Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 614. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 952
Merit: 1006
350 dolar ve hatta altına bir düşüş bekleyen büyük bir kitle var. Bu düşüş sanki onun provası oldu ama çabuk toparladı. Bu şekilde 2. bir hareket gelirse bu sefer 300-350 dolar bandına gerileyebilir. Daha aşağısı mümkün değil çünkü 300-350 arasında alım yapmaya istekli çok fazla trader var.
Sizin görüşünüze katılıyorum. Fakat bence bir sonraki denemenin ne zaman geleceğine bağlı. Mesela bence şuan gelirse yine başarısız olur bence. Çünkü herkes yarılanmayı bekliyor. Yarılanma olur birde üzerine eğer düşüş için deneme olursa bence başarıya ulaşacaktır.
Ytd
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
350 dolar ve hatta altına bir düşüş bekleyen büyük bir kitle var. Bu düşüş sanki onun provası oldu ama çabuk toparladı. Bu şekilde 2. bir hareket gelirse bu sefer 300-350 dolar bandına gerileyebilir. Daha aşağısı mümkün değil çünkü 300-350 arasında alım yapmaya istekli çok fazla trader var.
newbie
Activity: 21
Merit: 0
369 dan bir miktar aldım yine yükselişe geçti bakalım 380 de suan.

Aynen arkadaşım. Bende 370 den aldım. Sağlam bir yükselişte hiç düşünmeden karımı alıcam pusuya yatıcam.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
800 tl yi bilmem ama şöyle 900-950tlye düşse de ortalık şenlense, elimiz para görse bizimde Smiley
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
Bu çakılma hiç iyi olmadı... Yine toparladı ama 2600 yuan altı geçen her saniye zarar benim için.
full member
Activity: 210
Merit: 100
Btc fiyatlarındaki dalgalanmalar kar amaçlı alım satımlarda kısa dönem için fırsat.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Güzel al sat fırsatları bu yükseliş ve düşüşler. Herhafta böyle fırsatlar oluyor.. Bu aralıkta bir süre böyle inişler çıkışlar olacak gibi.
legendary
Activity: 1086
Merit: 1014
Bitcoin Trader
bu 800 leri 700 leri bekleyen arkadaşlar alım yapacam diyenler

şunu anlamıyorum ozaman bu fiyatlar geldiğinde şu olacağına inanıyorum daha fazla düşmesi olabilir o yüzden bekleyelim 500 olsun alırım diye konuşmalar çıkar bana göre Smiley

ben sabah 1130'dan almıştım bir miktar sanda 1160 'da
legendary
Activity: 952
Merit: 1006

Fiyat toparlamış tekrar. Bu 800 tl fantazisi kuranları anlamıyorum. 800 TL ye düşerse daha aşağı düşmeyeceğinin garantisi mi var? Bende fantazisine altcoine girdik... bir bataklık ya bakalım ... Rahat duramıyorum ilaki bir kaşıntı var...
Ben 650 ciyim. 😁
Yani hayalperetliğin dip noktasındayım. Benim düşünce olmayacak bir düşünce. 650 ye gelene kadar ben bile en az 20 kez alım yaparım. Ytd.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252

Fiyat toparlamış tekrar. Bu 800 tl fantazisi kuranları anlamıyorum. 800 TL ye düşerse daha aşağı düşmeyeceğinin garantisi mi var? Bende fantazisine altcoine girdik... bir bataklık ya bakalım ... Rahat duramıyorum ilaki bir kaşıntı var...
full member
Activity: 182
Merit: 100
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
SABAHA  karsi fiyat biraz daha cakilabilir , dikkatli olmak lazim,

kirilmaz denen 370 dolar destegi asagi kirildi, pek hayra alamet degil,

forumdaki 700 tl ci arkadaslar, yakin zamanda istediklerine ulasabilirler. tabii o gun gelirse 700 den asagiya dusmeyecegi de supheli.

sende  700 tl diyorsan vardır bir hikmeti  Smiley, çok bekledik düşsün artık
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
SABAHA  karsi fiyat biraz daha cakilabilir , dikkatli olmak lazim,

kirilmaz denen 370 dolar destegi asagi kirildi, pek hayra alamet degil,

forumdaki 700 tl ci arkadaslar, yakin zamanda istediklerine ulasabilirler. tabii o gun gelirse 700 den asagiya dusmeyecegi de supheli.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
BTCTürk  Satış:    1121.8 TL
Koinim Alış:    1157 TL
35 TL aradaki fark. Ama derinlik 0.1 btc 3 lira için arbitraj yapmaya değmez Smiley
1100 TL'nin altına düşerse BTCTürk ama o zaman arbitraj söz konusu olabilir Koinim'de 1 BTC alış emri bekliyor.

366$'dayız. 1090 TL ediyor güncel kura göre: https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=366+usd+to+try&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
İyi çakılmalar Smiley
Koinim 17 TL yukarıda fiyat olarak şu anda. (Ama 0.1 btc falan derinliği Grin )
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
son 2 sayfada herkez yukselis beklemis, ve herzamanki gibi beklenenin tam tersi olmus,

bu forum, piyasa hareketini kestirmek acisindan cok iyi ayna gorevi goruyor. Cheesy

ayne ya, genelde forumun genel eğiliminin hep tersi oluyor, gönlümden dahada düşsün geçiyor ama artık çok da düşeceğini sanmıyorum , bu fiyatlardan alım yapıcam artık
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
son 2 sayfada herkez yukselis beklemis, ve herzamanki gibi beklenenin tam tersi olmus,

bu forum, piyasa hareketini kestirmek acisindan cok iyi ayna gorevi goruyor. Cheesy
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Bu fiyatlardan da alanların pişman olacağını sanmıyorum. İlla 350 doları beklemeye gerek yok. Bu fiyatlar gayet ucuz.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Tekrar 376$'ı ve daha da aşağısını görebilir. BTCTurk şu an piyasanın 10 dolar üstünde, ben satmaya gidiyorum Smiley
edit: yahu demeseydim daha iyiydi. onay bekleyene kadar 25 lira düşürdünüz piyasayı  Grin
hero member
Activity: 625
Merit: 500
yarılanma öncesi kimse elindekileri saçmıyor, birçok kez dumplandı ama aşağı düşüremediler. 750 den bozdurduk zamanında kafamızı taşlara vuruyoruz  Grin
Jump to: