Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 626. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Baskı aşağı yöne doğru yöneldi alım yapacaklar dikkat etmeli.Btc tutunmaya çalışıyor şu anda alımlar düştü.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
olur öyle arada %100 tlye geçmek mantıklı hareket değil 445$ gördü dengelendi yine sıkıntı yok  Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
%70nakit %30 btc ye döndüm. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru btc alabilirim. Çin liler bir devreye girsin anlaşılır. Tahminim geçen hafta 16 sında ki gibi bir düşüş yaşadık ve sonra ki 1 haftalık dönemde ufak ufak alımlarla 20-30 dolarlık yükselişin aynısını bu haftada yaşayacağımız yönünde. Güzel bir alım fırsatı olabilir bu minik dump.
Hocam şuan için zararda gözüküyorsunuz. Bende nakit ten btc ye geçmeyi düşündüm. Ama iyiki geçmemişim.
nası zararda? nakite geçmiş benim anladığım kadarıyla ve btc biraz daha düştü hele btcturkte baya bir düştü dün geceye göre.yada benmi yanlış anladım sırf nakitteyse %30 btc ye döndüyse o zaman biraz zararda ama asıl yatırım tl de olduğundan simdi bile alım yapsa maliyeti düşürür.
%100 tlden btcye geçiş yaptı. Btcnin değeri düştü. Hatta ilerleyen saatlerde daha fazla btcye geçmek istediğini söylemiş. Zarar var ortada ama fazla bir zarar değil. Hatta belki kâra bile geçebilir. Ama şimdilik zararda gözüküyor.
ilk dumptan sonra %30 alım yaptım. Gece son dumpta %85 btc ye geçtim. ilkbaşta küçük miktarda negatifteydi toparladım karda gözüküyorum. Tekrar 450 dolar bandı için umutlar. Kısa vadede 435 dolardan alıp 450$ dolardan satmak güzel kar btc başına ki Cumaya tekrar 460$ potasına geliriz diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Btc Fiatı sabitken btcturkte fiyat 1240tan 1300e cıktı. Allah akıl fikir versin. saat 10da alış yazmıstım. gerçekleşmemiş ustune 50tl daha primlenmiş alış fiyatı. tamam piyasa ayrısırda bu kadar ayrısımda normal değil.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
%70nakit %30 btc ye döndüm. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru btc alabilirim. Çin liler bir devreye girsin anlaşılır. Tahminim geçen hafta 16 sında ki gibi bir düşüş yaşadık ve sonra ki 1 haftalık dönemde ufak ufak alımlarla 20-30 dolarlık yükselişin aynısını bu haftada yaşayacağımız yönünde. Güzel bir alım fırsatı olabilir bu minik dump.
Hocam şuan için zararda gözüküyorsunuz. Bende nakit ten btc ye geçmeyi düşündüm. Ama iyiki geçmemişim.
nası zararda? nakite geçmiş benim anladığım kadarıyla ve btc biraz daha düştü hele btcturkte baya bir düştü dün geceye göre.yada benmi yanlış anladım sırf nakitteyse %30 btc ye döndüyse o zaman biraz zararda ama asıl yatırım tl de olduğundan simdi bile alım yapsa maliyeti düşürür.
%100 tlden btcye geçiş yaptı. Btcnin değeri düştü. Hatta ilerleyen saatlerde daha fazla btcye geçmek istediğini söylemiş. Zarar var ortada ama fazla bir zarar değil. Hatta belki kâra bile geçebilir. Ama şimdilik zararda gözüküyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
hero member
Activity: 739
Merit: 500
425$'a kadar düştü. Yeni yıla 400'ün üzerinde girebilirsek iyidir.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
saganak , tufana donmus durumda, 2800 yuani asagiya kirabilir

uzakdogu uyaninca, satislar ciddilesti.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
newbie
Activity: 12
Merit: 0
Pazartesi günü güzel bir sıçrama bekliyorum / (umut ediyorum ). Şu 3100 yuanı aşalım artık. Bu lineer seyir fazlasıyla sıkıcı.
Umarız beklentileriniz doğru yöndedir .
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Cheesy baya kişi tutuyo zaten 30 dolar ne ki,
bkz:borsa bu iner de çıkar da
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
Follow me to the Profitland.
yagmuru gecti, saganaga cevirmis durumda,

panik basladi hafiften, ciddilesirse btc tutanlar is durum vahim bir hal alacaktir.

Panik satışları çoktan başladı 30 dolar düşüş var. Hala btc mi tutuyorsun?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
yagmuru gecti, saganaga cevirmis durumda,

panik basladi hafiften, ciddilesirse btc tutanlar is durum vahim bir hal alacaktir.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
btcturk geçenki gibi yine yükseklerden seyrediyor ilginç olan değerlendiren yok
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
hele şükür alım desteğide geri çekilmeye başladı bu hafta dumpla geçer inşallah  Grin
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Zorluğun bu kadar arttığı bir dönemde böyle sebepsiz bir dump çok mantıksız. Hislerim bir süre sonra yine artışa geçeceğini söylüyor.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Bitcoin Btctürk'te yurtdışı piyasasının 50 TL yukarısında işlem görmeye devam ediyor. Dolar kuru 2.90'da. Bitstamp 436 dolara kadar düştü ama Btctürk hala 1315-1325 TL dolayında geziyor. Satış için fırsat denebilir.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Bonus Claim Url: http://betonline.wager.bz
Türkiye borsaları tepki vermedi henüz ama Bitstamp 440 dolara kadar geri çekildi. Yapılan satışların yarısı kadar alış anca oldu, önümüzdeki saatlerde yön aşağı gibi görünüyor.

Bitstamp 446.15
BTC-e 442.63
Bitfinex 445.24
Huobi 457.72
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Çakılma başladı sanki... Bir miktar daha almak için bekleyişim sürüyor.
Jump to: