Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 640. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Akıl alacak gibi değil. Birileri sanki play butonuna bastı....Shocked Shocked
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
355$ seviyesine çıktı.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
btc böyle oynarken bir yandan iyi bir yandan kötü al sat yapıp kar varsa iyi ama piyasada biz bitcoini ticari olarak kullanamayız bu gidişat durmadıkç.a
legendary
just in case
Çok saçma pumplar geliyor anlayamadım 350$ deyiz.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Şu an nakitte değil bitcoindeyim
bu yüzden yukarı doğru başlayan şu ufak haraketlenme bile heyecan veriyor bana
yılbaşına kadar yükselme beklemiyordum ama öncesinden test edilen bir 400 dolar seviyesi harika olur ..
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
Birisi BTCTürk ve Koinim'e 1010 TL'den 100,000 TL'lik alış emri koysun, TR piyasası normale döner.
Fiyat şu an minimum 1018,00 TL olmalı. Transfer maliyetleriyle 1043,96 TL minimum alış şu an.
Kısa vadede iyi para..
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
bu yükselişe ne diyorsunuz? Bir haber mi? Birileri çekilmeden önce pump mı yapıyor?  Bir fikri olan?

Allah'ın bir hikmeti..
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
teknik duzelmeye basladi, girdik tekrar tekrar 25% btc olacak durumda, haftasonu duruma gore, 50% ye cikabilirim..
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
bu yükselişe ne diyorsunuz? Bir haber mi? Birileri çekilmeden önce pump mı yapıyor?  Bir fikri olan?
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
345$ seviyesine çıktı.
legendary
Activity: 809
Merit: 1000
Hareket gelsin biraz hareket
legendary
just in case
millet 300 er 300 er alıyor yahu :s
legendary
just in case
şu btc ye bir anlam veremiyorum arkadaş günlerdir aşağı yukarı 5$ oynadı 10dk da 10$ arttı şimdi.
Aşağı düşüyordu kaç gündür 317$a geldi şimdi 325$ a geri çıktı
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Bu gece difficulty %10'un üzerinde artacak. Piyasaya yeni cihazlar giriyor. Blok yarılanmasına daha 8-9 ay var. Önümüzdeki dönemde fiyat yukarı yönde dalgalı olacaktır. Önceki yükselişin tabanı 220'den 320'ye çıkartması gibi hareketleri daha çok göreceğiz.
member
Activity: 111
Merit: 10
seneye olacaklar derken neyi kastettiniz?
Yarılanmadan mı yoksa benim gözden kaçırdığım başka bir faktör mü?
söylerseniz ben de öğrenmiş olurum en azından Smiley

Blok yarılanması çok büyük bir etki yaratacak. Maliyet aynı kalırken gelir yarıya ineceği için fiyatın yükselmesi kesin.
legendary
just in case
320-330 dolar arasında sıkıştı, yine bir tarafa kırma zamanı geliyor. Pazartesi yön yukarı olacakmış gibi hissediyorum.

Bende aynı izlenime kapıldım ama bildiğim birşey varsa her zaman düşündüğümün tersi çıktığı ve tam tersi olursa hiç şaşırmayacağım bu sefer Cheesy
Bende aynı olaydan muzdaripim. Bu yüzden tl de bekliyorum. Ne oldu derseniz eğer ben tl de bekliyorum diye fiyat stabil kaldı. Mesajı görünce alsam mı acaba dedim. Ama almadım rahat olun yükselebilir. 😃
Cheesy Gece bende verilere bakarak yattığım için olsa gerek yükseldiğini ve ben uyurken yükselmiş kalktıgımda ise tekrar düşmüş ve hiç birşey elde edemediğimi gördüm . He ama sabah bakınca geceden sabaha hiç birşey değişmediğini görünce rüya olduğunu anladım .Verileri inceleyip uyuyorsak ve fazla düşünüyorsak demekki ondan oluyor Cheesy
hero member
Activity: 739
Merit: 500
bilinçaltımıza işlemiş ta bu gece ruyamda gördüm dehşet yükseliyordu yeşil mum ok gibi yukarı fırlıyordu btcturke girmeye çalışıyordum ama giremiyordum rüyada bile aksilik peşimi bırakmıyor

sanırım yükseliş umutlarımız ocak-şubat dönemine kadar bekleyecek gibi
o zamana kadar 300 dolar üzerinde tutunsa yeter bana

Daha kasım ayı bitmedi, ne olacağı hiç belli olmaz. 3 günde bile çok şey değişiyor, 3 ay içinde kim bilir neler olur.
Ben yeniden 500 dolara kalıcı olmayan bir hareket bekliyorum.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
bilinçaltımıza işlemiş ta bu gece ruyamda gördüm dehşet yükseliyordu yeşil mum ok gibi yukarı fırlıyordu btcturke girmeye çalışıyordum ama giremiyordum rüyada bile aksilik peşimi bırakmıyor

sanırım yükseliş umutlarımız ocak-şubat dönemine kadar bekleyecek gibi
o zamana kadar 300 dolar üzerinde tutunsa yeter bana
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
320-330 dolar arasında sıkıştı, yine bir tarafa kırma zamanı geliyor. Pazartesi yön yukarı olacakmış gibi hissediyorum.

Bende aynı izlenime kapıldım ama bildiğim birşey varsa her zaman düşündüğümün tersi çıktığı ve tam tersi olursa hiç şaşırmayacağım bu sefer Cheesy
Bende aynı olaydan muzdaripim. Bu yüzden tl de bekliyorum. Ne oldu derseniz eğer ben tl de bekliyorum diye fiyat stabil kaldı. Mesajı görünce alsam mı acaba dedim. Ama almadım rahat olun yükselebilir. 😃
Jump to: