Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 676. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
btc-e 200 e geldi hacim düşük ama, düşmeye devam ediyor,  bu gidişle 200 altını göricez  gibi duruyor.  sahsen ben bu seviyeleri dip olarak görüyorum ama, yanılma ihtimalimizde uzak değil

piyasada btcnin geleceginin tehlikeleri ile ilgili bir ton spekulasyon dolasiyorken, 100 dolarda olur 10 dolarda, fiyati tutan bir sey yok, derinlik yok , manyagin teki gelse 30K btc satsa, okcoinin bile basi-kici oynar. fiyat 1 dolara duser.

manyağın tekinin 300 usd den 30k satış koyduğu zamanları hatırlıyorumdan nerelerden nerelere geldik
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
btc-e 200 e geldi hacim düşük ama, düşmeye devam ediyor,  bu gidişle 200 altını göricez  gibi duruyor.  sahsen ben bu seviyeleri dip olarak görüyorum ama, yanılma ihtimalimizde uzak değil

piyasada btcnin geleceginin tehlikeleri ile ilgili bir ton spekulasyon dolasiyorken, 100 dolarda olur 10 dolarda, fiyati tutan bir sey yok, derinlik yok , manyagin teki gelse 30K btc satsa, okcoinin bile basi-kici oynar. fiyat 1 dolara duser.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
hero member
Activity: 625
Merit: 500
190 lar birazdan görünücek
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Ve Btc-e 210 doların da altına indi. Sırada 200 dolar desteği var. Yarına da onu kırarsa 1xx'lü rakamları uzun süre sonra tekrar görürüz.
legendary
Düşüş duracak gibi görünmüyor. Gün içinde 8 dolarlık gevşeme oldu. Yarın 200-210 dolar bandına girebiliriz.

finexin 220 yi de asagiya kirmasi hic saglikli olmadi..
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Düşüş duracak gibi görünmüyor. Gün içinde 8 dolarlık gevşeme oldu. Yarın 200-210 dolar bandına girebiliriz.
legendary
Sahte düşüş arkadaşlar.
BTC-e hacimi bu düşüşü desteklemiyor. Panik algısı yaratılmaya çalışılıyor benceki.
Sakin olan kazanır BENCE

insanlar zaten 290 dolardan, 210 a gelene kadar sakin sakin beklediler de ne oldu. panik algisi degil, panik var, core tartismalari suruyor, gavin santaj yapiyor, belki elindekilerin bir kismini piyasayi bu hale getirmek icin kullandi, spam devam ediyor. aslinda teknik olarak kendi inandiklari seye ihanet ediyorlar olan budur kisaca. gunluk grafik tam toparliniyor derken o da sert bozuldu.
sr. member
Activity: 336
Merit: 250
Sahte düşüş arkadaşlar.
BTC-e hacimi bu düşüşü desteklemiyor. Panik algısı yaratılmaya çalışılıyor benceki.
Sakin olan kazanır BENCE
full member
Activity: 160
Merit: 100

Açık emir tutmak her zaman risklidir.  PC başında fiyatı takip etmiyorsanız emir girişi yapıp bırakmayın.

Ufak rakamlar için demedim zaten bunu, atıyorum bugun 675 eğerki bu raklamlardan almak planımda yoksa, almak istediğim rakam 640'sa onun için emir bırakırım. 640'dan çok aşağıyada düşebilir ve o arada illaki açık emirden dolayı alım yapıp daha düşük fiyatdan alma şansınız kaçırmış olabilirsin. Bütün riskleri elediğimde kar etmiyorum ben. 1-2 saat uzak kaldıgım zamanda bile düşüş veya yükselişi kaçırabiliyorsun yada uyku saatlerinde. Bu yüzden açık emir bırakmak mantıklıdır.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Madem "alım fırsatı" olarak görüyorsunuz neden "henüz" almıyorsunuz?

Çünkü şu anda Bitcoin yerine bebek bezi stoğu yapıyorum Smiley
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
730'dan aldığım Bitcoinler elimde duruyor tatile çıktığım için düşüşü pek takip edemedim elimde kaldılar.. Fakat bende biraz daha alım yapıp yükselmesini bekleyeceğim, ekonomi harbiden anasının gözü gibi. Herşey aldı başını gidiyor Smiley

Genelde insanların yüksekten alınan Bitcoinleri satmaya eli gitmiyor. Ekranda düşüşü izleseler de satamıyorlar. Tam satmaya karar verdiklerinde düşüş bitmiş oluyor, en dipten sattıklarıyla kalıyorlar. Sonra yükselişin süreceğini sanıp yeniden Bitcoin alıyorlar. Bu sefer de yükseliş duruyor, en tepeden aldıklarıyla kalıyorlar. Sonuç zarar üstüne zarar.
full member
Activity: 346
Merit: 102
730'dan aldığım Bitcoinler elimde duruyor tatile çıktığım için düşüşü pek takip edemedim elimde kaldılar.. Fakat bende biraz daha alım yapıp yükselmesini bekleyeceğim, ekonomi harbiden anasının gözü gibi. Herşey aldı başını gidiyor Smiley
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Tam alım yapılacak zaman bana göre. Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Kur yüksek ülke ekonomisi yerde lanet olsun. Şuan diğer her yerde fiyat düşük tam almalık. Ama bizde kur yüksek diye almıyorum. Kur düşmesini bekliyorum. Düşmeyecek onu da biliyorum.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000

Bu kadar düşmesi için ortada herhangi bir sebep göremiyorum. Ne oldu bir anda insanlar bitcoine ilgisinimi kaybetti? Mantıklı düşüşler yaşanmadı bu süreçte. Tabi bir mantık aramıyorum sonuçta ama o kadar exchange hacklendiğinde bile böyle düşüş yaşanmadı. Tekniği pek bilmem ama ben bu fiyatları gayet iyi bir alım fırsatı olarak görüyorum. Keşke dolarda bu kadar yüksek olmasaydı daha iyi fiyatlara alabilirdik. Sen alıcakmısın diye sorarsanız henüz almıycam Smiley

Madem "alım fırsatı" olarak görüyorsunuz neden "henüz" almıyorsunuz?

yazın sonu, ayın sonu hahahaha kimsede para kalmamış yemişler bitcoinleri :DD piyasa yapıyorlar artık düşük fiyatdan alım yapmak için ama ne kadar daha düşer soru işareti, genelde en dibinden almaya çalışanlar güncel fiyatdan bile alamazlar bu hataya düşmeyin derim ben. Yukarı hareketi siz başlatmadığınız sürece çok şansınız varsa yükselişe denk gelip arada alım yapabilirsiniz, tabiki satan varsa, paranız btcturk veya kullandığınız aracı kurumun hesabında ise. Açık emir bırakmakda fayda var herzaman arkadaşlar.

Açık emir tutmak her zaman risklidir.  PC başında fiyatı takip etmiyorsanız emir girişi yapıp bırakmayın.
full member
Activity: 160
Merit: 100
yazın sonu, ayın sonu hahahaha kimsede para kalmamış yemişler bitcoinleri :DD piyasa yapıyorlar artık düşük fiyatdan alım yapmak için ama ne kadar daha düşer soru işareti, genelde en dibinden almaya çalışanlar güncel fiyatdan bile alamazlar bu hataya düşmeyin derim ben. Yukarı hareketi siz başlatmadığınız sürece çok şansınız varsa yükselişe denk gelip arada alım yapabilirsiniz, tabiki satan varsa, paranız btcturk veya kullandığınız aracı kurumun hesabında ise. Açık emir bırakmakda fayda var herzaman arkadaşlar.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Bu kadar düşmesi için ortada herhangi bir sebep göremiyorum. Ne oldu bir anda insanlar bitcoine ilgisinimi kaybetti? Mantıklı düşüşler yaşanmadı bu süreçte. Tabi bir mantık aramıyorum sonuçta ama o kadar exchange hacklendiğinde bile böyle düşüş yaşanmadı. Tekniği pek bilmem ama ben bu fiyatları gayet iyi bir alım fırsatı olarak görüyorum. Keşke dolarda bu kadar yüksek olmasaydı daha iyi fiyatlara alabilirdik. Sen alıcakmısın diye sorarsanız henüz almıycam Smiley
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
  Btc düşüyor, borsa düşüyor piyasa kötü başladı bugün.Dövizin artması btc kurunu dengeliyor şu aşamada.200$ altı görülecektir bu hafta bana kalırsa.

209$ altı görülmeyecek ve 200-300$ arasında gidip gelecek diye geçen sene yazmıştım, bakalım merak ediyorum, 209$ altı görülecek mi Smiley (anlık iniş çıkışları, flashcrashleri saymıyorum)
dohuz güzel bi sayı... dohuz sayısını aklımızın bi köşesinde tutalım. iki yüz ile beraber güzel bir ikili oluşturuyorlar.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Acilen 220$ üstüne atamazsa düşüş kaçınılmaz. Alım yapmak için acele etmeye gerek yok, yeni fırsatlar oluşacaktır.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
  Btc düşüyor, borsa düşüyor piyasa kötü başladı bugün.Dövizin artması btc kurunu dengeliyor şu aşamada.200$ altı görülecektir bu hafta bana kalırsa.
Jump to: