Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 629. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
3100 yuana yine dayandik, tahtada kan govdeyi goturuyor ancak , alicilar her gelen satisi aliyorlar.. piyasa tam bogaya donmus durumda.

bu saatlerde hareketleniyor piyasa son bir kac haftadir.
hero member
Activity: 896
Merit: 515
17 -20 aralıktan sonra btc nin değerinin düşeceğini düşünüyorum  Tongue  ama bu fiyat iyi gibi  piyasadakiler bundan razı gibi görünüyor.
Hadi bakalım %100 nakitle bekleyenler kervanına katıldım.Yanlış olduğunu bile bile risk aldım diyelim Smiley  zarar edersem  ne geldiyse başıma istatistikçi hocam yüzünden geldi derim istatistik yanılmaz diyip duruyor Smiley
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
3000 yuan da tutunmuş gibi ama ben tedirginim hala. %100 nakite döndüm seyrediyorum ve bu durum çok sıkıcı.

Bu gibi zamanlarda bir tarafa %100 geçmek hiç mantıklı bir hareket değil. Çok büyük kumar oynamışsınız.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
3000 yuan da tutunmuş gibi ama ben tedirginim hala. %100 nakite döndüm seyrediyorum ve bu durum çok sıkıcı.
legendary
gidiyoruz gidiyoruz..

trendin yukari oldugu artik kesin beyler, dususler bile kucuk hacimlerle olurken, cikista deli gibi alimlar oluyor, buna cinli madencilerin dump gucu yetmez.

Sadece Çinliler mi kazı yapıp anında satıyor?

maden gucunun yuzde 70 i onlarin elinde,

ortalamada 10 dakikada 17.5 btc uzakdogudan tarafindan kaziliyor ve yarisini dump ediyorlar " buyuk ciftlik sahiplerinden birinin beyanina gore "

legendary
gidiyoruz gidiyoruz..

trendin yukari oldugu artik kesin beyler, dususler bile kucuk hacimlerle olurken, cikista deli gibi alimlar oluyor, buna cinli madencilerin dump gucu yetmez.

Sadece Çinliler mi kazı yapıp anında satıyor?
legendary
gidiyoruz gidiyoruz..

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Bonus Claim Url: http://betonline.wager.bz
Az kaldı geliyor:

ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
ShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShockedShocked
sr. member
Activity: 448
Şu forumda Aralık 1-5 arası yazılan mesajları okuyun, bir de şimdi yazılanlarla kıyaslayın. İnsanlar ya balık hafızalı, ya sürü psikolojisine aşırı meyilli. Bu durumda da marketin bu hareketleri çok normal. Herkes ne beklerse tersini yapıyor. 500 üstü sesleri yükselmeye başladıysa sağlam bir düşüşün gelmesi yakındır.
oh jesus, ama bu madenciler için bir felaket olur Shocked Shocked

Madencileri kim takar. Zarar yazacağını bile bile bu işe giriyorlar. Madencilik fiyat spekülatörlerinin umrunda değil. Zorluk seviyesi 100 petahashi bulmuş, herkes blok yarılanması öncesi elindekileri çıkarma derdine düşmüşken hala cihaz almayı düşünen insanlar görüyorum.
Ben büyük bir düşüş olacağını sanmıyorum ama panik amaçlı bir miktar aşağı salabilirler.
legendary
Merit: 1006
Şu forumda Aralık 1-5 arası yazılan mesajları okuyun, bir de şimdi yazılanlarla kıyaslayın. İnsanlar ya balık hafızalı, ya sürü psikolojisine aşırı meyilli. Bu durumda da marketin bu hareketleri çok normal. Herkes ne beklerse tersini yapıyor. 500 üstü sesleri yükselmeye başladıysa sağlam bir düşüşün gelmesi yakındır.
Benim açımdan mükemmel olur. Çünkü ben %100 tl ye geçtim. Düşerse tadından yenmez. Ama diğer tarafta madenciler var. Çin var. Bilemiyorum.
legendary
Activity: 1484
oh jesus, ama bu madenciler için bir felaket olur Shocked Shocked
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
legendary
Activity: 1484
valla 500 de kesmez daha yüksekten girmesi lazım yoksa madenci arkadaşlarla duygusal anlar yaşayacaz forumda
sr. member
Activity: 350
Ben 400 dolara razıydım aralık ayı için..
Ama dediğiniz gibi 500 görünüyor gibi Smiley
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
yeni yıla beşyüzle gireceğiz büyük ihtimal  Smiley
legendary
3000 un uzerini kendine yer etme calismalari basladi, bu seviyeni tabanda bir kac kere daha test ettikten sonra, yeni zirveleri deneyebiliriz. gecen ayki tepe seviyesini tekrar denersek onu acik bundan sonra diyebiiriz.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
Bitstamp 454.8
BTC-e 448.99
Bitfinex 458.49
Huobi 470.25/3038.36

3000 yuan geçildi şimdi sıra 500 $ bandını geçmekte...Yavaş yavaş yükseliyor..
newbie
Activity: 23
Merit: 0
İşlem hacmi birkaç gündür düşük gidiyor. Büyük patlama öncesi sessizlik gibi...
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Geçen haftadan bu yana kaçırdım yine trendi 100 dolar bitcoin başı kâr mümkündü

Bitcoin'de fırsatlar bitmez. Şimdi alıp bir süre unutun seneye çok daha yüksek rakamlara çok rahat satarsınız.

Bitstamp 445$
Btctürk 1328 TL
Koinim 1490 TL
legendary
Merit: 1006
Şimdiye kadar btc hesabıma geçmiş olsaydı çoktan bozdurmuştum. Ama işlem onay almadı. Belkide hayırlısı böyledir. Çünkü btc bence yukarı doğru kıracak.
Jump to: