Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 567. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
10 gun sonra arz yariya dusecek, beyler, 3600 btc per day, artik bundan sonra 1800  btc per day anlamina geliyor, posizyonlarinizi alin..

artik cinliler gunde 3600 btc dump edemiyecekler, en fazla yarisini verebilirler..
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Yaprak kımıldamıyor şu an. Siesta yaparak beklemedeyim.  Smiley

member
Activity: 118
Merit: 10
760 $ dan sattım, 613 $ dan geri aldim. Satmayı düşünmüyorum .Ben yeniyim. Eldeki btc ufak. Bundan sonra her ay 0.30 btc alıp kenara atma niyetindeyim birkac yıl için. Bir acemi olarak hata mı olur her ay yatırım yapmak ? 3-4 sene sonrası için tahmin yapmak zor ama ciddi yukselir diye dusunuyorum.

BTC 150 TL iken ileriyi düşünüp alayımmı acaba diyordum. sonra kendi kendime yükselmesi zor ihtimal dedim Smiley sonra 2900 TL'yi gördüğü dönem oldu ve sonra tekrar düştü halada cesaret edemiyorum alıp bırakmaya.  ama insan pişman oluyor Cheesy  keşke 150 TL iken alıp bıraksaydım Smiley  yönlendirme amaçlı konuşmuyorum. ama hala ben böyle bir şeye nedense cesaret edemiyorum...
Bu yaşadığın tecrübeye bakarak şunu soracağım :
Almak için 10.000 TL olmasını mı bekliyorsun ?

[10.000 tl olacağını iddia etmiyorum. Olabilirde olmayabilirde.]

işte olabilirde olmayabilirde diyerek bu kadar bekledim Wink

Bir yerden başlamazsan olmaz bu iş. He bir de bu aralar Newbee lerde çok göz kırpıyor Wink

devreciler sizi Cheesy neyse mesaj kirliliği yapmayım sonucta newbie takılıyorum, kolay gelsin...
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
760 $ dan sattım, 613 $ dan geri aldim. Satmayı düşünmüyorum .Ben yeniyim. Eldeki btc ufak. Bundan sonra her ay 0.30 btc alıp kenara atma niyetindeyim birkac yıl için. Bir acemi olarak hata mı olur her ay yatırım yapmak ? 3-4 sene sonrası için tahmin yapmak zor ama ciddi yukselir diye dusunuyorum.

BTC 150 TL iken ileriyi düşünüp alayımmı acaba diyordum. sonra kendi kendime yükselmesi zor ihtimal dedim Smiley sonra 2900 TL'yi gördüğü dönem oldu ve sonra tekrar düştü halada cesaret edemiyorum alıp bırakmaya.  ama insan pişman oluyor Cheesy  keşke 150 TL iken alıp bıraksaydım Smiley  yönlendirme amaçlı konuşmuyorum. ama hala ben böyle bir şeye nedense cesaret edemiyorum...

Bir yerden başlamazsan olmaz bu iş. He bir de bu aralar Newbee lerde çok göz kırpıyor Wink
member

legendary
just in case

member

newbie
Activity: 30
Merit: 0
member
Activity: 102
Bu btc türk ne boktan işlem yapıyor anlamıyorum. Her yerde fiyat 650 usd üzeri çıkış yaparken btc türk düşüş yapıyor. Gerçi oradaki avanaklar yüzünden oluyor beklemeyip hemen satıyorlar.

Fiyat tekrardan bu hafta içinde 2400 leri görecek. Kimse panik yapıpta satmasın btc sini hatta emir girmenizde fayda var 2400 2500 arası
full member
Activity: 140
Merit: 100
panik yapmayın arkadaşlar bunlar spükülasyon panik havası yaşatmak için yapılıyor bence bu hafta içinde fiyat $700 görecektir Smiley
member
adamlar 300-500 BTC alıyor!!!  acaba diyorum bir bildiklerimi var, bende alıyorum ama dur bakalım ne olacak.
yada alıp başka sitelerdemi satıyorlar Cheesy alıyorlar ama satışları parça parçamı yapıyorlar nereye gidiyor bu btc'ler
bence artacak tekrar 2400 TL'yi görmeden satmıcam Cheesy

özgür düşünce....
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Bu konu iyice post kasma konusuna dönmüş
 Bende yazayım tam olsun.
Önümüzdeki dönemde bitcoin artabilir veya düşebilir veya stabil bu fiyatlarda devam eder.  Grin

Şaka bi yana en geç Kasım'a kadar ciddi bir artış olacağını düşünüyorum 1000-1500 dolar olabilir. Şu 1 aylık süreçte sanki fiyat aynı kalacak yada biraz daha düşerek 550 dolar seviyesinde kalacak gibi.
Sadece kişisel tahminlerimdir ytd.  Grin
legendary
just in case
Çok kritik günler bence. Önceden kestirebilmek çok güç. Tekrar 550 dolarlara gelmesi sürpriz olmaz. Birileri tekrar oyuna katılırsa ibre tekrar yukarı yönlü olur ama uzak doğu olmadan bu iş olmaz. Çin'in devreye girmesi gerekir.  Belki bu yaşadığımız yükseliş ve çakım sırasında hedefledikleri kar'ı yakalamış ve oyundan çekilmeye başlamışta olabilirler. Çünkü eğer oyundan çekilmeye başladılarsa bu saatten sonra bitcoin alanların tüm zararları kar kalacak yanlarında yada daha yeni parti başlıyor, enerji toplayıp allah ne verdiyse abanıp daha sonra sert bir sürpriz yaşatmayı da düşünüyor olabilirler. Kafam da deli soru işaretleri. Alınan risk ölçüsünde kar ve zarar katlanır...
O ihtimal bu ihtimal elde yine birşey yok desene Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Çok kritik günler bence. Önceden kestirebilmek çok güç. Tekrar 550 dolarlara gelmesi sürpriz olmaz. Birileri tekrar oyuna katılırsa ibre tekrar yukarı yönlü olur ama uzak doğu olmadan bu iş olmaz. Çin'in devreye girmesi gerekir.  Belki bu yaşadığımız yükseliş ve çakım sırasında hedefledikleri kar'ı yakalamış ve oyundan çekilmeye başlamışta olabilirler. Çünkü eğer oyundan çekilmeye başladılarsa bu saatten sonra bitcoin alanların tüm zararları kar kalacak yanlarında yada daha yeni parti başlıyor, enerji toplayıp allah ne verdiyse abanıp daha sonra sert bir sürpriz yaşatmayı da düşünüyor olabilirler. Kafam da deli soru işaretleri. Alınan risk ölçüsünde kar ve zarar katlanır...
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
Follow me to the Profitland.
560 dolarda yaptığı ikili dipten sonra 700 dolara kadar yükselmişti. Şimdi yeniden düşüş sürecine girdi gibi görünüyor.

full member
Activity: 210
BTCTürk e baktığımda bitcoin toparlamış görünüyor 2081 tl yi gösteriyor çok fazla hareketlilik var fiyat değişimi 250 tl  spekulasyon un babası yapılıyor gün içerisinde bu dalgalanmalar bunun göstergesi bitcoinin yarın çakılma yaşamayacağını kim bilebilir ?
member
Activity: 83
Çıkış yapmadan yine azda olsa aşağı yönlü bir kırılım yaptıktan sonra yükseleceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 238
btce 650 görünce darbe yiyip 640 a geriliyor.
1 btc alım gücüm var alsam mı bilemedim  Huh
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
Follow me to the Profitland.
Btctürkün kendi kafasına göre takılmasına hastayım. Dünya 650 dolara düşüyor Btctürk 2100 liraya çıkıyor, dünya 666 dolara çıkıyor btctürk 2020 liraya düşüyor. Çok acayip hareketler yapıyor ama biraz takip edip nereye gideceğini kestirince güzel kârlar bırakıyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

nur topu gibi yeni spekülasyonumuz oldu, ortalık karıştı, yolun açık olsun bitcoin,
brexit gazıyla yarılanma öncesi yön yeniden yukarı döndü, hemde ne dönüşşş

son 24 saat yuzde 20 artis, inanlara selam gonderiyorum tekrardan buradan..

dolarda  2.99 oldu ki , degmeyin keyfimize.
Jump to: