Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 618. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 21
Merit: 0
400$ seviyelerine 2 hafta sonra geliriz diye umut ediyorum. Tam eldekini satacakken bu düşüş hiç iyi olmadı...
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Fiyatı toparlanmaya başlamış. Pazartesi bir miktar daha alım geleceğini ve 390 bandını zorlayacağımızı düşünüyorum.

sert dususten sonraki yapmasi gereken cikisini yapti,

simdi ilk dususte satamayanlar, ilk firsatta satmak icin firsat kollayacaklari icin, fiyat bu seviyelerde baskilanacaktir, belki bir miktar daha asagiya gevseyebilir.

Bu gece belli olacak yada salı. Bende zararımı hafifletmek adına bu fiyatlardan bir miktar almayı düşünüyorum. Tekrar 400 $ seviyelerine geleceğini düşünerek. Battı balık yan gider ruhuna büründüm..
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Fiyatı toparlanmaya başlamış. Pazartesi bir miktar daha alım geleceğini ve 390 bandını zorlayacağımızı düşünüyorum.

sert dususten sonraki yapmasi gereken cikisini yapti,

simdi ilk dususte satamayanlar, ilk firsatta satmak icin firsat kollayacaklari icin, fiyat bu seviyelerde baskilanacaktir, belki bir miktar daha asagiya gevseyebilir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
legendary
bitcoin bugune kadar 89 kere olmus, ya da oldu bitti yok denmis.  Cool

maasallah her seferinde anka kusu gibi kullerinden yeniden doguyor.
sr. member
Activity: 413
Merit: 250
pazartesi günü nakit ihtiyacım olacağı için yatırımlarımdan çekeceğim bir miktar btc yi bozdurmayı planlamıştım, tam nakite döneceğim dönemde bitcoinin son günlerdeki inişine yakalandım. ilk dumptan sonra önce geri toparlarmı diye bekledim daha fazla zarar etmiş olduk. tabi şanslı oluruz da yarına kadar bir pump gelir o zaman işler değişir. ama zor gözüküyor önümüzdeki bir kaç günde beklentim en fazla 390-395 usd seviyeleri.  
member
Activity: 78
Merit: 10
neyse ortalik duruldu nihayetinde, zayif traderler elendi, kalanlarla yola devam ediyoruz.

yukari ana trendde hala bozulma yok, 200 gunluk hareketli ortalamanin hala uzerinde seyrediyoruz.. o seviye kirilmadigi takdirde cikis yapmayi dusunmuyorum ben.

Dün 360 dolar sınırını test etti.Şuan içinse toparlamış gibi.387 dolar civarında işlem görüyor bitstamp'ta.

Bitcoin'in bu dalgaları özellikle benim gibi bitcoini yatırım aracından ziyade takas aracı olarak gören kullanıcıları etkiliyor.Bitcoin'in bana göre en büyük şuan için stabil olmaması, yarın ne olacağı belli değil.%20 değer'de kaybedebilir tam tersi'de olabilir.Her gün ayrı bir risk, ayri bir macera.
legendary
neyse ortalik duruldu nihayetinde, zayif traderler elendi, kalanlarla yola devam ediyoruz.

yukari ana trendde hala bozulma yok, 200 gunluk hareketli ortalamanin hala uzerinde seyrediyoruz.. o seviye kirilmadigi takdirde cikis yapmayi dusunmuyorum ben.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
vay arkadas yaw, btcturkte fiyat ciddi ciddi bugun 950 tl ye mi dusmus, yoksa sistemsel bir sorun varda yanlis mi gosteriyor.

hayir arkadas, eger 950 tl den satacak kadar bol btcniz varsa, bana satin. bu kadar aciz bir durumda satmak zorunda kaliyorsaniz, gonderin yurtdisina, orada satin en azindan degerinde satmis olursunuz.

arkadaslar galiba btcleri sokaktan topluyor.

Ne şans var arkadaş, 5 kasım dumpına da yakalandım buna da... 1 ay çıkartamamıştım o zaman elimden. Yine tongaya düştük. 1295tl den mis gibi elimde taze btclerim var Smiley Ne zaman nakitle girecek olsam pis yakalanıyorum. Inadına elimdekini satmayacağım. Beklemeye devam. Tahminim Şubat başına doğru 400 /420 bandını aşarız.
legendary
Activity: 1086
Merit: 1014
Bitcoin Trader
abi nasıl bir panic se anlamadım ben bunu

ya sonuc olarak BTC global bir dijital para ise eywallahda

genel anlamda her ülke kendi exchange sitesinde durumu fiyatı belirliyor

BTCturk BTC-e gibi sitelerdeki dumpları neden dikkate alırki alım satım kısmı konusunda neden panik yapar anlamam
full member
Activity: 139
Merit: 100
vay arkadas yaw, btcturkte fiyat ciddi ciddi bugun 950 tl ye mi dusmus, yoksa sistemsel bir sorun varda yanlis mi gosteriyor.

hayir arkadas, eger 950 tl den satacak kadar bol btcniz varsa, bana satin. bu kadar aciz bir durumda satmak zorunda kaliyorsaniz, gonderin yurtdisina, orada satin en azindan degerinde satmis olursunuz.

İşte bunlar hep panic panic panic
legendary

full member
Activity: 139
Merit: 100
Bende patlayan ekiptenim. Aslında dün gece Çin deki düşüşü an be an gözlerimle gördüm ama ufak çaplıdır, sabaha toparlar diye düşünerek 1360 ve 1310 dan aldığım 2 btc mi bozdurmadım. Tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum

1) bozdurmayıp 1350 bandına çıkmasını mı beklemeliyim.
2) 1150 den bozdurup 185 tl lik zararı kısa vadeli al/sat larla mı kapatmalıyım?

Yatırım tavsiyesi olarak değil, sadece siz olsanız nasıl bir yol izlerdiniz?

Bu arada şu arkadaşları görüp ibret alıyorum. --->  

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Acaba diyorum büyük oyuncular oyuna dahil olması için o beklediğimiz ciddi düşüş mü yaşanıyor?
Mike bi yandan cryptsy bi yandan eş zamanlı sırada ne var ?
ne kadar iyimserim  Cheesy
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
Benim için hala çok yüksek.Biraz ölücü gibi olacak ama tl bazında 750-800 tl arası olursa anca yüklü alım yaparım.Gerisi risk bana göre.Yüklü miktarda al-sat yaptığım için ve shortçu olmadığım için bu şekilde ticaret yapmak anca cezbediyor.
Hocam tam ölücüsünüz Smiley bende bir fırsat kolluyorum.  böyle düşmeye devam eder inşallah. hatta 100 150 dolar falan olsa ortalık şenlenir.
legendary
Activity: 1596
Benim için hala çok yüksek.Biraz ölücü gibi olacak ama tl bazında 750-800 tl arası olursa anca yüklü alım yaparım.Gerisi risk bana göre.Yüklü miktarda al-sat yaptığım için ve shortçu olmadığım için bu şekilde ticaret yapmak anca cezbediyor.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
Fena çakıldı diyince 300$ altına düştü sandım.Ufak bir dump yemiş sadece.

Hadi yine iyisiniz, 3 güne kalmadan beklediğiniz fiyatlara geldi. Nakitte bekleyenler için büyük fırsatlar dönemi başlıyor, ayı sezonu açıldı. Cheesy
Bu şekilde düştükten sonra toparlanması oldukça uzun sürüyor, artık 400 dolar üstüne geri atma ihtimali 300 dolara yaklaşma ihtimalinden daha çok değil.
legendary
Activity: 1596
300 yetmez 250 iyidir  Grin Bahar havası geçecek ki benim gibi yatırımcılar oyuna dahil olsun  Cheesy
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
durum vahim gözüküyor ben 380den aşağısını görmez dedim ama bu gidişle 300leri görecek gibi
Vaziyet kötü. 1 btc zarardayım kafadan. 5 kasım düşüşünü hatırlattı. 2000 yuanları hatta az biraz altını görmüştük. Bu gidişat onu hatırlattı. Endişeyle izliyorum Sad
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
durum vahim gözüküyor ben 380den aşağısını görmez dedim ama bu gidişle 300leri görecek gibi
Jump to: