Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 616. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
haftabaslari herzaman yukari yonlu tepki veriyor, mantikli beklenen de bu zaten, hesaplara dolarlar gecince genelde alim yonunde hareket oluyor.
full member
Activity: 182
Merit: 100
öğlenden beri 400 dolar üzerinde tutunuyor, hafta başı fiyat ne yönde tepki verir acaba, tahminler var mı beyler ?
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Saat 10:30 sıralarında btcTurk te güzel alım fırsatı vardı. 1189tl civarlarından alım yaptım.  400$ a sıçrama yapınca bizim Turkler Pazar mahmurluğu vardı sanırım üzerlerinde Smiley 1210tl civarı BTCTURK. Ogleden sonra bir miktar daha sıçrama bekliyorum.
hero member
Activity: 739
Merit: 500
Gün içinde 15-20 dolarlık hareketler gösteriyor. Kısa vadeli trade yapanlar için fırsat olabilir, tabi yakalayabilirseniz.
395-374-395-381-393-387 hareketi yaptı son 24 saatte.
https://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd
hero member
Activity: 896
Merit: 515
işlem hacmi düşük olanların gelecek vaat eden altcoinleri tabandan yakalayıp uzun vadede değerlendirmesi daha mantıklı gibi geliyor.Kısa vadede bu pump - dump lar yer bitirir sizi yeminle Smiley
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Btc fiyatı çakılmaya başladı. Önceki yükselmeye neden olan karını alıp çekiliyor sanırım. Her hafta bu tür şeyler yaşıyoruz. Bu oyundan da sıkıldım.

Çakıldığı falan yok, bazen 2 ileri 1 geri gidiyor, bazen 1 ileri 2 geri. Bu hareketler size ağır geliyorsa başka metalara yatırım yapabilirsiniz. Bu piyasayı herkes kaldıramaz, o yüzden zayıf eller her zaman para kaybediyor ve piyasaya yeni para girişi sağlıyor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Btc fiyatı çakılmaya başladı. Önceki yükselmeye neden olan karını alıp çekiliyor sanırım. Her hafta bu tür şeyler yaşıyoruz. Bu oyundan da sıkıldım.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Onu bunu bilmiyorum da şu lanet blok boyutunu düzeltmezlerse insanlar alışveriş yapamayacak hale gelecekler bırakın artık trade yapmayı.
Gına geldi yeminle.
legendary

Neye dayanarak bu yorumu yapıyorsunuz forumdaki acemi arkadaşları yanlış yönlendiriyor olabilirsiniz.

Çakılmaya başladı bence elinizde avucunuzda ne varsa satın. Gece iyice çakılır bu fiyat ve 400 $ lar bir daha zor gibi.
Arkadaş kendisi en başta acemi Smiley Uzun vade de herkesin içi rahat olsun . 100 dolar aşağıda iner yukarıda çıkar. Kasımdan bu yana ay içinde sürekli bitcoin fiyatı bu şekilde güzel para kazanma şansı tanıyor. İşini bilen her türlü ekmeğini çıkartıyor.

son zamanlarda, ufuren sayisi iyice artti, bakiyorum da hepsi newbie.. gecen de biri "btcnin fisini cektiler" 0 dolar olacak diyordu..

allah akil fikir versin.
legendary

Neye dayanarak bu yorumu yapıyorsunuz forumdaki acemi arkadaşları yanlış yönlendiriyor olabilirsiniz.

Çakılmaya başladı bence elinizde avucunuzda ne varsa satın. Gece iyice çakılır bu fiyat ve 400 $ lar bir daha zor gibi.
Arkadaş kendisi en başta acemi Smiley Uzun vade de herkesin içi rahat olsun . 100 dolar aşağıda iner yukarıda çıkar. Kasımdan bu yana ay içinde sürekli bitcoin fiyatı bu şekilde güzel para kazanma şansı tanıyor. İşini bilen her türlü ekmeğini çıkartıyor.
full member

sr. member
Activity: 672
Merit: 251
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
haftasonuna girerken, buyuk bir patlama yasanabilir, tekrar 500 dolarlar daha subata girmeden bile gorebiliriz.

yatirim tavsiyesi degildir.

450 doları geçemez.
legendary
haftasonuna girerken, buyuk bir patlama yasanabilir, tekrar 500 dolarlar daha subata girmeden bile gorebiliriz.

yatirim tavsiyesi degildir.
full member
Düşüsün arkasından yükseliş geliyor sanırım beklemedeyiz
newbie
Activity: 15
Merit: 0
Biraz kar satışları geldi ama ibre yukarı yönlü. ilerleyen saatlerde bakalım nasıl olacak.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
An itibarı ile çin 430 $ ı aştı batıda yavas yavas cıkıyor...

Bitstamp 419

BTC-e 422

Bitfinex 422.04

Huobi 430.14/2829.32
legendary
geceyarisi pompasi basladi , cinliler deli gibi alim yapiyorlar, 2870 yuandayiz, bu gazla, 500 dolar barajinin gecilmesi artik hayal degil.
İyi ki satmamışım. Anlık hatta haftalık iniş çıkışlar da bile ani kararlar insanı dumura uğratabiliyor. Zararımı baya hafiflettim . Izleyici modundayım. Bu saatte böyleyse sabaha kadar neler olabilir düşünemiyorum. 450$ bugün görmemiz şaşırtmaz beni. Hatta bu son yaşadığımız dump olayı bence daha yukarı seviyeler için bir fırsat bile yaratabilir.
legendary
geceyarisi pompasi basladi , cinliler deli gibi alim yapiyorlar, 2870 yuandayiz, bu gazla, 500 dolar barajinin gecilmesi artik hayal degil.
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Bu btc yi takip etmek mümkün değil. Sürekli inişler - çıkışlar. Şubata kadar bu gidişle tekrar 460$ bulacak gibi bir his var içimde Smiley
Jump to: