Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 573. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 139
Merit: 100
acaba şuan stoptaki satış emirlerini mi toplamaya çalışıyor gece gece. şuan da 1 btc yuvarlarsak 2250 tl normal şartlarda. şuan gözlerime inanamıyorum
full member
Activity: 128
Uzman Veteriner Hekim
Herifin birisi fütursuzca satış yapıyor yine herhalde. Geçen ay da buna benzer birşey olmuş idi. Kendi adıma konuşursam yükselecek tekrardan. Sadece biraz aksiyon. Y.T.D
full member
Activity: 139
arkadaşlar noluyor? ~200 tl yukarıda olan btcturk 2000 tl ye kadar geriledi?
hero member
Activity: 698
Merit: 500
Free Speech is the most important thing.
orasını anladım canım .d, yani linklerde neler var o manada sordum, genel olarak sordum sadece sana değil zaten.

Ağustosta 1.800 Kasımda 6.000 USD olacakmış. bu kişinin analizine göre

https://www.tradingview.com/u/Tin.Foil/

Aynı arkadaş 2 gün önce 48 saat içinde Bitcoin 800$ olacak da demiş ama fiyat 778'den döndükten sonra 725'e kadar geriledi ve şu anda 737 dolarda.
Ağustosta 1800 güzel hedef ancak olmazsa da üzülmem. 700 dolar bandının üstünde kalarak yarılanmaya gitmesi benim için kafidir.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
orasını anladım canım .d, yani linklerde neler var o manada sordum, genel olarak sordum sadece sana değil zaten.

Ağustosta 1.800 Kasımda 6.000 USD olacakmış. bu kişinin analizine göre

https://www.tradingview.com/u/Tin.Foil/
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
member
Activity: 73
Merit: 10
Yarılanmaya çok az kaldı geçtiğimiz hafta sonu durgun geçti ama bu hafta bir hareketlilik gelir diye umut ediyorum bircoin alma konusunda tereddütlerim var arkadaşların değindiği gibi iniş çıkış olabilir çok miktarlarlı alışlarla kısa vadeli bekleyişler riskli paramızı uzun vade düşünüp yatırım yapmalıyız 1- 2 yıl süre tanımalıyız kendimize sonra kar etmeme gibi bir nedenimiz olamaz .
member
Activity: 105
Merit: 10
Bu hafta sonu hareketli geçer diye ümitlenmiştim ama çok bi hareketlilik olmadı bakalım haftaya neler dönecek.. Yarılanmaya yaklaştıkça piyasayı takip etmesi zor oluyor.. Tamamen btc de kalıp izlemekle yetiniyorum artık. Biraz al sat yapsam tren haraket edecek bende tl de kalacam diye korkuyorum o yüzden büyük meblalarla oynama taraftarı değilim şahsım adına. Tabi zirveyide kaçırmamak lazım 😉
full member
Activity: 210
Her yükseliş trendinde daha iştahla saldırıyor sanki. Son güne kadar bu heyecan bitmeyecek gibi duruyor. Haftaya kadar 1000 doları görebilir miyiz dersiniz?
Haftaya ne olacağını bende sabırsızlıka bekliyorum halving dedikleri olaya yaklaştıkça bitcoin sanki saatli bir bomba gibi görülüyor ne zaman patlar belli değil bu haftayada olabilir olmayabilir de bekleyip görecez
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Her yükseliş trendinde daha iştahla saldırıyor sanki. Son güne kadar bu heyecan bitmeyecek gibi duruyor. Haftaya kadar 1000 doları görebilir miyiz dersiniz?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
cumartesi hareketi erken basladi ,

bir gazla 5100 yuan 777 dolar olduk

mumlar birer birer yaniyor.
full member
Activity: 182
Haftasonu btcturke koydum tl yi bekliyorum.her haftasonu ucuz satis oluyor ozellikle pazar. Ben tl yatirdim diye vurdura vurdura yukselir.

bu hafta sonuna bizi şaşırtan bir tabloyla karşılaşacak gibi gireceğiz sanki ,bir  saat içerisinde dalgalanma başladı bir düşüş yaşadık bir miktar  ama şu an tekrar toparlanma sürecine girdi bakalım yarına nasıl bir tabloyla karşılaşacağız içimden bir ses bu hafta sonu düşüş yaşanacak hissini veriyor siz bu durumdan karlı çıkabilirsiniz tl de kalmakla
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Haftasonu btcturke koydum tl yi bekliyorum.her haftasonu ucuz satis oluyor ozellikle pazar. Ben tl yatirdim diye vurdura vurdura yukselir.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
pump-dump coinlerini dumplamadan önce biraz daha alım gücü oluşturmak isteyen şerefsiz scamcoin developerı gibi demiş olacağım, ama:
"it's just start!" Wink
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

dun vurdurdular 5000 yuana, sonra kandirdik dediler, fiyati asagiya cekme ayagina, millete satis yaptirdilar.

ve beklenen son, yolumuza kaldigimiz yerden devam ediyoruz .....
Jump to: