Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 568. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

nur topu gibi yeni spekülasyonumuz oldu, ortalık karıştı, yolun açık olsun bitcoin,
brexit gazıyla yarılanma öncesi yön yeniden yukarı döndü, hemde ne dönüşşş
member
Activity: 105
Merit: 10
Hafta sonuda geliyorki sorma gitsin.. Yarılanmaya 2 hafta var bu hafta sonu çok canlı geçecek gibime geliyor bekleyelim görelim
member
Activity: 83
Merit: 10
Btc/yuan da yukarı doğru bi hareketlenme var gibi sabah ola hayrola ...
full member
Activity: 154
Merit: 100
Ben bugün riske girdim ve bir btc aldım iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama tatil paramı buradan çıkarmayı umut ediyorum bakalım nasip ,nasibe inanırım varsa nasibim kazanırım bol kazançlar herkese.

Çok ters zaman olmaz inşallah.  Ortalık çok fena. Çakıma kaldığımız yerden devam ediyoruz... bitfinex 620$ ı denedi. Açıkcası yükseliş rüyası bitmiş olabilir yada halving öncesi güzel bir dalgalanmayla başbaşayız...
hakllıymısın bugün baktım fiyata inanamadım şansıma tüküreyim biraz daha bekleseymişim iyiymiş satmayıp bekleyecem artık çok canım sıkıldı bu işe ama takmamaya çalışıyorum bu kadar bahtsızlık olmaz insanda sen al fiyat en  fazla düşüşü yaşasın hemde çok kısa zamanda ...
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bitcoin tırmanışa geçse ne olacak  sabah 1600 tl ye düştü dün gece fiyat neydi bunları düşündükten sonra bu ara kim bitcoin alır riske girer ben girmem bu kadar oynama olmaz bir kurda resmen birilleri kedinin fareyle oynadığı gibi insanlarla oynuyor.

Sabah 1600 tlden alsaydın şuan 250 TL kardaydın. Bana bu şekilde kazandıran yatırım aracı gösterir misin? Dalgalanmalardan yararlanma fırsatı var tabii işini bilene Wink
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Bitcoin tırmanışa geçse ne olacak  sabah 1600 tl ye düştü dün gece fiyat neydi bunları düşündükten sonra bu ara kim bitcoin alır riske girer ben girmem bu kadar oynama olmaz bir kurda resmen birilleri kedinin fareyle oynadığı gibi insanlarla oynuyor.
Sen 1000 dolar zamanindaki hareketleri gorseydin, 5 dakikada 100 yukari 200 asagi gidiyordu. Karambole emir yazioduk.bu hareketler bize cok garip gelmiyor.
member
Activity: 119
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Tırmanışa geçti bakalım. Mısır patlattım izliyorum artık.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
beyler yukarı doğru bir kıpırdanma var sanki, nakitte olanlara duyurulur, çin 4000 yuanı geçti

pompa var dediler, geldik izliyoruz.. 5 dakkada 2000 dolar fena degil fena degil.
legendary
beyler yukarı doğru bir kıpırdanma var sanki, nakitte olanlara duyurulur, çin 4000 yuanı geçti
full member
Activity: 210
Bitcoin sabah 7 civarlarında 1600 tl di btc turkte inanamadım şimdi baktığımda 1840 tl ye toparlanmış bitcoin çok teklikeli bu dönemde bir anda elinizde ne var ne yoksa alıp götürecek uzak durmak lazım ,alıp bekleyenleri düşünemiyorum  allah zararı olanlara sabır versin.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
1 haftadır altcoinlere yogunlaştım.gecen haftaki buyuk dususte once etkilendim evirdim cevirdim %30 gibi bir kar elde ettim.bu sefer btc gömüldü. bakıyorum ne kar ne zarardayım.pozitif olan tek sey elimdeki btc miktarının artmış olması.
full member
Activity: 238
Tırmanışa geçti
edit: gibi  Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
aslında dün geceden belli etmeye başlamışta major altcoinlerin hacmi artmaya başlamıştı ve sırayla pumpladılar hiç boşluk bırakmadan birinden diğerine geçiyorlar merkezsiz söyleminin içini tamamen boşalttılar dolarların üstünde kim yatıyorsa merkezde onlara geçiyor...

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Eline 100 milyon doları alan kolayca at koşturur olmuş. Normal trilyon dolarların olduğu dünya genelinde olsa tabiki hiç bir şey ama bu  piyasa da işte olan oluyor. Bir kişi yada grubun yönlendirmesiyle her yere gidebilen bir piyasa oldu iyice. Zararım yok ama bu olaylar insanın canını sıkıyor. Keyifsiz bir güne başladım.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Bitcoinin hala sıradan bir altcoin gibi kırılgan bir yapıya sahip olması çok sinir bozucu.
Aynen ama yarılanma olmadan fiyatın şişmesine böyle bir düşüş normal yarılandıktan sonra olması lazımdı geri gelmemesi için diye düşünüyorum. Tabi balina ve panik avcıları hariç
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Bitcoinin hala sıradan bir altcoin gibi kırılgan bir yapıya sahip olması çok sinir bozucu.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
gece ne gönmüşler be, bukadarını beklemiyordum, resmen kan gövdeyi götürmüş
Ağlattılar harbiden Smiley bakalım sonraki durak ne 550$ her yerde görmeye başladık
legendary
gece ne gönmüşler be, bukadarını beklemiyordum, resmen kan gövdeyi götürmüş
Jump to: