Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 570. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
btc bitti beyler

seni bu konuda şuraya yönlendirmem gerekiyor
https://youtu.be/Dv8S5s_cHnI

yalnız finex tam bir anarşist gibi direniyor diğer çinlilere Smiley
bitti bitti satın çıkın
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
%50 nakitteyim bende. Diğer parçası altcoin de poloniex de duruyor. Hala bazılarımızın dillendirdiği halving öncesi düşüş ve büyük sıçrama zamanı acaba şimdi mi demeden edemiyorum kendime...
full member
Activity: 139
Merit: 100
btc bitti beyler

seni bu konuda şuraya yönlendirmem gerekiyor
https://youtu.be/Dv8S5s_cHnI

yalnız finex tam bir anarşist gibi direniyor diğer çinlilere Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
380 dolar civarından almıştım, yüzde 50 nakitteyim, full btc mantıklı değil şuan, 700 ü aşağı kırınca biraz sattım biraz da bugün sattım, dikkatli olmak lazım, alırkende satarken de
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ben bugün riske girdim ve bir btc aldım iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama tatil paramı buradan çıkarmayı umut ediyorum bakalım nasip ,nasibe inanırım varsa nasibim kazanırım bol kazançlar herkese.

Çok ters zaman olmaz inşallah.  Ortalık çok fena. Çakıma kaldığımız yerden devam ediyoruz... bitfinex 620$ ı denedi. Açıkcası yükseliş rüyası bitmiş olabilir yada halving öncesi güzel bir dalgalanmayla başbaşayız...
full member
Activity: 154
Ben bugün riske girdim ve bir btc aldım iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama tatil paramı buradan çıkarmayı umut ediyorum bakalım nasip ,nasibe inanırım varsa nasibim kazanırım bol kazançlar herkese.
member
Activity: 118
Merit: 10
arkadaşlar panik yapıp sakın olaki satmayın bitcoinleri sırf panik yaşatıp elinizdekileri almaya çalışıyorlar

Katılıyorum sana.

Bu arada farkındamısınız hack falan olayları arkasından ETH yine rağbet görmeye başladı.
Acaba herhangi bir dip yapmaya karşı insanlar ETH/USD mi yapıyor BTC kaldı resmen yerinde.
Kendi fikrim..
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Aynı 2 sene önceki gibi 666'ya kitlediler. Seviyorlar bu rakamı. Smiley
Bitstamp 666.4    BTC-e 643.52    Bitfinex 670    Huobi 671.41
full member
Activity: 140
arkadaşlar panik yapıp sakın olaki satmayın bitcoinleri sırf panik yaşatıp elinizdekileri almaya çalışıyorlar
full member
Activity: 210
Bitcoinde düşüş durmak bilmedi ne zaman alımlar gelip direnç oluşacak merakla izliyoruz fikri olan var mı bu düşüş ne zaman  duracak ?
legendary
Bitfinex'te son iki saatte iki kez 635'e kadar sarkıp oradan 660'a hızlı dönüş yaptı. Fiyatı bu seviyelerde tutmak istiyorlar.
Bir başka ilginç nokta ise Bitfinex'in Huobi'den yukarıda olması.
Bitfinex 660 Huobi 657.37
full member
Activity: 122
SABIR BİRAZ,

elinizdeki malı kaptırmayın millete
hero member
Activity: 602
Merit: 500
Nasreddin Hoca da demiş ki yükseldiğine şaşırmıyorsun da düştüğüne niye şaşırıyorsun.
full member
Activity: 196
Etkili bir hareket gelmedi ama bitfinex açıldıktan sonra pek düşmedi de, durum ne olur sizce
full member
Activity: 182
Dünden beri ilk kez bakıyorum gerçekten bitcoinle her an her şey değişiyor bu nasıl bir düşüştür ve nedeni nedir anlamış değilim ama 700 dolar direnci kırılmış durumda insanlar panik satışları yapabilir ama piyasa tekli alışları alırsa tekrar toparlanıp yükseliş olur ama önce toparlanmanın başlaması lazım sizce düşüş ne kadar sürer ?
hero member
Activity: 625
Merit: 500
çin in desteklemesi lazım şuan için bişey söyleyemeyiz. 700 e ani çıkış gerçekleşirse eğer yükseliş kaldığı yerden devam eder.
legendary
Düşüş trendine girdi, bir anda toplaması zor. 666'nın altında gezmeye devam ediyor.
Btctürk bütün bu olanlara tepkisiz kalıyor her zamanki gibi. Smiley
full member
Activity: 128
kisacasi tum borsalar yardirmaya basladi

evet, simdi en dusukten satanlar parnaklarini kaldirsin.

en dusukten, alanlar belli oluyor zaten de.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
cikisa uzakdoguda katildi,

simdi batidaki ufaklarda kayiplarini toplamaya basladir, finex 670 dolara firladi 6 dakkada , hacimli olmasi da olumlu.

Jump to: