyorum.
sr. member
Activity: 523
Merit: 285

2499 TL. / 811  dolar.

allah akil fikir versin.

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Volume düştü gibi, belki biraz daha böyle sıkışık devam edip hareket yapabilir. Benim beklentim aşağı yöne bir hareket. 670-700 arası bir düzeltme sonra yılbaşına kadar tekrar yavaş yavaş artma. Tabi hiç belli olmaz, sıçrayabilir de. Önümüzdeki saatler önemli, bu gece 5050 kırılamazsa bence aşağı hareket kaçınılmaz. Böyle habersiz olan yükselişlerin (segwiti saymıyorum) düşüşü de sert oluyor.
650 altına sarkmasında oda can sıkıcı oluyor. 700-720 arası kalırsa bir sure orada hacim yaparsa cok guzel olur.
legendary
Volume düştü gibi, belki biraz daha böyle sıkışık devam edip hareket yapabilir. Benim beklentim aşağı yöne bir hareket. 670-700 arası bir düzeltme sonra yılbaşına kadar tekrar yavaş yavaş artma. Tabi hiç belli olmaz, sıçrayabilir de. Önümüzdeki saatler önemli, bu gece 5050 kırılamazsa bence aşağı hareket kaçınılmaz. Böyle habersiz olan yükselişlerin (segwiti saymıyorum) düşüşü de sert oluyor.
hero member
Activity: 510
Merit: 500

2499 TL. / 811  dolar.

allah akil fikir versin.

Bu işi fırsata çevirin Wink
Arbitraj yapın, panikten faydalanın.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Zcash beklenen yükselişi durdurmuş gibi görünüyor. Bu akşamki pump devam eder ise, işlem hacmi bitcoini yakalar sanırım. Bu da bitcoine olan talebin düşmesi demek oluyor ki, fiyat aşağı dönebilir sert biçimde. Bazıları zcashteki yükselişin balina pumpı olduğunu düşünse de, şayet sabaha kadar devam eder ve 1200 dolar üzerinde kalırsa, bitcoinin ciddi bir rakibi olduğundan söz etmeye başlarız gibime geliyor.

Komik bir mesaj olmuş, ciddiye alıp cevap vermek bu dandik coine prim yaptırır. Biz işimize bakalım.
Çin 750 dolara kadar geldi ancak geri çekilme yaşandı. Bitcoin tahmin edilenden daha hızlı şekilde yukarı çıkıyor. Haziran ayı tepe fiyatı benim için en önemli parametre, eğer orayı geçerse yükseliş devam edebilir. Geçemezse aşağı salınma bekliyorum.
legendary
just in case
746dan dondu suan 740 ama normal değil bu kadar artıs. btc eski btc değil bence. ole gunluk 100 dolarlık ralli yapacak donemi gecti. daha olgun hareket ediyor. kesin duzeltme gelecektir.buralardan bence cıkılır.

Akşama kadar biraz daha gider diye düşünüyorum sonra düzeltme gelebilir ama 7 kasım a kadar artacağını düşünüyorum bu şekilde
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
746dan dondu suan 740 ama normal değil bu kadar artıs. btc eski btc değil bence. ole gunluk 100 dolarlık ralli yapacak donemi gecti. daha olgun hareket ediyor. kesin duzeltme gelecektir.buralardan bence cıkılır.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar hava olumlu gibi sizce 800 doları görecek mi yakın zamanda.
Jump to: