Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 625. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 301
Merit: 100
Uzun vadeli düşünen arkadaşlar için bu inişler güzel alım fırsatları. Yılbaşından sonra 500$ bandını rahat geçer diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
kırılmalar başlıyor mu ne
hero member
Activity: 662
Merit: 501
Yılbaşından sonra şuanki 430-460 bandında olduğu gibi 550-600 $ bandında soluklanır bir süre die tahmin ediyorum...
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
noelin etkisi tabiki var, ancak uzakdoguda da hacimin nispeten dusmesi garip, ya yuklu mal kaldiracaklarlar, ya da tam tersi, o yuzden temkinli olmakta fayda var.

Belki uzakdoğuda da noel etkisi ile hacimler düşmüştür..
Sonuçta piyasalar artık global, birbirlerinden etkilenmemeleri mümkün değil.
İnsanlar hangi kültürden olursa olsun Aralık sonunda bir tatil rehavetine giriyor..
Yeni yıl sonra hareketlenme başlayacaktır..
%70 btc de bekliyorum. Böyle gidecek gibi yılbaşına kadar.. Kısa vadeli al sat alışkanlığından kurtulmaya çalışıyorum.
hero member
Activity: 938
noelin etkisi tabiki var, ancak uzakdoguda da hacimin nispeten dusmesi garip, ya yuklu mal kaldiracaklarlar, ya da tam tersi, o yuzden temkinli olmakta fayda var.

Belki uzakdoğuda da noel etkisi ile hacimler düşmüştür..
Sonuçta piyasalar artık global, birbirlerinden etkilenmemeleri mümkün değil.
İnsanlar hangi kültürden olursa olsun Aralık sonunda bir tatil rehavetine giriyor..
Yeni yıl sonra hareketlenme başlayacaktır..
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Haftasonuna 460 $ aşacağımızı düşünüyorum. Hacim düşük olduğundan sert iniş çıkış olabilir.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
hero member
son bir kac gundur, sakinlik ve sukunet hakim, bir kac gun icerisinde ne yone kiracagi belli olur, kucuk bir hareket sert bir  hareketi tetikleyecek ama ne yone olur orasi belli degil.
Dediğiniz duruma katılıyorum sanki düşmek için sebep arıyormuş gibi bir sakinlik havası mevcut. Dayanıcak bir durumuda yok iğne üzerinde duruyor desem yeridir. Şu dönemde dediğiniz gibi bir dayanak bulursa yukarıya doğru ama dayanak bulamazsa aşşağı yönde ağır hareketlenmeler olabilir gibime geliyor.

Durgunluğum sebebi cristmas ve mali hareketlerin azalmış olması
Bu dönemde anlamlı düşüş ve yükselme olması pek beklenmez zaten
Yılbaşından sonra insanların yatırım yapma yoğunluğu artar ve bitcoin de aşağı veya yukarı doğru bir yön çizer..
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
son bir kac gundur, sakinlik ve sukunet hakim, bir kac gun icerisinde ne yone kiracagi belli olur, kucuk bir hareket sert bir  hareketi tetikleyecek ama ne yone olur orasi belli degil.
Dediğiniz duruma katılıyorum sanki düşmek için sebep arıyormuş gibi bir sakinlik havası mevcut. Dayanıcak bir durumuda yok iğne üzerinde duruyor desem yeridir. Şu dönemde dediğiniz gibi bir dayanak bulursa yukarıya doğru ama dayanak bulamazsa aşşağı yönde ağır hareketlenmeler olabilir gibime geliyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Yükseliş olacağını düşünmüyordum. Fakat poloniexde altcoin trade yapmak istedi canım, bu yüzden %90 btcye geçtim. Şuan trade yaparak bir şey kazanamasam bile ( ki büyük ihtimalle %50 kazancım olacak.) Kardayım.
Fiyat yatay seviyede seyreder diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
1-2 hafta içinde 460 seviyelerine geleceğine inanıyorum.

Yılbaşında pek birşey olmayacak gibi geliyor bana, ama belki işlem hacmi biraz daha artar ve panik havası böyle günlerde kolayca oluşabileceği için biraz hareketlilik olabilir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Bu stabil gunlerin , yılbaşından sonra ilk hafta hafif hafif yükselip 460-480 bandına geleceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 168
Merit: 100
Ocaktan itibaren hafif bir düşüş bekliyorum, Şubata kadar böyle devam sonra 500 üstü inşallah Smiley
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Sürpriz yok, Christmas haftası stabil seyrediyor. Siz de birkaç gün tatil yapın, borsalara çok takılmayın. Bu hafta günde 2 kez bakmak yeter. Altta 400 üstte 500'e alarm kurarsanız hiç bakmanıza bile gerek kalmaz.
sr. member
Activity: 350
Bu hafta Christmas haftası, insanlar tatil moduna giriyor. Borsalar ve bankalar da kapalı olacak yani yeni para girişi olması için son 1-2 gün var önümüzde. Spekülatörler de dnilenmek isteyebilir, bu hafta sert hareketler görmeyiz diye düşünüyorum. 400-450 dolar aralığında kalırsak olumludur.

Biran Chriristmas diyince şu aklıma geldi, millet bitcoinlerini exchangelerde satıp nakite döndürmek istemesin? O zaman sert bir düşüş yaşayabiliriz bir miktar sanki... Kendimden örnek vereyim, şahsen nakitin bir kısmına btc aldım özellikle bir kısmını ayırdım yılbaşı muhabbetine çerez parası kalsın diye...

Yılbaşında ciddi para girişi de , çıkışı da olmaz bence
Bitcoin mevcut seviyesine yakın düzeyde seyreder bu hafta..
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bu hafta Christmas haftası, insanlar tatil moduna giriyor. Borsalar ve bankalar da kapalı olacak yani yeni para girişi olması için son 1-2 gün var önümüzde. Spekülatörler de dnilenmek isteyebilir, bu hafta sert hareketler görmeyiz diye düşünüyorum. 400-450 dolar aralığında kalırsak olumludur.

Biran Chriristmas diyince şu aklıma geldi, millet bitcoinlerini exchangelerde satıp nakite döndürmek istemesin? O zaman sert bir düşüş yaşayabiliriz bir miktar sanki... Kendimden örnek vereyim, şahsen nakitin bir kısmına btc aldım özellikle bir kısmını ayırdım yılbaşı muhabbetine çerez parası kalsın diye...
hero member
Activity: 490
Merit: 500
hero member
Şu an %100 olarak bitcoindeyim
Neden %100?
Çünkü şu an için ek ayıracak nakitim yok
Elimdeki btc'leri satmak istemiyorum
Mecburen %100 bitcoinde bekliyorum.. Smiley
sr. member
Activity: 406
Follow me to the Profitland.
olur öyle arada %100 tlye geçmek mantıklı hareket değil 445$ gördü dengelendi yine sıkıntı yok  Smiley

Olur öyle arada o sadece dead cat bouncetu geri döndü 435e.
Jump to: